Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • deathfish
    Jooo!! Mako je zpátky! To mi udělali radost, to mě v ME1 bavilo (jezdit a prozkoumávat, i když někdy dost obtížně *1* ) daleko víc, než to skenování planet.

    Moc se těším! Všechny 3 díly jsem si nehorázně užil a konec třetího dílu mě nijak neurazil. Držím palce ať to výjde a ať je to minimálně tak skvělé, jako druhý díl *2*
    • No já nevím, Mako byla vždycky zábava na prvních pěti/deseti planetách a pak tam kde se s ním dalo dělat aspoň něco zajímavého (lovit treshermaw). Skenování mě bavilo přibližně stejně dlouho, ale tam stačilo skenovat 2 h na začátku a pak už na to člověk nemusel do konce hry šáhnout (jen anomálie). Mako otravovalo celou dobu *4*
    • Ani poslední díl? Pak jste amatér a hráč, kterému stačí minimum od USA produkce pro všechny.
      *15*
      • TheGGG
        špatná diskuze... a i když EA je z USA, bioware je kanadské studio...
      • A proč? Koridory byly ve všech dílech.
      • Nikdo netusi, na co odpovidas, jelikoz tva odpoved absolutne nedava smysl.
        • Pokud tomu nerozumis, tak popros nekoho v okoli at ti to vysvetli.
    • Inquisitor
      Jo mako mě taky bavilo víc jak to skenování. Přeci jenom už od posledního dílu uteklo dost času, tak mám i chuť se tam znovu vrátit. Jsem zvědavej jestli se ještě podíváme na Citadelu, ale asi ne vzhledem k tomu kde se to má odehrávat. Jinak i ta nová loď vypadá parádně :)
      • deathfish
        Souhlas. Citadelu asi už nenavštívíme no, ale beztak tam bude něco nového a podobného (nějaký střed). Myslíš tu loď s nápisem Tempest? Vypadá jako Normandie, což mi nevadí, byla to krásná loď *15*
  • Magister_Peditum
    Na to, že se to má odehrávat "v nové galaxii, plné nových druhů" je v záběrech podezřele mnoho starých známých. Jinak ten poslední záběr na oběžnou dráhu planety (Země?) je celkem zajímavý. Vypadá to, že ta mezigalaktická loď, či co to je, má netradiční tvar. Navíc, může to být jen můj dojem, ale připadá mi, že tam ty lodičky kolem ní létaly nějak kvapem. Myslím, že se teorie o Arše nakonec potvrdí.
  • mikezz
    EA konferencia bola strašná, jediná vec, ktorá ma potešila bol ten dvojsekundový super záber zo Star Wars už neviem od ktorého štúdia a prítomnosť Mass Effectu (aj keď zase behind the scenes video s ľudmi sediacimi za stolom, EA už druhý rok po sebe!). Uncanny valley Asari úsmev - instantný hype :D Asi jediná oznámená multiplatform hra vo vívoji, ktorá ma momentálne vážnejšie zaujíma.
  • TheGGG
    1. jsem rád, že když už nejde přeskočit reklama před videem, je to alespoň reklama na KFC, ale když tam stejně nechám každej týden tak 500,- je to zbytečný...
    2. no a k tématu, zas ukázali prd, ale ta hlavní hrdinka na konci je generická až běda... nevím proč, ale když je v nějaké sci-fi ženská, vždy je to takový neutrální 30+ obličej, s tmavými vlasy a copem, dřív mě to nedošlo, ale teď to vidím všude... ale tak bude tam editor postav, tak no problemo, zase si vytvořím nějakýho badassa a baliče všech žen napříč galaxií...
    • Já teda pevně doufám, že si budu moci vytvořit svého hrdinu.. Gender a vše.. Nechěl bych hrát za předem danou postavu. To byl jeden z velkých taháků Mass Effectu pro mě, vždy jsem se mohl vcítit do té postavy, protože jsem si ji vytvořil podle sebe...
    • dyt jo dej si polský nadopovaný kuře, nohu za stovku, to je pro tebe ideal
      • TheGGG
        všechno maso je z ČR kámo, ale jestli máš důkaz o něčem jiném, tak si ho rád poslechnu... jinak jen trolluješ a meleš z cesty... a noha není za stovku, zase trapas...
        • Jo, a Coleslaw je taky náš domácí. Mňamka. A kuřátka? Samosebou zdravý nasteroidovaný broiler z našich domácích klecových chovů typu Mydlářka či Vodňany, kde nám z kuřátka vyroste zdravá strava za 42 dní. To je v přírodě úplně běžné. Mňamka. A protože jsou to pravá česká zdravoučká kuřata, neuveřejní KFC nikomu svůj zdroj a zachovávají obchodní tajemství.
    • deathfish
      Docela by mě zajímaly výtvory Shepardů čtenářů a redakce Games.cz *1*
      • TheGGG
        něco mě říká, že v redakci měli všichni toho původního Shepa... ono to tak dělá hodně lidí...
  • ME3 má dost dobrý MP.
    • Souhlas
  • Ať to vydají klidně až za 3 roky, jen ať to nezkazí... :-)
  • Ooh bože já se tak těším!
    Hm? No já měla za to, že se to má odehrávat nějakých 200 let po ME nebo tak nějak.

    Jooo! Viděla jsem tam Salariana! :D Asarijka tam je taky, no tak to je jasný :D Krokan taky.
    Ale nikde jsem neviděla Turiany. Bože doufám, že tam budou! Turiani jsou moji nejvíc oblíbenou rasou! :)
    Garrus mi bude moc chybět. =3
    • Garrus,Liara a hlavně Tali my bude moc chybět!
      • Tak jestli se to odehrává po původní trilogii, tak vzhledem k dlouhověkosti Asari je klíďo možné, že se s modrým "Little Wing" potkáme, ač podstatně starší :) Nakonec bych se extrémně divil, kdyby Andromeda nebyla plná narážek na předchozí díly.
  • Mám z toho špatný pocit... Začínám z toho větřit stejný prouser jako poslední dva díly DragonAge...
    Ostatně Mass Effect, dělalo MassEffectem postavy, výprava, provázanost...
    Sice je hezký, že si budu moct lítat z planety na planetu, nebo zažívat nějaké "dobrodružství"...
    Ale bojím se toho, že ten život vedlejších postav tam už nebude :(
    • Zas mně bylo v jedničce hrozně líto, že ta část kdy jako spektra řešíte problémy na různých místech galaxie přešla hrozně rychle do té "příběhové" části a pak už to jelo *1* A příběhy postav přišly taky až spíš ve druhém díle (až na ten systém zbraní a schopností ho mám nejradši) a přitom v jedničce mi ani moc nechyběly. Jinak taky se bojim, co s tím udělá to, že se všichni znají z naší galaxie a nikdo z minulosti se s nimi nemůže potkat. Ale třeba hned naverbuješ několik místních, který budou mít tu možnost příběhů
  • Nevěřím tomu jak říkal Martin Bach že by Mass Effect Andromeda měl vyjít začátkem roku 2017.Vidím to na listopad 2017.Kdyby to mělo vyjít v říjnu tak by ukázaly gameplay ne?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit