Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to vypadá na nějaký prolog ze hry. Je fajn, že se zbavili konečně té fixovací kamery. Grafika super, to je určitě pouštěné na nové konzoli :)
  • Zdar hoši newite jestli vydaji novy GOW i na PS3 ?
  • Krescz
    proboha co to je? *8* well fuk you too
    • Kratos si na stary kolena poridil zviratko a taky se dost sblizil s kamerou...
  • God of War považuju za jednu z nejlepších sérií na PS, ale ta kamera se mi nelíbí.
  • Co to sakra udelali s nejlepsi hrou na PS? Proc?
    • Myslím že s ní neudělali vůbec nic. Když si večer doma znvoa pustíš, zjistíš že je úplně stejná jako byla loni, jako byla předloni.
      Tenhle dotaz je stejnej úlet jako když někdo tvrdí že Bethesda zničila Fallout. Přitom když jsem ho stáhnul z GoGu a po letech hrál znovu, byl úplně stejnej jako v době vydání. Nic zničeno nebylo.
      Lidi prostě rádi přehánější a dramatizují :-D
      • really? and age is not a number! its clearly a word...

        ...kazdemu je jasne ze hovori o ip a aj ked sa mi novy GOW paci vela fanusikom ta zmena nesadne...
    • tak rozhodně je spousta lepší her na PS a jinak k tvému dotazu: Vylepšili ji...
      • Napr? Protoze ja o zadne lepsi hre na PS nevim a moc rad bych vedel....
        • Ni no kuni, Journey a x dalších
          • No na Kuni me asi neutahnes ale Journey je opravdu super zalezitost. Porad pro me ale GoW vede.
  • corfer
    To je Dan Vávra bez vlasů.:D
  • Musím říct, že po grafické stránce pěkné, ale dost zaměnitelné třeba s následujícím Horizonem. Možná využívají stejný engine, protože ta vegetace byla dost podobná. Samotný gameplay a soubojový systém mě ale zklamal. Uvidíme, jak budou vypadat další ukázky a hlavně platforming. Jinak v tom vidím Hellblade, jehož poslední gameplay ukázka mě ale zaujala mnohem víc...
    • Navíc mám takové tušení, že nakonec se bude hrát za toho prcka a ne Krata.
      • taky si myslím a docela bych to uvítal. Combat bych vůbec neřešil, až tam budou komba, tak to zase bude výborná hack and slash, ti hoši to umí, o to bych se nebál.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit