Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lol DOOM 1 v té době nevídaná grafika.... ten "3D" kostičkovanej HNUS s 2D monstrama 10x4 px, každej kdo měl v té době Amigu se z tehdejších PC her leda tak poblil
    • Teď nevím, jestli slabý trolling nebo nostalgický amigista, protože tohle je blábol. Doom byl ve své době technologická špička. Amiga se mohla zahrabat...
      • solomon.short
        hlavne Amiga se svoji architekturou tehdy proste nestacila na 3D engine. Alien Breed 3D vysel par let po Doomovi a oproti predchozim pokusum (Gloom) byl velmi dobry. Alien Breed II 3D byl jeste lepsi, ale vysel o hodne let pozdeji a bez slusne turbokarty byl na hole A1200 nehratelny...

        Sila Amigy byla uplne nekde jinde... paralaxni scrolling u 2D skakacek, hudba atd.
        • Zagro
          Přesně. A protože od té doby byla většina her ve 3D, tak se taky hráči přesunuli k PC. Škoda taky průšvihu s CD32.
      • jj, cejtim za tim nejakou prevlecenou zhrzenou packu, na amize snad stal za rec jen alien breed 3d a i ten je hnusnej, doom je krasnej dodnes
  • Half Life 2, Doom či Quake jsou naprosto slaboduché hry. Možná kdyby mi bylo deset, ale sry teď jako ne
    • HL1 i 2 byly mnohem lepší hry než Doom, protože obsahovaly alespoň náznak nějakého pokusu o příběh a hlavně v sobě neměly to naprosto hloupé hledání barevných klíčků k barevným dveřím. HL byly ve své době úžasné.
      • C-BEAM
        HL1 zbožňuji ale už by si Drizzt konečně mohl pochopit, že člověk někdy na příběhy nemá prostě chuť. Chce si jen sednout k čistokrevné akční hře s perfektní hratelností a nezatěžovat se nějakým příběhem kteří i tak již zná nazpaměť a kteří je často naprosto infantilní, takže jej nemusí a nechce znovu prožívat. I proto mají nepříběhové hry nejlepší replayabilitu, i proto se hry jako Doom hrají dodnes v tak velké míře.
      • HL 2 jsem trochu zatroloval, ale i tak je to přehypovaná hra...
    • A můžeš uvést přiklad nějaké silnoduché hry?
      • Witcher 3 byla dost dobrá hra
        • nevím proč reaguješ a ještě odpovídáš jako lol. Cpát Zaklínače všude je taky umění. Z FPS mám rád docela poslední Rage...
        • A co takhle porovnat tetris a fifu?
    • Přesně, ale uměj okolo toho udělat slušnou reklamní masáž. Už mě to pomalu začíná otravovat.
    • Sr_Lobo
      Pozde - Thomas A. Andreson uz tu byl a i tak to bylo hodne slaby *3*
      • Však to je on, akorát pod jiným nickem. :] Ale snad už bude klid, blíží se večer a měla by mu končit vycházka.
        • Náhodou celá kecačka je dnes úplně super. Přišel jsem utahaný z práce, zapnu PC šup na Idnes tam nuda tak šup sem a Games nezklamalo.
  • A opět příspěvky nahromaděného debilismu....
    • Co bys čekal...
      • tak dočkal se přízpěvků podle svého gusta
  • při zhlédnutí videa jsem si opět uvědomil, jak hloupej a lacinej byl DOOM I. a DOOM II.....jako jasně, bylo mi tehdy 5 let, když jsem to v němém úžasu hrál, ale už někdy v 9 letech jsem zjistil, že jsou FPS které mají I HLAVU A PATU.....a teď ve 30 si opět uvědomuji, jak neuvěřitelně trapně pojatej DOOM byl......jasně, byl první, tak si z toho všichni sedněte na zadek a vřískejte tu do zblbnutí infantilní kecy o pekle......bože někdy mě mrzí, že mi neni 11 a nemám ten přiblblej pohled na svět.

    Ale DOOM 3 mě tehdy chvíli bavil - asi 2 večery, takže za mě palec hore. Vždycky jsem byl ke hrám kritickej, i když jsem spoustu her nadšeně hrál.....
    • Počkat, takže tobě je 30 a dooma jsi hrál v 5 letech aha.... to je zajímavý, mě je 31 a prvního dooma jsem si mohl zahrát až v 8mi letech, vždycky mě štvali tyhle protekční smradi cestující časem
      • Je to troll a slabej.
        • jasný že to je troll a jeho argumenty mi někoho velice silně připomínají.... sice se snaží aby to nevyznělo tak "drsně" jako v té zaplevelené diskusi pod recenzí k doomovi, ale nezapře se stejná dikce *3*
          • bohužel vedle....do diskuze k recenzi DOOMA jsem vůbec nepřispěl. Negativně naladěné posty jsem měl naposledy k recenzi titulu Zaklínač 3. Divoký hon - což je tak rok zpátky. A mám takový pocit, že jsem tam psal pod stejným nickem "Thomas A. Anderson", popřípadě pod druhým, herním "Ejdou Rotacak"......já nejsem Dzin. Jen mám někdy podobný pohled na věc, to z nás však ještě nedělá totožnou osobu ;)
            • jestli něco seš, tak především přechytralej pubertální vocas
    • Blue.Shark
      Nepočítáš s jednou podstatnou věcí: Člověk se někdy nachází ve stavu, kdy mu stačí střílet všechno, co se hýbe. Přesně to první Doomy byly a svůj účel plnily výborně. To je všechno, není do toho potřeba až tolik tahat věk.
    • jsi si opravdu jistý, že ti není 11 let? *7*
    • Sr_Lobo
      Takže jako nadšeně hraješ a řikáš si :"O to je tak strašně stupidní hra, žádná filosofická myšlenka....ale dám si ještě jeden level abych zjistil, jestli je stejně tak stupidní a bezmyšlenkovitý jako ten předchozí..." ?
      • 2 Sr_Lobo.....ano v minulosti to tak bylo. Jako malýho mě spoustu her moc nebavila, ale hrál jsem je, protože to bylo v 90. letech hrozně IN a COOL a když bylo hnusně, tak moc jiných činností nezbývalo......takže ano, minimálně v případě DOOMA jsem už jako malej chápal bezbřehou idiocii, na kterou titul sázel.

        2 Frank......copak, je mi 11 protože jsem kopl do tvýho vlhkýho snu z dětství? :-DDDD tobě asi nebude o moc víc, když na to rádoby pichlavě upozorníš.....
        • já mák stejne názor rozpixelovanej hnus hume celej ten doom a wolfnstein byl NIC jineho! jako rád jsemn si tyhle hry zahrál v pořádné 3D 1080p grafice pozdějhi ale tenkrát jsme nechápal co na tom 3dfx PCčkáři vidí... radši jsem v té době hrál pěkně 2D prokreslá hry na amize grafika co se PC nezdála ani snilki o tom dobrých 5 let ještě...
        • V 90. letech hraní Dooma a vlastně hraní her obecně cool a in fakt nebylo. Hry se teprve rozjížděly a počítač měli možná 1-2 lidi v celým paneláku. Krásně to dokazuje, jaký si troll, co neví, o čem mluví. *15*
          • co to kecáš? my jsme v rodině PC měli asi od roku 1994, sousedé a kamarádi také, ve škole na základce byla první IT učebna asi od roku 1997. Nejsem z horních 10 000 tisíc, pocházím ze standardní rodiny s vcelku standardními příjmy.

            Pardon, že jsem bral PC jako standard už v dětství, prostě jsem u něho vyrostl....a IN a COOl to skutečně bylo, mnohonásobně víc než v dnešních dnech. V dnešních dnech už totiž žádná hra nebude BOOM, tehdy ano
            • 1) Heretic a Hexen byla stejná bezduchá řežba jako Doom
              2) Magic Carpet není FPS
              3) System Shock není FPS
              4) Half-life vyšel až v 1998 (takže si buď hloupý, nebo neumíš číst)

              Každopádně low troll. Divím se, že v tom máš chuť pokračovat.
            • no bylo spoustu jiných her, který mě bavily o hodně víc - Magic Carpet, Chasm, Heretic, Hexen...pak přišel Half Life, System Shock.......a člověk si rázem potvrdil, že jeho dětská myšlenka o debilitě Dooma byla oprávněná. Není mi 30 - je mi 29. Prvního Dooma jsem hrál v roce 1994, brzy poté přišlo spoustu jiných her, které mě prostě bavily o hodně víc.....je těžké to pochopit Doomhonimíři?

              Vaše kydy o tom, kdy započal boom her nebudu dál komentovat.....pro spoustu vocasů to holt bylo až po roce 2005, kdy se PC masově rozšířily do běžných domácností a měl tak možnost si zahrát každej, dobře. Moje paralea s kosmickým programem nebyla vůbec mimo......ale to by jste o tom taky museli něco vědět, v lepším případě jste viděli Apollo 13 a Armageddon co?

              Prostě BOOM s downhillem přišel s Johnem Tomacem v 90. letech, né s Redbull Rampage v roce 2003, kdy tuhle disciplínu zaznamenala masa a každej kripl, kterej neuměl sjet kopec najednou chtěl sjezďáka - Chápeš?
              BOOM s avionikou letadel přišel v 60. - 80 . letech, né s nástupem F-22 do aktivní služby v roce 2005 - chápeš?
              BOOM s hrama přišel taky o hodně dřív. To že v českém zapadákově byl jeden počítač na vesnici a vycházel maximálně Excalibur je problém naší postsovětské zemičky.

              Stejný jako když sem fandům před rokem šlápl do úsměvu s hejtovánim Zaklínače, taky se mohli všichni pos+at.....a. teď tu vyšilujete, že kopu do (pro mě trapňoučkýho) DOOMA. Hledejte si další a další argumenty, proč byl Doom TOP.......pro mě to bude do konce života odpad, i kdyby někdo z vás přišel s tvrdzenim, že Carmack je díte Matky Terezy a Gandhího.......
              • C-BEAM

                Reakce na příspěvek:

                už jen vědomí, že pro lidi jako ty je Doom odpad, je důvod proč ho mám ještě raději.
            • To je samozřejmě blábol. Definice boomu z Cambrigde dictionary - čas, kdy se něco stává populární.

              V 90. letech hraní na PC populární fakt nebylo, minimálně ne u nás, protože ho skoro nikdo neměl.

              Nejvíc mě ale dostalo tohle:
              "bylo mi tehdy 5 let, když jsem to v němém úžasu hrál, ale už někdy v 9 letech jsem zjistil, že jsou FPS které mají I HLAVU A PATU.....a teď ve 30 si opět uvědomuji..."

              V 9 letech? V roce 1995? Rád bych viděl seznam těch duchaplných FPS z roku 1995. *15*
            • C-BEAM
              ty nemůžeš mít 30, takto se člověk v tvém věku nevyjadřuje pokud není d*ment. A o tom, že byl Doom nějaký "BOOM" se vůbec nebavím, samozřejmě že byl, vždyť definoval celý žánr a lidé včetně mě ho hrají dodnes více než kteroukoliv jinou FPS, takže skutečně netuším jaká moje teorie se hroutí jako domeček z karet :) To proč mám rád Doom nemá žádnou souvislost s tím, co Doom kdysi znamenal ale proto, že vím konrétne a přesně pojmenovat to co mě na té hře baví.
            • tak asi nepocházím z úplně standardních kruhů no......tak jsem měl zazobaný kamarády a moji rodiče si mohli dovolit 486 o pár let dřív, než Venca Vomáčka z Horní dolní, bóže.

              Pořád se ale točíme okolo jedné podělané věty - že v 90. letech byl BOOM s hrama, bylo to něco nového, neotřelého A NÉ SNAD???

              V 60. letech taky probíhal program MERCURY, GEMINI, APOLLO, SOJUZ, SALJUT.......a byl to BOOM! všichni to žrali, všichni koukali na přímé přenosy.....v 70. letech SKY LAB už nikoho nezajímal, stejnětak v 80. letech už nikoho moc nezajímal Raketoplán a Buran na sovětské straně.
              Je to tak těžký pochopit? že se tvoje teorie hroutí jak domeček z karet?

              BOOM nastane, když je něco nového......ne když si ten BOOM může dovolit každej pepík, pak už to není BOOM ale standard ty trubko :)
            • C-BEAM
              psal si jakoby v té době byl PC samozřejmost a měl ho každý soused nebo spolužák, což ale vůbec není pravda.
            • tak jsem byl mezi 5% domácností :) pořád mi nemůžeš objektivně vyvrátit MĚ VZPOMÍNKY.
            • C-BEAM
              v roce 1994 mělo PC asi jen 5% domácností v ČR.
        • 2 Frank.....to že jsem jako malej neonanoval nad rozpixlovanym, růžovym, dvounohym prasetem ze mě ještě nedělá vola......zrovnatak z tebe nedělá kinga, že si tomuhle titulu zasvětil stovky hodin života a mokrejch kapesníků.....
          • to máš pravdu, vola a trolla z tebe nedělá to, že se ti nelíbila nějaká hra, ale tvoje rétorika a způsob vyjadřování zde, respektive, děláš ho ze sebe sám *4*
            • C-BEAM
              Thomas A. Andreson: skutečně tě baví dělat tady ze sebe takového vola? měj trochu víc sebeúcty proboha.
            • Smutné nebo veselé.....jsme na dětském herním fóru. Nemám potřebu tu vyčnívat z davu a oslňovat neotřelou stavbou vět. Zrovna tak by bylo na hlavu se pod konkrétními články vyjadřovat jen pochvalně.

              Diskuze jsou snad od toho, aby měli možnost přispívat jak hateři, tak onanisti :) představ si, že v pracovním i společenském životě se snažím vystupovat alespoň jako průměrný a slušný člověk.........avšak nemám žádnou potřebu snažit se o to v téhle žumpě. A nic se na tom nezmění, dokud bude 70% zde přispívajících ve věku 8 až 18 let. Jeden ptáček jaro nepřinese, zrovna tak jeden uvědomělý moralista Frank bohužel zapadne pod tunou prachu.....je to tu anonymní, na co si tu jako budem hrát ? :-D
            • respektive, pokud toto má být vyjadřování dospělého třicetiletého člověka, je to hodně smutné, protože je opravdu na úrovní toho desetiletého dítěte
  • paráda
  • Super video! Diky!
    • Jdi na vzduch :)
  • tady je taky deb*lů na metr čtvereční, to by člověk nevěřil. Palce dolů má proto, že píše jako hov@do. Dá se to napsat normálně jako slušný člověk a ne hned být agresivní a ptát se, jestli si říká herní novinář, když udělá chybu. Nikdo není bezchybný. Kdyby napsal: "Lukáší máš tam chybu, vyslovuje se to tak a tak." V tom případě by měl palce nahoru a není problém.
    • Tak to tak neprožívej, ty ťuňťo...
    • Není důvod hned nadávat do deb*lů. Dá se to napsat normálně jako slušný člověk a nebýt agresivní. V tom případě by nebyl problém a ty by sis sám nes*al na hlavu.
      • k těm deb*lům, kteří se neumějí chovat, se budu chovat jako k deb*lům a taky je budu nazývat tak, jak si zaslouží. Jestli tomu říkáš sraní na hlavu, tak budiž. Já tomu říkám nazývat věci pravými jmény.
        • což je vtipné, protože jsi se tím zařadil mezi ty deb*ly, kteří se neumějí chovat, krásně doprostřed první řady a ještě sis pochválil, jak je to fajn nazvat to pravým jménem... život je občas plný ironie *1*
          • jakmile slyším frázi "nazývat věci pravými jmény", tak vím že mám co dočinění s člověkem z krajního konce levé části Gaussovy křivky. Často to používají ruští diskuzní trollové a Zemanovi přívrženci. Když bych měl nazvat Zemana a jeho voliče bez politické korektnosti a nazvat je pravými jmény, tak použiju výrazy jako dědek s alkoholovou demencí a lůza či lumpenproletariát. Jenže toto asi nejsou ty pravá jména, co chceš slyšet, co?
            • Hanzales
              @Prase: Super příspěvěk, až mne donutil zareagovat, že jsi to nádherně vystihl. Ohledně inteligence/IQ, vzdělanosti, sečtělosti, charakteru, osobnosti atp.mám podobné mínění.
              Znám typy lidí bez vyššího vzdělání, jež ovšem uvažují zdravým rozumem, řeší problémy svým důvtipem, ke svému okolí se chovají ohleduplně, pozorně a popovídají si se všemi.
              Také ultra-intelekuály s hromadou titulů, IQ nadprůměrným, kteří se ale chovají jak 11 letí parchanti, jsou arogantní, nadřazení, povrchní, pro život někdy nepoužitelní a mohou i přes obdařenost přeměrnou inteligencí postrádat "zdravý rozum".
              A samozřejmě může být jak sečtělý, chytrý, inteligentní člověk (jako že "člověk"), tak hloupé arogantní, ignorantské, neohleduplné ubrblané pako a samozřejmě různé kombinace toho všeho.
              No "lidi". Ono je to vlastně v podstatě normální :)
            • S tim Korsakovem nevim, já pár lidí, co to nade vší pochybnost měli viděl, a to nebyl hezkej pohled. Ale je fakt, že to bez výjimky byly celoživotní těžký alkoholici... a teď myslim takovej druh, kterej klidně několik měsíců nevystřízliví. Což je level, na kterej Zeman nejspíš nikdy nedosáh. Ale těžko říct, nejsem neurolog. A i kdybych byl, těžko to poznam takhle od stolu.
              Že má půlka lidí podprůměrnou inteligenci... to dává smysl, prostá statistika. A nehodlam rozporovat, že lidi s nižšim vzdělánim a příjmem (což může a nemusí znamenat nižší inteligenci, řekněme jenom, že pravděpodobnost podprůměrnýho IQ je vyšší u dělníka u pásu, než u strojního inženýra) budou mít spíš tendence podporovat Zemana.
              Ale jestli jsem se něco v životě naučil, jsou to tyto 3 základní pravdy. 1) Inteligence sama o sobě nevypovídá nic o charakteru. 2) Inteligentní i hloupej člověk jsou manipulovatelný stejně dobře, jenom je třeba občas použít rozdílný metody. 3) Blbost je na IQ nezávislá, a je rozprostřená napříč názorovým spektrem poměrně rovnoměrně.
            • „To, co nyní řeknu, není projevem univerzitní povýšenosti ani sarkasmu. Třetina obyvatel této země je slabá duchem. Každý sedmý občan je debilní nebo dementní, nebo alkoholik a zhruba polovina obyvatel této země má podprůměrný intelekt." Tak pravil Miloš Zeman...

              pak si z nich udělal své voliče, kteří jej volí, protože "se nebojí pojmenovat věci pravými jmény" a "není politicky korektní"

              prostě a jednoduše jsem na frázi "pojmenovat věci pravými jmény" alergický, protože arogantně předpokládá, že právě autor té fráze ví, co jsou to pravá a falešná jména.

              A Zeman pravděpodobně Korsakova má (Korsakovova psychoza neboli alkoholová demence, díry v paměti vyplňuje konfabulacemi)
            • Takže 2 717 405 lidí v tomhle státě jsou dědci s alhoholovou demencí, lůza a lumpenproletariát? Ne, že bych si dělal nějaký iluze o lidstvu jako celku, ale tahle představa je asi tak blízko pravdě, jako že Schwarzenberga volili jenom sluníčkoví, nezaměstnaný anarcho-feťáci a různá sběř pseudointelektuálů popíjející fair trade kafe v HateFree kavárničce na Staromáku. Btw. skutečná lůza a lumpenproletariát se volební účastí vůbec neobtěžuje. A dědek s alkoholovou demencí by asi šel, ale protože má alkoholovou demenci, zapomene.
          • víš, já tu nenapadám nikoho kvůli tomu, že vyslovil špatně jedno slovíčko :) To je obrovský rozdíl....
            • Hulváti, omezenci, primitivové, trollové, ignoranti, hnidopiši
            • proč to formuluješ jako nadávku? Je to prostě nazývaní pravými jmény. Jak bys chtěl nazvat lidi, co neumí v klidu napsat, jak se něco vyslovuje, či brečí kvůli palcům? Poraď mi. Mně se nedostává slušných slov, takže deb*l je slušná varianta p*če, kterou jsem chtěl napsat prvně :)
            • ne, jen tu nadáváš lidem do deb*lů, to je mnohem lepší *7*
  • Tilwaen
    Skvěle zpracovaný díl *4*
  • Kliknu na video s Grygarem a první slova jsou "vítejte v pekle", tak s tim se nedá než souhlasit.
    • Vysvětli mi, proč to děláš.
    • *1*
  • To není ájdý software...

    To si říkáš herní novinář?

    https://en.wikipedia.org/wiki/Id_Software#Company_name
    The company writes its name with a lowercase id, which is pronounced as in "did" or "kid", and, according to the book Masters of Doom, the group identified itself as "Ideas from the Deep" in the early days of Softdisk but that, in the end, the name 'id' came from the phrase "in demand". It is presented by the company as a reference to the id, a psychological concept introduced by Sigmund Freud. Evidence of the reference can be found as early as Wolfenstein 3D with the statement "that's id, as in the id, ego, and superego in the psyche" appearing in the game's documentation. Prior to an update to the website, id's History page made a direct reference to Freud.
    • Jak se to teda správně vyslovuje ? Žil jsem ve stejné terminologii jako Lukáš...
      • Tak jak bys to přečetl česky - id, jako třeba na konci jména David, ale Lukáš by kvůli tomu neměl odevzdávat placku (a když už tak by si měl nechat služební myš *1*)
    • ojoj tady je zas veselo...

      Napsal jsem to proto, že ta výslovnost je tak známý fakt, že bych čekal, že někdo, kdo se hrám věnuje mraky let tuhle chybu prostě neudělá. Zkrátka mě to zaráží. To je celý. A psát: Lukáši, máš tam chybu, jak tu navrhuje jeden z těch normálních slušně vychovaných diskutérů, mi připadalo jako říkat toaletářce v metru jak má podávat toaletní papír.

      Jinak Lukáše považuji z redakce za svého oblíbence a žádná averze v tom není. Úroveň pořadu je podle mě dobrá a Lukášův projev mi přijde taky OK. V tomhle díle mě asi jako většinu pobavila hlavně jeho úprava ksichtu v doom liště. Za to palec nahoru. Nevím, ale proč bych měl nekriticky přecházet takové minely.

      A abych nebyl úplně offtopic. Dooma si jdu zítra koupit pěkně postaru v krabičce a těšim se celkem dost.
    • janchor
      Motám to odjakživa. Zítra jdu odevzdat odznak a služební myš.
      • Sr_Lobo
        Nástěnkář *15*
        Doufám, že máte v redakci i topiče a palubního truhláře *1*
      • MickeyMutant
        Phobos není z latiny, ale z řečtiny, v názvu "id tech 4" je krom "id" ještě "tech", které by nemělo znít tech, ale tek. A konečně "resurrection" se nevyslovuje risəˈrekʃən, ale rezəˈrekʃən. K názvu "id" doporučuju mnemotechnickou pomůcku "jůbísoft".

        Ale to jen, aby řeč nestála. Jinak samozřejmě pěkné shrnutí.

        P.S. - Vždycky jsem tušil, že herní novináři musí mít služební odznak, aby se dostali do zákulisí herního byznysu. Dík za potvrzení.
    • Týpek napíše pravdu a dostanu mrtě zápornejch hlasů... A pak se všichni diví, proč je to všude tak dojebáno.
      • MikeR
        Když někde uvidíš příspěvek zvěstující fakt nebo zkrátka něco, s čím se ani technicky nedá nesouhlasit a u toho jedenáct nesouhlasných palců, tak si představ jedenáct klučinů, kterým právě začíná boj s akné, stydí se pozvat holku na rande, natož napsat reakci v které by vysvětlili, s čím že to vlastně přesně nesouhlasí, jak zlákáni opojnou mocí tlačítka s obrázkem palce udělili světu lekci.

        Pomohlo? Fajn. *4*
        • Nebo třeba někomu stačí napsat, hele lukáši, vyslovuje se to takhle, ne ho v druhém odstavci urazit, v třetím postnout link na wikipedii a ve čtvrtém vložit citaci, kterou si ten kdo na link klikne může taky přečíst *3* nejde jen o technickou správnost, čili o obsah, ale i o formu sdělení. Navíc, když se to speluje, tak to je "ajdý" bez ohledu na zamýšlený název tvůrců a někdo prostě nemá chuť vysvětlovat kdejakému elitistovi, který přece umí používat wikipedii a "přece je to id to si říkáš blablabla...." jak také může sdělit názor jinak, tak radši použije tlačítko nesouhlasím a nedávná anketa, která se věnovala i demografickému průzkumu značně podkopává tvoji teorii o klučinech s bojem s akné *3* ještě bych vás chvíli stíral, ale zítra musím do práce a na poštu pro nový fireemblem, tak musím nabrat síly, dobrou noc pánové *2*
        • Nebo to může být jen jeden klučina s duševním problémem. *1*
          • MikeR
            Pokud se to z jedenácti zvedne na několik desítek, je to jistý. *1*
          • nebo holčina nebo hermafrodit - buďme korektní
      • Pravda bolí.
      • *dostane
    • endžajn…

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit