Přejít na výpis diskuzí

Nový díl Far Cry jménem New Dawn navazuje na pětku

7.12.2018 12:41
Aleš Smutný 42 příspěvků

Pokud víte, jak dopadl „dobrý“ konec Far Cry 5, asi vás nepřekvapí, že spin-off jménem New Dawn vypadá tak, jak vypadá. Atomový výbuch před 17 lety přeměnil nejen Hope County v jinou zemi. Po nukleární zimě přišlo jaro a s ním přemíra růžové, nové mutace zvířat a klasické rozdělení společnosti na moderní...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • XorxoxTalarius

Akce a nasledek, kdyz zacnes urazet, tak sklidis urazky. Jak proste. A hrat si na ublizence v momente kdy sklidis co zasejes ukazuje tvuj vek lepe nez rodny list.

Apropo, to ze mas koridor o neco vetsi, neznamena ze to neni linearni strilecka ;)

https://www.ign.com/wikis/far-cry/Walkthrough

• tomasrippl

Komu to cpeš? Proč tu urážíš když nikoho neznáš? 

• XorxoxTalarius

Prisel jsi branit cest sveho chlapce? Jak sladke.

A prvni FarCry jsem hral, jeste se mi nekde vali krabicovka 😉

• tomasrippl

To říká masturbant😀 když jacka neznáš tak radši nekecej nic o něm vsadim se že si ani v té době FC první díl ani nehrál 

• tomasrippl

4 mě bavila podstatně víc, a to nebyla přitom vůbec výhra😀. Ani neuvažuji o ND po tom co 5 představovala.

• XorxoxTalarius

Prvni FarCry byla linarni strilecka, to ze jsi tehdy jeste tahal po dvore kacera na tom nic nemeni

• Fanboy

Přesně tak, už jen ta trapná atmosféra, ty barvičky, takhle prostě post apo svět nevypadá.

• Fanboy

Pětka byla hnůj a totální nuda, nejhorší díl z celé série a já vocas si to koupil se season passem, příště raději hodit prachy do kanálu, tenhle hnůj far cry si už nikdy nekoupím.

Far cry 2 byla nejlepší, stačí se podívat na youtube kde porovnávají far cry 2 s 5 pětka je prostě totální úpadek. Tenhle další díl bude odpad, reskin texutr a hurá nová hra....

• Jack1947

Takže tě nebavěj ale chceš vytočit někoho komu to je jedno, to je fakt brilantní plán ale zbytečně komplikovanej a na nic ( a u tebe se člověk moc věcem nediví) .

• TheGGG

taky ty hry kupuju, a´by se všichni ti jackové po celém světě měli čemu divit....

• MickeyMutant

Máš pravdu, Jacku.

• Jack1947

Ten podnázev museli fakt pracně vymejšlet ( inspirace zero dawnzjevná) fakt pecka no.

• Jack1947

Jestli kupuješ jen proto aby si vytočil nějaké korektníky tak to je fakt docela hloupost když ta hra +- bude o ničem jako předešlý díl.

• Jack1947

To je možné no ale nepravděpodobné.

• MickeyMutant

Co je na tom článku tak extra skandálního? Pokud tedy mluvíme o stejném textu. Nějaká černoška se raduje, že dvě černošky budou na obalu mainstreamové hry, když hrám jinak dle její zkušenosti obvykle dominují bílí muži. Těší se, že ve hře budou i lidi podobní těm, které každý den vidí ve svém okolí. Trochu rasově omezenej pohled, ale rozhodně nic nečekaného.

• MickeyMutant

Ten boxart je návnada. Stejně jako u minulých dílů. Pamatujete trojku, čtyřku, pětku? Vždycky nějaká záměrná kontroverze - Poslední večeře, ruka na hlavě atd. Je to jako když někdo trollí v diskuzi, aby upoutal pozornost a rozvířil reakce. A všichni na to skáčou a internet chrlí reklamu zdarma.

• Mazec clanek, diky za tip. Plus komenty, ktere se s nim nesou ruku v ruce vypovidaji leccos o jejich komunite ^^

• speciesz

v klidu, jsem na dovoleny, nemam naladu se hadat s nejakym posukem na foru, takze klidne bez tech narazek.

Jo mas pravdu AI to melo tez revolucni. Ale ta gamepaly formula se omrzela behem prvnich trech misi, fyzika aut stala za prd, ty opice na konci byly presne jako v doomu jen ta hra na to nebyla delana a finalni boss byl naprosty joke.

Nerikam ze to bylo spatny ale rozhodne to nebyla takova pecka jako.... no jako treba half life :D

• ja_nic_nevim

Tys to hrál tak leda ve své hlavě...

AI překonal až FEAR. Dodnes si vybavím všechny úrovně a tu atmosféru...to se o moc hrách říct nedá. Ale jestli jsi typ hráče, co zvládá akorát arkádový arénovky typu DOOM, tak to chápu.

• Meow

Hledal jsem na google Far Cry New Dawn a proklikal se různými weby, ale toto jsem teda nečekal. :-D Kdyby to byla recese, tak dobrý, ale tahle to určitě myslí vážně. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit