Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kozy
    Jezis to je legracni, asi bych se stydel jit na to do kina :D
    • pokud bych měl syna či dceru, tak bych se asi nestyděl *15*
    • Sr_Lobo
      PG-13 myslim, ze vic vedet neni potreba.
      • Veskoslav
        Ano většina filmu v kině nemá ani tento rating a má ještě nižší viz skoro všechny marvelovky.
        • tak marvelovky jsou taky pěkné kktiny...
          • Sr_Lobo
            Mno super uz sem se bal, ze sem skoro jedinej kdo neucurava z Avenegeru *7*
  • Zrzzek
    Chápu, že se někomu nelíbí to prolnutí CGI s živými herci... Popravdě, jsem tím lehce rozčarován, ale uvidíme, jak to bude vypadat ve finále.

    Co ale nechápu je, jak někomu může PG13? Víc krve = lepší film? Co si pamatuju Warcrafty, tak to žádný krváky nebyly... Když si vzpomenu na filmové Pány prstenů, tam nejvíc krve prolil Boromir, když se v prvním díle řízl o rozbitý meč. Kvalitě díla to určitě nic neubralo.

    A opravdu od srdce se musím zasmát nad komentáři Ragnoka. Že se rytíř štítem ubrání ráně kladivem od orka? Vždyť je to fantasy, proč ne. Nepamatuju se, že by ve hrách orkové zabíjeli lidi na jednu ránu. Nevím, co je za důkaz, že 8. epizoda 5. série GoT dostala na imdb 9,9 hvězd. Protože tam teče krev a je tam někdo znásilněnej? Nene, tím to opravdu není... BTW. "dospělý 18+ film" se pozná podle toho, že tam teče hodně krve a všichni sprostě nadávají? K Deadpoolovi se to bezpochyby hodí, ale u Warcraftu to snad nutnost není...

    Nakonec ale musím říct, že na zadek jsem se z trailerů neposadil... Do kina na to půjdu na 100%, ale s velice malým očekáváním. Tak snad mě to překvapí...
    • Naprosto souhlasím. Jen teda to ubránění se orkovi se štítem co vypadá jako z plastu je trošku komické. JA osobně miluji Warcraft od jejich počátků až do chvíle kdy vyšlo WOTL. Tím to pro mne umřelo. Pokud si pamatuji tak ve všech videjíčkách po ráně od horka lidem lítali štíty na strany :-D tomu se dalo uvěřit. ale to snad bude i ve filmu :)
    • To nic, nechapes a to staci ako argument. (Ako som pisal to by bolo na dlhu diskusiu)
      A vpodstate si mi to potvrdil vlastnym argumentom kde si sa zhodil, ale mam na mysli zhodil nie v zlom ale v dobrom...
      Z traileru si nepadol na zadok, do kina si to pojdes pozriet a tym to padlo, tak isto ako aj je to tym ze si sa nastavil ze s malym ocekavanim to znamena ze je ti to jedno.

      A GoT som mal na mysli preto, lebo tamje ukazane ako sa da natocit film temno dospelacky s pochmurnou atmoferou. A nie nabliskany armor.
      A zato ze jeto fantasy to neznamena ze tvoja mysel nezapaja logicke myslenie ktore hodnoti zaklady fyziky a kritickeho myslenia, ale tak mozno niektory ludia to vypni a nevadi im ani zena 40kg ktora drzi mec 100kg v jednej ruke.

      ja som len chcel aby natocili ten film dobrym sposobom aby sa zapisal do historie ako legenda a nie ako dalsi CGI detsky film do kartoteky. (A to som fanusik WoWko ale toto uraza WoW premna osobne)
      • ty vole warcraft byl vzdy fantasy pohadka pro veskere publikum a ma svuj specificky vizual. Proto nemuzou udelat 18+ temnarnu jen pro dospele, wtf?? videla si nekdy jak warcraft at uz RTS nebo mmo vypada? co to meles?????
      • Asharak
        No chci tě vidět jak bys zfilmoval tankův blok Mannorotha *1*
      • KrPa
        Warcraft je ale High fantasy, to same i Pisne ohne a ledu, to ze z GoT dark fantasy, to je problem HBO.
      • Zrzzek
        To neznamená, že je mi to jedno. Jen se na to tak netěším, spíš jsem "jen" zvědavý, jaké to nakonec bude. Ten GoT je mi jasný. Jen mi prostě Warcraft nezapadá do podobné škatulky. Já prostě Warcraft nemám zafixovaný, jako temné, pochmurné fantasy. Ale to už je možná jen subjektivní pocit...

        Spíš jsem chtěl poukázat na to, že celý film přece nestojí na vizuálu. Je ale pravda, že celkový dojem z filmu to může dost pokazit...
        • Suhlas Zrzzek :)
          uvidime no ako to dopadne, a ked sa niekomu toto paci nech si to uzije.
          Ale nech sa necuduje ze to ide dolu vodou potom
  • nekromant33
    Tak já tady čekám skoro dvacet let na dobrej českej film a oni všichni mistři režiséři, herci, scénáristi a trikaři tráví čas v diskuzích na games. Holoto.
    • Magister_Peditum
      Viděl jsi už Ztraceni v Mnichově?
    • český filmový rybníček je taková menší mafie. Jak herci tak producenti. Přežilí dynosauři co mezi sebe jen tak nějakou novou krev nepustí. Proto se tu 20 let po revoluci koukáte výceméně na brak a všem je to jedno. Ale líbí se mi Vaše najivita je to svým způsobem příslib.
      • Tilwaen
        Ať už napíšeš obsahově sebehodnotnější příspěvek, tak pokud v něm vedle sebe vysázíš skvosty jako dynosauři, výceméně a najivní, nikdo ho nemůže brát vážně.
        • http://www.csfd.cz/film/409436-pan-opice/prehled/

          Zde je jeden příklad. Ale tito machři zřejmě jentak grant na svůj film nedostanou a o sponzorech se už bavit nebudu vůbec.
          • Blue.Shark
            Velmi znepokojující je, že Troška se pokouší popatnácté zopakovat úspěch Slunce Seno, na každé televizní stanici vznikají minimálně tři brakové seriály pro lidi s IQ automatické pračky a mimo televizní tvorbu se točí hořkosladké komedie stále dokola o tom samém.

            O svěžích pokusech schopných rozvířit zaprděné vody české tvorby pak téměř nikdo neslyšel, protože nároky většiny diváků končí u "mám dítě s jiným!" A to je vcelku smutné.
      • omlouvám se za ty pscho gramatické chyby.
    • Erien
      Klasika Češi co téma, tak tomu nejlíp rozumějí. Teď je to propadák roku, ale kdyby poslechli zdejší rádce, má to každého Oscara, dokonce i v dalším roce.
      • Asharak
        Rozhodně by měli větší šance teda *7*
  • všichni chytří zas jak rádia :D :D tady ty diskuze nikdy nezklamou.... někdy mám pocit že jsem vlezl na novinky
    • Nekteri lide premysli sami za sebe a maji vlastni nazory ! *8*
      Pro ovce je to ocividne nepochopitelne.
      • nemít názor, neznamená, že to není názor, ty statná ovečko
  • KrPa
    Proc to proste neudelali cele CGI? Ty prechody se skutecnymi herci jsou naprosto okate.
    • nightborne
      Taky mi CGI intro k Legion přišlo poněkud dramatičtější než ty trailery, i když v něm královsky vykrádají sami sebe =). Ale co, chci věřit, že to bude fajn film, do kina zajdu =).
      • ano, takovych blbu pokud mozno co nejvice...
        • Blbů jen kvůli tomu, že konstatuje fakt ? ..... hranice mezi CGI a realem je fakt nechutně viditelná .... mám pocit že i Pán prstenů měl lepší efekty .... a to je smutné.
          • Blue.Shark
            Neměl. Schválně se podívej třeba na Návrat Krále, kde Legolas skolí Olifanta. To je vyloženě špatný efekt. Rozdíl mezi LotR a Warcraftem je v zeleném plátně; Warcraft v 80% používá právě zelené plátno, zatímco u LotR to bylo naopak.
            • To asi bude pravda, ale i tak ty efekty mi prostě víc připadají jak pro Béčkový film.
        • nightborne
          No jo, neodsuzuju automaticky všechno z minuty záběrů, sypu si popel na hlavu ;).
  • Rozhodně nejsem fanoušek CGI, ale když už, radši to mělo být počítačové všechno. Takhle vytvoří v každé scéně do očí bijící kontrast. Vsaďte se, že to bude jedna z prvních věcí, co budou recenzenti zmiňovat, ať už bude film dobrý nebo ne
  • Vypadá to jako by měl Hobbit sex s bohy egypta. Toto dobře nedopadne ... *7*
  • nuda
    • Tilwaen
      Rychle do krytu, Adam Homola už určitě žhaví své božské síly, aby všechny kacíře nemilosrdně terminoval *1*
  • Magister_Peditum
    Jako vypadá to líp než papundekloví rytíři z předchozích ukázek, ale stále tam je vidět, že ty lidští herci tam "nějak" nepasují. Stále platí, že cgi postavy vypadají věrohodněji (a to beru v úvahu i jejich warcraftí stylizaci) než lidé. *15*
    • uz len z logickeho fyzickeho hladiska Uder tym Kladivom na zaciatku do stitu tomu suchemu rytierovi do stitu zlomi Ruku a skoncil ! Mrtvy!
      Jednoduchy princip Silu Objemu velkosti prosti prckatym ludom ! Ved ani nemoze ustat Block s Mecom ved to je nerealne!
      Preto tam musia hrat CGI ludia ktory maju obrovske svaly ktore vam da logicky ze dokazu bojovat proti Orcovi !
      A nie tieto Blbosti Detske ! papierove umele Armori co vobec nesedia!
      Uz len ten Vlk je Vacsi ako Kon a Jazdec Dokopy ! Ubohosť
      a Pegi 13 totalna ubohost, Zabili Ducha WoWka v detskom Filme kde manazeri chcu nalakat mladu generaciu na WOW nic ine.
      Viacej ludi nalakate aj slavu ziskate ked date temny Film s ratingom 18+ ...to pochopili manazeri na filme "DEADPOOL" a konecne zacina doba dospelych 18+ hrdinskych filmov s krvou a gore. A nie nabliskaný hrdinský teplosky ucesany hrdinovia PEGI 13
      Konecne tuto laťku prekonal Deadpool a manazeri to vidia ze 18+ dokaze zarobit este viacej nez pegi 13 odpad....

      Hanba celemu WoWku, nevyuzity potencial a sklamanie pre Dospelych Fanusikov ktory tym zili od roku 2004 a hlavne TBC datadisk
      • Asharak
        Nevymlouvej se na rating. WoWko má a mělo PEGI 12, a zrazu udělají PEGI 18 film... genius. A styď se, pokud žiješ wowkem od Vanilly do teď a nesedí ti to vzhledem k jeho dnešní podobě *7*
        Začni žít víc jako děcko, třeba se budeš mít líp.
      • Ja viem ze pravda Bolí a preto tie mínuska ;)
        tiez som bol zastancom wowka a som ho branil za kazdu cenu a do krvi...a nepripustal si ziadne negativa
        az kym som sa neprebudil a videl co sa stalo s blizzardom a ich hrami.
        • Tilwaen
          Film stranou, co se stalo s Blizzardem a jejich hrami?
          • Si nemysliste ze ja WoWko nemám rád.
            Ja WoWko Warcraft 3 milujem a hlavne: Arthas Lich King a orcs...
            no toto co robia s tou hrou ako aj ostatnymi je smutné a mi to trha srdce. Tu firmu som miloval Diablo 1 Starcraft 1 War3 -Frozen Throne, WoW zaciatky...ale tak to prislo no :/
          • Ty to nevidis? ale prepac sa fakt robis blbým?
            Ved si daj Screenshot Diablo 1 a Starcraft 1 a porovnaj D3 arcadovy odpad nabliskany sytymi farbami alebo SC2 sladkými protosmi s vylestenym armormi
            Vies aka by bola pecka hrat 17+ WoWko v temnom Dark Dungeone s hardcore gameplayom ako z TBC datadisku kde ti treba Sheepovat, Fearovat, Hunter Trap, alebo Sap, kde sa kazda sekunda pocita?
            Starcraft sa vytratil duch prveho starcraftu aj ked ako tak este to bolo na hrane ale uz to upadlo tiez
            D3 ani sa nevyjadrujem , nemal som to kupit nikdy - Jay Wilson
            Hry potrebuju Atmoferu temnotu aby ta vtiahli do svojho prostredia... a citil tú tematiku
            a nie z arcadovat vsetko a davat sýte oble tvary.
            Skoda to je na dlhu debatu. Proste blizzard ma kapital a zdroje a robia uz len moderne hry onicom - mam na mysli bezduche detske nie ohladom gameplayu.
            Vidis presne pozri si novy Ghostbusters vs Stary ghost busters a pochopis ;)
            na youtube uz kazdy ten film poslal do p... s tymi pegi 13 duchmi detskymi
            • Asharak
              W3 měl pěknou temnou atmosféru a barvy tomu taky odpovídaly. Rozhodně nemá stejnou paletu jako poslední WoW. Ta se hlavně začla měnit u WotLK, v TBC se ještě dala najít podobnost W3.
            • JJ To byl Blizzard ještě než začal pořádat Blizzardcony a do her dávat roztomiloučké přiteplené barvičky na dětské omalovánky . Warcraft III byl úpadek stylu a bohužel vzestup popularity u dětí 6+
            • Tilwaen
              Ne, nevidím a ad hominem k tomu přeci nepotřebuješ. Podle mě si blizzardí hry konzistentně zachovávají nejenom velmi podobný grafický styl, který se mi osobně sice moc nelíbí, ale také skvělý balanc a hratelnost. Pokud potřebuješ temnou atmosféru bez "sytých, oblých tvarů" a "odpadu s nablýskanými, sytými barvami" pro to, aby tě hra vtáhla do svého prostředí a bavila, pak nechápu, jak se ti mohl líbit Warcraft 3, natož potom WoWko, které mohou být sice temné co se příběhu týče, ale určitě ne grafickým zpracováním.
            • asi najlepsi Dôkaz aký som našiel !
              Game of Thrones Season 5 Episode 8
              http://www.imdb.com/title/tt3866850/?ref_=tt_eps_rhs_0
              9,9 hodnotenie 18+: diel je temny, spinavy, krvavy a hlasovalo tam 40500 ludi !
              Takto sa ziskava Slava, Meno vo Svete a Srdcia Ludi.
            • ja viem Raw ...dnesna doba to co sa deje je premna osobne choré.
              a tak mohli by aspon pochopit ze ked si pozries trailer na WoW film a Intro na WoW Legion Datadisk tak mas jasnu ukazku ako by to mohlo byt.. este male chybicky upravit ohladom fyziky a krv dodat a by bol uzasny film z toho
            • tohle současným ovcím nevysvětlíš...
  • Vzhledem k počtu viděných filmů bych se mohl pokládat taky za samozvaného odborníka. Přitom nemám problém s kvalitou CGI, přechody mezi CGI a reálem a podobně. Cítím se opravdu zahanbeně, na místní experty mám ještě co dohánět když jsem nedokázal celý film odsoudit už jen z ukázky.
    • proc bych to neodsoudil, kdyz do ukazek se casto davaj ty lepsi momenty z filmu, tady to lepsi vypada trapne, jak asi bude vypadat zbytek filmu?

      je to proste klasika jako u vetsiny tech antmanu, spidermanu, transformeru a vseho, co jen tezi z nejaky znacky, trapna dojirna nenarocnyho divaka
    • Tak tohle bude dostávat automaticky 2 body dolu už ze ten nepřekousnutelný kontrast živí herci vs CGI. Dále opravdu nevím co se na tom bude dál dát hodnotit. Takže ten propadák je vysoce pravděpodobný.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit