Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vogon
    První obrázek vypadá jak obdoba meme gifů/videí se zmateným Travoltou z Pulp Fiction.
    • Ne zmateným, ale zfetovaným :)
  • Vypadá to dobře .. ;) Prostě to někdo zahrát musí a vše CGI nemůže být je to film. Docela dost se těším jak se s tím Duncan popral ;)
  • Magister_Peditum
    Jako vypadá to líp než papundekloví rytíři z předchozích ukázek, ale stále tam je vidět, že ty lidští herci tam "nějak" nepasují. Stále platí, že cgi postavy vypadají věrohodněji (a to beru v úvahu i jejich warcraftí stylizaci) než lidé. *15*
    • uz len z logickeho fyzickeho hladiska Uder tym Kladivom na zaciatku do stitu tomu suchemu rytierovi do stitu zlomi Ruku a skoncil ! Mrtvy!
      Jednoduchy princip Silu Objemu velkosti prosti prckatym ludom ! Ved ani nemoze ustat Block s Mecom ved to je nerealne!
      Preto tam musia hrat CGI ludia ktory maju obrovske svaly ktore vam da logicky ze dokazu bojovat proti Orcovi !
      A nie tieto Blbosti Detske ! papierove umele Armori co vobec nesedia!
      Uz len ten Vlk je Vacsi ako Kon a Jazdec Dokopy ! Ubohosť
      a Pegi 13 totalna ubohost, Zabili Ducha WoWka v detskom Filme kde manazeri chcu nalakat mladu generaciu na WOW nic ine.
      Viacej ludi nalakate aj slavu ziskate ked date temny Film s ratingom 18+ ...to pochopili manazeri na filme "DEADPOOL" a konecne zacina doba dospelych 18+ hrdinskych filmov s krvou a gore. A nie nabliskaný hrdinský teplosky ucesany hrdinovia PEGI 13
      Konecne tuto laťku prekonal Deadpool a manazeri to vidia ze 18+ dokaze zarobit este viacej nez pegi 13 odpad....

      Hanba celemu WoWku, nevyuzity potencial a sklamanie pre Dospelych Fanusikov ktory tym zili od roku 2004 a hlavne TBC datadisk
      • Asharak
        Nevymlouvej se na rating. WoWko má a mělo PEGI 12, a zrazu udělají PEGI 18 film... genius. A styď se, pokud žiješ wowkem od Vanilly do teď a nesedí ti to vzhledem k jeho dnešní podobě *7*
        Začni žít víc jako děcko, třeba se budeš mít líp.
      • Ja viem ze pravda Bolí a preto tie mínuska ;)
        tiez som bol zastancom wowka a som ho branil za kazdu cenu a do krvi...a nepripustal si ziadne negativa
        az kym som sa neprebudil a videl co sa stalo s blizzardom a ich hrami.
        • Tilwaen
          Film stranou, co se stalo s Blizzardem a jejich hrami?
          • Si nemysliste ze ja WoWko nemám rád.
            Ja WoWko Warcraft 3 milujem a hlavne: Arthas Lich King a orcs...
            no toto co robia s tou hrou ako aj ostatnymi je smutné a mi to trha srdce. Tu firmu som miloval Diablo 1 Starcraft 1 War3 -Frozen Throne, WoW zaciatky...ale tak to prislo no :/
          • Ty to nevidis? ale prepac sa fakt robis blbým?
            Ved si daj Screenshot Diablo 1 a Starcraft 1 a porovnaj D3 arcadovy odpad nabliskany sytymi farbami alebo SC2 sladkými protosmi s vylestenym armormi
            Vies aka by bola pecka hrat 17+ WoWko v temnom Dark Dungeone s hardcore gameplayom ako z TBC datadisku kde ti treba Sheepovat, Fearovat, Hunter Trap, alebo Sap, kde sa kazda sekunda pocita?
            Starcraft sa vytratil duch prveho starcraftu aj ked ako tak este to bolo na hrane ale uz to upadlo tiez
            D3 ani sa nevyjadrujem , nemal som to kupit nikdy - Jay Wilson
            Hry potrebuju Atmoferu temnotu aby ta vtiahli do svojho prostredia... a citil tú tematiku
            a nie z arcadovat vsetko a davat sýte oble tvary.
            Skoda to je na dlhu debatu. Proste blizzard ma kapital a zdroje a robia uz len moderne hry onicom - mam na mysli bezduche detske nie ohladom gameplayu.
            Vidis presne pozri si novy Ghostbusters vs Stary ghost busters a pochopis ;)
            na youtube uz kazdy ten film poslal do p... s tymi pegi 13 duchmi detskymi
            • Asharak
              W3 měl pěknou temnou atmosféru a barvy tomu taky odpovídaly. Rozhodně nemá stejnou paletu jako poslední WoW. Ta se hlavně začla měnit u WotLK, v TBC se ještě dala najít podobnost W3.
            • JJ To byl Blizzard ještě než začal pořádat Blizzardcony a do her dávat roztomiloučké přiteplené barvičky na dětské omalovánky . Warcraft III byl úpadek stylu a bohužel vzestup popularity u dětí 6+
            • Tilwaen
              Ne, nevidím a ad hominem k tomu přeci nepotřebuješ. Podle mě si blizzardí hry konzistentně zachovávají nejenom velmi podobný grafický styl, který se mi osobně sice moc nelíbí, ale také skvělý balanc a hratelnost. Pokud potřebuješ temnou atmosféru bez "sytých, oblých tvarů" a "odpadu s nablýskanými, sytými barvami" pro to, aby tě hra vtáhla do svého prostředí a bavila, pak nechápu, jak se ti mohl líbit Warcraft 3, natož potom WoWko, které mohou být sice temné co se příběhu týče, ale určitě ne grafickým zpracováním.
            • asi najlepsi Dôkaz aký som našiel !
              Game of Thrones Season 5 Episode 8
              http://www.imdb.com/title/tt3866850/?ref_=tt_eps_rhs_0
              9,9 hodnotenie 18+: diel je temny, spinavy, krvavy a hlasovalo tam 40500 ludi !
              Takto sa ziskava Slava, Meno vo Svete a Srdcia Ludi.
            • ja viem Raw ...dnesna doba to co sa deje je premna osobne choré.
              a tak mohli by aspon pochopit ze ked si pozries trailer na WoW film a Intro na WoW Legion Datadisk tak mas jasnu ukazku ako by to mohlo byt.. este male chybicky upravit ohladom fyziky a krv dodat a by bol uzasny film z toho
            • tohle současným ovcím nevysvětlíš...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit