Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Koukám na ten obrázek a vypadá to, že datadisk i dost vylepší grafiku. *4*
    • Ona je to sice prča, ale ta hra by trošku potřebovala tu grafiku vylepšit... grafika je jedna z mála věcí, která mě od hry odradila... a to si na grafice u her zrovna nezakládám *3*. Ale být to jako z obrázku, měli by s grafikou vystaráno minimálně na 50 let dopředu *15*.
    • Nejlepší render koní, co jsem zatím viděl. Ale na Warhorse jsem ještě nebyl.
    • *15* *15* Prave si mi zlepsil naladu :D
    • Koukam na tvuj koment a zjistuji,ze bude hur,kdyz tu budou takovy tupani,jako ty.
      • Potrefená husa zakejhala *15*
  • By mě zajímalo kdy nám Bethesda umožní bojovat na koni ...
    • Nikdy. Musela by extrémně předělat svůj bojový systém a na to asi nemá.

      Ale bral bych to, kdyby to byla hra typu Mount and Blade. Jenže to není a nikdy nebude.

      Série TES není o boji. Boj je tu jen prostředek. Smyslem téhle série je zkoumat svět, dozvídat se nové věci o Tamrielu a jeho obyvatelých a různě se do tohoto světa zapojovat. Smyslem není trávit hodiny bojem, ač si to někteří chybně myslí.
      • No s extended scriptama to šlo už v morrowindu, kde koně původně ani nebyli *3*
        • neříkám, že to není technicky možné. říkám, že bethesda boj z koně nejspíše nikdy neudělá.

          i v oblivionu byly pokusy o modifikace pro boj s koněm. s mount and blade se to ale srovnávat nedalo.
    • Nestačí že Ti umožnila lézt po skalách na koni? :)
    • Zbytečný...
  • "přidáním koňů" - ti jsou ve hře od začátku

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit