Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • XorxoxTalarius

    Akce a nasledek, kdyz zacnes urazet, tak sklidis urazky. Jak proste. A hrat si na ublizence v momente kdy sklidis co zasejes ukazuje tvuj vek lepe nez rodny list.

    Apropo, to ze mas koridor o neco vetsi, neznamena ze to neni linearni strilecka ;)

    https://www.ign.com/wikis/far-cry/Walkthrough

  • tomasrippl

    Komu to cpeš? Proč tu urážíš když nikoho neznáš? 

  • XorxoxTalarius

    Prisel jsi branit cest sveho chlapce? Jak sladke.

    A prvni FarCry jsem hral, jeste se mi nekde vali krabicovka 😉

  • tomasrippl

    To říká masturbant😀 když jacka neznáš tak radši nekecej nic o něm vsadim se že si ani v té době FC první díl ani nehrál 

  • tomasrippl

    4 mě bavila podstatně víc, a to nebyla přitom vůbec výhra😀. Ani neuvažuji o ND po tom co 5 představovala.

  • XorxoxTalarius

    Prvni FarCry byla linarni strilecka, to ze jsi tehdy jeste tahal po dvore kacera na tom nic nemeni

  • Fanboy

    Přesně tak, už jen ta trapná atmosféra, ty barvičky, takhle prostě post apo svět nevypadá.

  • Fanboy

    Pětka byla hnůj a totální nuda, nejhorší díl z celé série a já vocas si to koupil se season passem, příště raději hodit prachy do kanálu, tenhle hnůj far cry si už nikdy nekoupím.

    Far cry 2 byla nejlepší, stačí se podívat na youtube kde porovnávají far cry 2 s 5 pětka je prostě totální úpadek. Tenhle další díl bude odpad, reskin texutr a hurá nová hra....

  • Jack1947

    Takže tě nebavěj ale chceš vytočit někoho komu to je jedno, to je fakt brilantní plán ale zbytečně komplikovanej a na nic ( a u tebe se člověk moc věcem nediví) .

  • TheGGG

    taky ty hry kupuju, a´by se všichni ti jackové po celém světě měli čemu divit....


  • MickeyMutant

    Máš pravdu, Jacku.

  • Jack1947

    Ten podnázev museli fakt pracně vymejšlet ( inspirace zero dawnzjevná) fakt pecka no.

  • Jack1947

    Jestli kupuješ jen proto aby si vytočil nějaké korektníky tak to je fakt docela hloupost když ta hra +- bude o ničem jako předešlý díl.

  • Jack1947

    To je možné no ale nepravděpodobné.

  • MickeyMutant

    Co je na tom článku tak extra skandálního? Pokud tedy mluvíme o stejném textu. Nějaká černoška se raduje, že dvě černošky budou na obalu mainstreamové hry, když hrám jinak dle její zkušenosti obvykle dominují bílí muži. Těší se, že ve hře budou i lidi podobní těm, které každý den vidí ve svém okolí. Trochu rasově omezenej pohled, ale rozhodně nic nečekaného.

  • MickeyMutant

    Ten boxart je návnada. Stejně jako u minulých dílů. Pamatujete trojku, čtyřku, pětku? Vždycky nějaká záměrná kontroverze - Poslední večeře, ruka na hlavě atd. Je to jako když někdo trollí v diskuzi, aby upoutal pozornost a rozvířil reakce. A všichni na to skáčou a internet chrlí reklamu zdarma.

  • Mazec clanek, diky za tip. Plus komenty, ktere se s nim nesou ruku v ruce vypovidaji leccos o jejich komunite ^^

  • Meow

    Hledal jsem na google Far Cry New Dawn a proklikal se různými weby, ale toto jsem teda nečekal. :-D Kdyby to byla recese, tak dobrý, ale tahle to určitě myslí vážně. 

  • TheGGG

    ubisoft možná zjistil, že podlejzat lidem z kotaku, polygonu atd. peníze nepřinese a že naštvaná tichá většina jsou ti co kupují hry.... už FC 5 vytočil korektníky do běla a toto zřejmě úspěšně pokračuje...

    jestli ty dvě na obalu jsou fakt hlavní padouši, pak vše špatné o ubi odvolávám a hru kupuji, no uvidíme, těch post apo je hodně, ale tak bojovníky s establišmentem podpořím vždy.. viz. KDC

  • speciesz

    ja to hral do ctyrky, ale nejvic me asi bavila dvojka.


    jak rika kamos... nejlepsi far cry je prvni crysis :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit