Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • FB stránka pro fanoušky světa WH *3*

    https://www.facebook.com/Total-War-Warhammer-CZ-1130300410328631/?ref=hl
  • Ze by jsme se konecne dockali poradny (u trpasliku rekl bych) legendarni "Shield wall"? :D :33
  • Zajímalo by mě jak to bude s těma obléhacíma bitvama, snad to bude něco ve stylu Minas Tirith (viz. Ty města vybudovaná ve skalním masivu). Snad ne jako v 3. díle Hobbita, kde se obě armády vyřádkují před branami a bude to zase "klasická bitva na louce". (Omlouvám se, za přirovnání k těmto filmům, jiný příklad mě honem nenapadl.) *1* *1*
    • A jak vypadá taková "klasická bitva bez louky"? :D
  • ALHAZRED
    Vyzera to užasne, na TW velmi nemam čas, je to nadlho, ale toto si dam, ak sa vydari...
    oživenie serie, svieži vietor do plachiet.
  • Nějak se jim ten přelet nad krásnou mapou ... seká. Asi by měli upgradovat železo : ) *12*
  • Kallessin183
    Celá hra vypadá dobře. Ale grafika mě u zvlášť u Total war her zajímá nejméně. Klidně ať to vypadá jako medieval II, když to bude výborně odladěná hra. Zvlášť se těším na podání vyšší obtížnosti, kdy mě bude ai spamovat armádama a boj bude trvat pár minut...
    Někdo by mohl namítnout, že můžu použít mody, což taky dělám, ale já bych mnohem raději viděl opravdu fungující ai na VH. A že to jde udělat mi dokazují spousty modů... (např bez Darthmodu už Total war ani nezapínám)
    • Tak to budeš mať smolu. Na tento TW nebude podpora módov. Tiež bez radiousa či dartha nehrávam.
  • Magister_Peditum: "Pokud sérii nezachrání tenhle fantasy díl, tak už nevím."
    To jsou zase moudra *7* . Jak R2TW (odladěný), tak Attila byli skvělí, nehysterčil bych.
    • Magister_Peditum
      Jo, odladěný až po x měsících od vydání. Navíc cheatující AI tam je pořád. Attilu jsem zkusil jen v době vydání a stejná tragikomedie, jako v prvních verzích Rome 2, tak nevím. *15*
  • Paulcz
    "Krásná" mapa byla naposledy v Shogun 1 :)
  • Zatím to vypadá jako jeden velkej bordel. Jako modelář se samozřejmě moc těším na všechny ty krásné jednotky, ale zatím mi přijde, že ve hře je nepřehledná mapa, nepřehledná menu a s bitvami to bude (podle starších videí) podobné. Moc se mi nelíbí realistická krajina a v ní ty obří panáci - opravdické armády by se mi líbily víc. Ale rozhodně to bude první Total War od Medieval 2, který zkusím.
    • Mě by se líbilo, kdyby jednotky držely formace jako to bylo v Dark Omen, ale obávám se, že ten zůstane dále nepřekonán
      • Jiný pravidla no. Tady asi nebude nějaký bonus za řady. Dark Omen byl bomba.
  • https://www.youtube.com/watch?v=MC1Y2pFP2ls *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit