Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No jasne, ze je to nadherne a detailne, vychadza to totiz hlavne na PC...
  • Magister_Peditum
    Pokud sérii nezachrání tenhle fantasy díl, tak už nevím.
    • RedEagle
      Zachrani asi tažko ked to vychadza na tom istom nefunkčnom a zprasenom engine na akom vyšli Rome II a Attila.
      • Magister_Peditum
        Na stejném enginu běžel už třeba Napoleon nebo Shogun 2, což jsou obě velice dobře odladěné hry.
        • RedEagle
          V empire to ale nevadilo tam kontaktny boj bol minimalny a vojaci na seba len strielali.. aj podla toho je vidiet že tento engine bol robený priamo pre Empire pre takýto štyl boja a historicke obdobie a tvorcovia to proste nedomysleli že v daalších hrách to nebude fungovat. V Shogunovi ktorý je poslednou vynikajúcou hrou v tejto serii to sice tiež nefungovalo ( tvorenie blobov atd) ale v tej dobe boli bitky podobne chaoticke čiže človeku to moc nevadilo a to bral že ok, lebo aj všetky ostatne aspekty hry boli vynikajuce, modely vojakov realisticke a všetko ostatne fungovalo ako malo. v Rome II už to ale bilo do očí.
          • Magister_Peditum
            Uvidíme, já osobně jsem taky skeptik. Fantasy tématika, která se řídí jasnými pravidly, je ale jedinečnou šancí s tím něco udělat. Pokud to nezvládnou, tak od nich nelze očekávat, že v dalším díle zase z "reality" to bude lepší.
    • Proč by ji měl zachraňovat ? :)
  • Musím podotknout, že to vypadá výtečně....
    • Magister_Peditum
      Se vzhledem v téhle sérii obyčejně nebývá problém.... *4*
  • Prvni co si koupim bude Blood pack DLC, bez toho to neni warhammer..
    • Ty jsi opravdu tak hloupej nebo to hrajes ?
      • Chapu, ze tvoje inteligence neni na takove urovni, abys byl schopen vycitit sarkasmus.
  • Uz sa tesim na vymletú ai a obtiaznost typu ,,very hard,, pc zaraba 2 krat tolko ako ja.
  • waw..parádna mapa...waw...možno to bude prvá vec z tejto série ktorú skúsim..kedže warhammer je srdcovka..:!
  • Chidlink
    Tak hlavně co jsem četl, tohle má být trilogie, takže si nemyslím že to zkazí, ale že se právě budou u prvního dílu dost snažit.
    Jinak hra se mi líbí, pro mě jasná koupě.
    Nechápu proč by se měla serie total war zachraňovat, jak tady někteří jedinci píší. Je to jedna z nejprodávanějších strategii dneška a ukažte mi nějakou lepší, která v poslední době vyšla. *12*
    • Rome 2 bych rozhodně nenazval strategií. Spíš jako managementovou hrou, kdy se staráš o římské impérium. Strategické rozhodování je úplně zbytečné jak v bitvách na herní mapě.
    • slavek.skara
      hmm další díl bych asi viděl elfové mezi sebou ale co dát co třetího ? Lizardy?
    • Starcraft
  • ALHAZRED
    Vyzera to užasne, na TW velmi nemam čas, je to nadlho, ale toto si dam, ak sa vydari...
    oživenie serie, svieži vietor do plachiet.
  • Zajímalo by mě jak to bude s těma obléhacíma bitvama, snad to bude něco ve stylu Minas Tirith (viz. Ty města vybudovaná ve skalním masivu). Snad ne jako v 3. díle Hobbita, kde se obě armády vyřádkují před branami a bude to zase "klasická bitva na louce". (Omlouvám se, za přirovnání k těmto filmům, jiný příklad mě honem nenapadl.) *1* *1*
    • A jak vypadá taková "klasická bitva bez louky"? :D
  • Kallessin183
    Celá hra vypadá dobře. Ale grafika mě u zvlášť u Total war her zajímá nejméně. Klidně ať to vypadá jako medieval II, když to bude výborně odladěná hra. Zvlášť se těším na podání vyšší obtížnosti, kdy mě bude ai spamovat armádama a boj bude trvat pár minut...
    Někdo by mohl namítnout, že můžu použít mody, což taky dělám, ale já bych mnohem raději viděl opravdu fungující ai na VH. A že to jde udělat mi dokazují spousty modů... (např bez Darthmodu už Total war ani nezapínám)
    • Tak to budeš mať smolu. Na tento TW nebude podpora módov. Tiež bez radiousa či dartha nehrávam.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit