Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no... tohle už fakt nemá nic společného s díly na ps1 *8* *9* *11* *12*
  • no já bych to bral,ale těma efektama a střihama se mi to zdá až moc přejebané,aby se to taky dalo normálně hrát
  • lekoklatik
    Osobne neverím že nebude možnosť voliť medzi takýmto akčným či obyčajným, nudným brázdením vo vzduchu. Celkovo sa mi to pozdáva, avšak buď bol trailer zostrihaný tak, že to vyzerá neskutočne neprehľadne (pár krát som sa videl v betóne či komíne), alebo sa skutočne môžeme obávať pádov a nárazov kvôli ťažkej orientácií medzi bodovou či iným, v "ceste" stojacim objektom.
  • Ďalšia dodrbaaná séria !!! *11* *12* *11*
  • hm.. grafika nic moc.. realita si vzala volno a odletěla na výlet na Mars.. létat ve stíhačce mezi mrakodrapy a dělat přestřelky nad městy.. ha ha ha *10*
    • To je urcite v Amerike, a tej hrozi vzdy ten najhorsi scenar :+)
  • no ace combat 6 je super i po dohraní HAWK 2 nemá šancu konkurovať mu an po grafickej stranke , dufam že vynde skôr ako o rok *1*
  • Daniell605
    Prej že první ice combat kterej si koupim? jo!
    Okud bude na ps3 =)
  • Doufam, ze bude i na PS3 - uvital bych zaroven s tim i AC6 na PS3...
  • Nop, na tomto díle není vůbec nic, co dělalo starý Ace Combat tím, čím je. V úspěch nevěřím, minimálně ne u fanoušků předešlých dílů. I když v zázrak stále doufám.
  • Pan_Klobouk
    V Namco asi nekomu ruplo v bedne. Z Ridge Racera udelaji Burnout, z Ace Combatu udelaji Burnout... co tam maji dal?
    • Přesně! nedávno jsem tady četl,že nové SSX má být Burnout na sněhu teď tohle.Já bych si dal fungl nový Burnout.Criterioni doufám na něm makají:-)
      • epileptickejfish
        Tady ne,to bylo asi u sousedu*3*. Tuhle hlášku už jsem slyšel i
        u předešlého dílu (SSX On Tour), takže to zatím nehrotím *2*
    • Kolac_svk
      BurnoutBurnoutBurnoutBurnoutBurnoutBurnout ... :D:D:D:D:D
    • sleepless
      Jeste jim zbyva Pac Man :)
      • epileptickejfish
        Hmm, to zavání Pac-Assassinem *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit