Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • stare dobre CoD 2
    • Jojo... R.I.P.
  • Tushan
    vždyt to bylo na první pohled vidět že je to ta samá srá..ra *7* přiznávat se vážne nemuseli kdo neni uplně blbej/slepej to poznal hned
  • Magister_Peditum
    To je překvápko.... vlastně není, všem to bylo jasný už z letmýho pohledu na ten jejich trailer. *1*
  • Takže to bude furt stejná hra, na stejným enginu, ale rybičky budou plavat ve vodě směrem od vás ( O_o) a přidali čokla ??

    Jeví se mi to jako "must have" titul ))
    • To si piš! *1* Cituji: "Nové postavy, nový engine, nový pes" což řekl sám autor...takle "jednoduché řeči" mohou být směřovány snad jen ke stejně "jednoduchému publiku", které si to stejně koupí...
      • myslim, že ty uvozovky u "jednoduchého publika" jsou nějak mimo...protože to kriplové jsou ))) a tím je nějak nehaním...serie call of duty má jistě svoje pro...jako akční a filmový zážitek na jedno "shlednutí" !!! ale jinak mne to uplně mrdá (jako pamětníka DE a SS) sere kam se to všechno dneska ubírá )))
        • a nechápejte mě špatně...ale pro mě každý, kdo si koupí Call Of Duty XY je kXi-pl )))
          • Zacapa

            Ty už si tu taky za tu dobu, co sem bliješ, dokázal, že jsi řádná dilina, které toho nedochází trochu víc, viz tvé výplody k jiným hrám. Nechápej mě špatně, zásadně máš recht, ale ať už s CoD nebo bez, ať už pamětník nebo ne, patříš do obstojné skupiny gumídků, kteří své pohledy staví na " umím mačkat klávensici - jsem znalec herního trhu" myšlení, což je trochu málo.
            • Takový sra*ky nežeru, to se neboj... a opět jednoduchá věta, "teplák s patentem na pravdu" ? Já patent na pravdu nemám, uznám lepší nebo pravdivější názor či argument, ale zároveň umim počítat do 3 a vidim, jakým směrem se vývoj některých her ubírá... na to nepotřebuju ani vejšku, ani patent na rozum... jen oči a mozek. *7*
            • Uklidním uklidním. Ale až přestaneš žrát steroidy a chovat se jako teplák, který má patent na pravdo-kydy....
            • Problém je v tom, že až na způsob vyjadřování má pravdu. Tak se to nesnaž negovat gumídky. Copak ty nepatříš do skupiny "umím mačkat klávesnici", když obhajuješ hru, která je hlavně o tom "umím mačkat klávesnici a myš rychlostí 100 kliků/sec" ?? Tak se klidni...
          • Ale ne, souhlasim, jen sem zdrženlivej od těhle výrazů a spokojim se s tim "jednodužšim publikem" *3* . Pokud se tyhle hru za TAKOVÉ peníze prodávat dál, akorát to bude ničit pestrost herního průmyslu - víc a víc vývojářů (a někdy bohužel hlavně jejich vedení) bude směřovat vývoj her do obdobného mainstreamu a bude ubývat "pravých vývojářů", kteří hry kutí pro vášeň z toho, rozhýbav a vytvořit něco propracovanýho a originálního...a nebo se bude jen topit v kickstarterech a hledat sponzory...ale kdo by je platil ? Když publikum předobjednává a krmí mainstreamové tituly ? Které těží ze svého původně AAA jména a krmí publikum reklamamy, bafá na ně v prohlížečích a žene je do MP utrácet...

            Jeden takový smutný příklad - Před časem jsem ujížděj na mobilu (SE) na hrách od malé německé firmy Fishlabs - jedna z prvních firem, co vyvíjela 3D hry, dokonce svého času i mulťák přes bluetooth nebo internet (6 let zpátky) a v Javě ! Úžasný, propracovaný, krásný hry s krásnou grafikou a příběhem, co v hodnocení zašlapávaly stejně drahé tuctové hry od Gameloftu hluboko pod zem. Jenže před 2 lety zjistily, že ty samé hry, co produkují na Javu, mohou produkovat čistě na Iphony a Ipady přes ten jejich jablkovej obchod (tudíž to jinak legálně sehnat nejde) a tam si za tu samou hru účtují 2 - 3x tolik...takže vypočítavost... což na jednu stranu chápu, potřebují peníze a zaslouží si je, až na to, že přestali podporovat ostatní platformy a zůstaly jen na Iphonech...
            • Až na toho trotla s ním souhlasím hehe, vytýkáš mi tu opakující se příspěvky (beru, někdy se opakuju, ale to proto, že se podepisuju pod další a další příspěvky, co poukazují na to samé - grafiku, hratelnost apod) ale přitom sám děláš to samé - "ty chytrolíne", "sežral moudrost" atd atd.. tak se do něj hned nepouštěj...
            • Tilwaen

              Co se to zase tady připletlo za analyzátorskou novotu?
            • Tilwaen
              @hehe: Pokud on je opakující se, zaseknutý trotl, potom Ty jsi také, protože Tvé reakce na jeho reakce jsou všude totožné.
            • Zaseknutej a opakující se trotl jako ty myslíš ? Tak to fakt nevim...já jsem uvedl reálnou situaci ze světa, tak nevim co tu tady trolluješ s drama příběhama. Je to prostě vývoj trhu, ale bohužel tou špatnou cestou... Jestli to nechápeš, tak sem nepiš a jestli jo a jen si to nechceš přiznat, protože taky patříš do stáda, tak se sebou něco udělej... Je to jednoduchý.
            • Thompson hadra + zase tvůj drama příběh ze života. Jak může být někdo takovej zaseknutej a opakující se trotl...
        • taky mi to může být uplně fuk...protože si CoD nekoupim a ani nestáhhnu....ale ty prodeje jen dají "udičku" dalším vydavatelům, kam že se má trh vyvýjet a bude na nás (ty rozumný) chrlit tuny sraček....kterýma se budeme muset prodírat, a až ty slabší uznají, že je lepší si všechno stáhnout a vyzkoušet, než koupit, tak pak teprve jeto v píč*
  • No co už..

    https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/942052_368321496606604_935703886_n.jpg
  • matt
    "..Je doslova nemožné vybudovat nový engine od píky ve dvouletém vývojovém cyklu." A kdo tvrdí, že to musí být za 2 roky? Já vim, blbečci z Activisionu. Nastolili politiku, která jim (z mě neznámého důvodu) zajišťuje ročně nehorázné množství peněz, ale zároveň blokuje vývoj nového next-gen COD. Ať si říká kdo chce co chce, ale jestli tohle bude hra s next-gen grafikou, co pak bude takový Battlefield 4? IW engine už dávno není rovnocenný konkurent např. pro Frostbite nebo CryEngine, ať ho vylepší, jak chtějí. Bohužel se ale opět najdou ovečky, kteří chlapce z Activisionu rádi zasponzorují..
    • To si piš... vlastně je to super byznys... minimum práce, rok co rok "převařit" polívičku a miliony jsou zaručeny...
    • Keď EA príde i s niečím iným než nudným Light-Effect multiplayer BF simulátorom, rád si to kúpim..
      • Jasně, ty přepálený efekty jsou úděsný, to je fakt, ale ten engine je alespoň graficky na úrovni, vypadá k světu a proto ho používají i jiná studia (sice v rámci EA, ale co už *2*). Modifikovaný QIII engine, ať vypadá sebelíp, už holt v tomto tisíciletí nemá moc co dělat. Jediná jeho přednost, už není grafika, jako v roce 2003, i když i to je silně rozporuplné, ale především výborná optimalizace, to ale samotnou grafickou stránku netvoří, a hru zase netvoří ani ta grafika, takže vše leží na bedrech přepálenej scénáristů, ale to je jiná pohádka... *1*
  • Jako by nebylo jedno, co je tam za engine. Me je uplne jedno jakyengine pouziva treba Dragon's Dogma nebo Red Dead Redemption a ani to nevim. Je mi fuk jestli je to funglovka nebo upraveny starsi. Dulezite pro me je, ze to jsou dobre hry.
  • calwin
    ... like never before... to si fakt mysleli že im tieto blbosti zožerieme? :D

    a ešte čakám oznámenie ďalších 7 ghostov dopredu... ešte jednu hru z druhej svetovej a môžeme zasa čakať rýchlokvas... neviem ako vy ale ja som to prestal hrať už od modern warfare 2
    • To já taky... jen tě opravim: "to si fakt mysleli že im tieto blbosti zožerieme? :D " Očividně ano, vzhledem k tomu kolik oveček si to ročně kupuje za AAA ceny...
  • spoock
    no, není to první ani poslední engine, ke kterému takhle tvůrci přistupují
    • Pokud to ale funguje, tak na tom ale nevidim nic špatnýho.

      Osobně se mi zdá, že i kdyby CoD dostalo úplně novej engine postavenej od základu, stejně by na to lidi kydali hnůj. Protože to je prostě dneska "in" kritizovat CoD. A nejen Cod. Zejména u čechů je tohle opravdu oblíbená disciplína. Nadáváme na mekáče a další. Přesto to lidi očividně stále kupujou. Takže se nedivte, že CoD je tam, kde je. Nemůžete jim to mít za zlé. Vydělává jim to, je to to, čeho chtěji dosáhnout, tak proč investovat víc energie a peněz než je potřeba? Pokud se Vám CoD nelíbí, ignorujte ho (kompletně, včetně stahování warez) a dokažte, že o CoD už neni zájem. Pak se buď uloží k ledu nebo změní přístup k sérii.
      • "Nemůžete jim to mít za zlé"

        TO SI AKO PREBOHA MYSLEL ??
      • Veskoslav
        Jelikož jsem procestoval skoro půl světa, tak mi věř, že například Mekáč u nás a v takovém NY je asi jako Škodovka a Ferrari.....A na CoD nadávají naprosto všichni, to zase nějaký hlupáček řekl, že nadávají Češi. No zjisti si pohyb akcií a věř mi, že to Češi nezpůsobili a pokud ano, tak jsou fakt dobří.
        • Přesně, přesně... i s tím mekáčem máš pravdu, avšak poslední mekáč, co jsem NY měl, jsem si tam dával v ro 1993, takže nevím, jak daleko se s tím dostali *15*
        • Trisska
          Jak to tak sleduji, seš vážně zajímavej člověk Veskoslave... Každou hru máš dohranou ještě před jejím vydáním (ale nikdy nepirátíš), seš 24 hodin denně na diskuzi a do toho ještě navštěvuješ Mekáče po celym světě. Hele jak to děláš? Tohle bych taky chtěla umět... *4*
          • Veskoslav
            když si neumíš rozvrhnout svůj trolí nudný život, to není můj problém, mimochodem, zkus se někdy podívat, kdy tu jsem, mám veřejný profil i s časovým harmonogramem. I když já se obávám, že při tvé debilitě, je to nad tvoje schopnosti;)
            • Klídek vy dva ste jak malí... S prvnim postem měl veskoslav pravdu, akcie v tom hrajou velkou roli...ale možná ještě větší lidi typu: "vyšel nic neříkající teaser - bude to super hra, předobjednávám) - lidi co maj peníze na vyhazování, neřeší, že je hra vzhledem ke svým "kvalitám" tak 3x nadhodnocená, kteří potřebují být zase rok v záseku a pižlat si zlatýho desert eagela... nic proti pár core fandům téhle série, ale já už k nim od 4. dílu nepatřim...nejsem milionář a použivám mozek, když si rozmýšlím, která hra za to STOJÍ... Howgh
            • Trisska
              Tím jsi mi připomněl... *4* http://www.youtube.com/watch?v=fIWtXWZyv-M

              Mimochodem, pěkně sis zase našvindloval pluska/mínuska, já to viděla. *15* Jen tak dál, s takovou to jistě někam dotáhneš. *3*
  • smejki
    Zvýšíme polycount a rozlišení textur -> nový engine. Budiž. Ale next-gen (padněte v prach, smrtelníci!!!)? Ježiš to jsou šašci.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit