Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A máme tu opět velice špatně optimalizovaný banchmarkovací program, který má za úkol zvednou tržbu ATI a Nvidii.
  • To, že Lost of US běží na DirectX 9 jsem jen tak plácnul, a to proto, že na té grafice nevidím nic, co by Dx9 nezvládl. A ano, o optimalizaci tu byla celou dobu řeč :) Je to sviňa. *12*
  • Khanemis
    Hmm, okolí i ten robot vypadali velmi pěkně, trošku mi přišlo, že se inspirovali právě ukázkami unreal enginu 4, ale ten panák tam byl jak pěst na oko. Ta látka se hýbala tak nepřirozeně...zvláštní.
    Ale tak hlavní je, že tohle demo vytíží počítač pořádně po všech směrech a otestuje tak výkon. Pěkné demo je jen bonus, aby se člověk nenudil, zatímco se testuje:)
    I když uznávám, už měli i lepší.
  • Dost lidí si tu plete pojmy technologie a desingu.Musím ale souhlasit, že technologie se nejlépe prezentuje v kvalitně nadisigonovaném prostředí.To mi jaksi u posledních 3D marků chybý a ten potřebný "wow" efekt se prostě nedostavuje.
  • Nuda jak sviňa, jak dějově, tak graficky. Kdyby raději udělali jakoby kousek gameplaye nějaké hry.. a hlavně, když už jde o hw test demo, tak v lepší grafice, toto je fakt nic moc.
  • Tyvole, a já se tak těšil *10* zlaté předchozí verze, teď to vypadá jako kdyby tam něco plácli a naschvál to udělali neoptimalizované... a svatý Unique Heaven + Stone Giant...
  • k smíchu.... zlatej chameleon *2*
  • nic moc. to obleceni se hybe divne, autor clanku je asi slepy

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit