Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nova serie Games TV je zatim asi nejlepsi herni porad co jsem videl...
    • Lepší než Aliho parťáci?? *8*
      • lol
  • Od té hry jsem absolutnĕ nic nečekal,nekoukal jsem na trailery a early gameplaye a nakonec mnĕ totálnĕ pohltila.Arkane fakt umí
  • Jak je mozny ze Lukas stihnul Prey dohrat a natocit o nem dil a tady recenze nikde?
    • nightborne
      Stejně je nečteš, ne ;)?
      • :D 2jka v krvi po ranu a dobre pobavilo
  • S tím okem bych šel k doktorovi. Stalo se mi něco podobného a pak jsem se nemohl dívat dva týdny na televizi a musel jsem si pravidelně kapat kapky do postiženého oka.
    • ALHAZRED
      ...to ma z toho chlastu *2*
  • Fordzy
    Dobrý díl jako vždy a vřelé díky za nalákání na původní Prey.
    Mimici z nové Prey mi připomínají Polymorfy z Trpaslíka. *15* https://www.youtube.com/watch?v=Z2OEA4ZtV_c
  • DIky za nalakani na puvodni prey. Z gamesplaye od Pavla a Honzy jsem si rikal, ze je to proste obycejna strilecka, ale mozna si ji zkusim.

    Jinak, vyuzil jsem moznost steamu si hru zahrat na dve hodiny a musim rict, ze jsem v ni pak utopil dalsich 15h. A to jsem podle vsech recenzi v cca pulce. A porad a porad me to laka. Pred zapocetim jsem si pustil System Shocka 2 (se vsema patchema a komunitnima vylepsenima), a Prey je proste fantasticky nastupce. Co mi trochu chybi je to ozivovani, jako bylo v SS2 :)
  • super dil .. docela to nalakalo ..ale i tak skoda ze neni prey2 *3*
  • S SHOCKEM to mame podobne.

    Ale dal jsem si ted blizko sebe dve dema.

    Dishonored 2. "NO hud", "NO magic", nepratele v "custom" modu, respektive s az absurdni citlivosti vnimani (zvykl jsem si a uzdu jim az do konce dema nepovolil). Obsahove je to hodne robustni, sebevedomy a svuj ukol na jednicku plnici demo. Prostredi, plizeni, slideni—Thief 2017. Az mi prijde plna hra, tak navazu a tesim se. Prvni Dishonored jsem zatim nehral.

    A zahral jsem si i demo PREY. Dlouho jsem v nem nevydrzel. Prislo mi to cele jako neautenticka a povrchni krec v nepekne utkanem havu. Bez hacku, co by se, byt jen dotkl, strun moji sympatie. Ale mozna je to jen nesikovne usitej uvod, kterej zbytek hry reflektuje pramalo.

    PS—Parkrat jsme se, ruzne po internetovem matrixu, marne doptaval na kdysi videne a do moji sede kury zaryte "PREY2 gameplay" video. Neztratilo se. Bylo sveho casu ripnuto a pouzito zde: https://www.youtube.com/watch?v=ctAEu0ypMMU OCH!
    • janchor
      Demo Prey jsem neviděl ale prý je to lehce přešitý (např. dostaneš dřív silnější zbraně či co). A ten gameplay z dvojky (achich!) jsem jen nenašel čistej bez copyrightu cizího webu, proto mi nepřišlo košer ho použít.
      • Rozhodne je anabaze znacky PREY, z naseho hmatatelnyho sveta, kusem vitraze, co v kompozici dnesniho dilu schazi. Mor na, v premiere neodretusovatelny, vodoznaky videomaterialu)).

        Pro doplneni. V hlavni roli, krome tuny otazniku, marketingovych kalkulaci a studiovych akvizic, i pohrbenej, nevybrousenej, byt jistojiste mnohakaratovej drahokam. V kazdym pade, lepsi sneni nad potencialem, nez potencionalni zakuseni jeho nenaplneni.

        https://www.youtube.com/watch?v=OKw_VUuZjCE
  • froztik
    Video naprosto parádní, díky Lukyne. *5* Každopádně Prey bych se nebál pojmenovat Biosystem Shock: Isolation. Na to, že jsem tomu něvěnoval přílíš pozornosti, tak se teď od toho nemůžu odtrhnout a pokaždý se těším, až zase budu pokračovat dál. Za mě pecka. *5*
  • Tady je další recenze, která kritizuje ten herní guláš v Prey.

    http://www.cgmagonline.com/reviews/prey-review-stealing-genius/

    Osobně si myslím, že Alien a tohle dostává moc prostoru a SOMu všichni ignorovali, přitom je to hra, která má opravdu přesah...
    • autor te recenze by podle me mel mit zakazano použivat samostatne mozek *3* Nevím co je špatné na tom že hra si vypujčuje mechanizmy z jiných her. A on opravdu prijde s tím že hra neprinaší nic originálního a všechno tu už bylo? Tak by mne zajímalo kolik her je dneska opravdu originálních...
      • Bezkontextualni kritika kritiky, bravo, tleskam!
    • Taronyu
      S Alienom až tak nesúhlasím, ten si tú pozornosť podľa mňa zaslúžil. No čo sa týka SOMA, máš pravdu. No ešte väčší presah, mala podľa mňa Amnesia a Machine for Pigs, a tá bola tak nejak odignorovaná úplne.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit