Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • LTM3
    Sakra, to to ani neměli oznamovat, když to bude až příští rok! *11* Tak jsem se těšil, že si to už brzy zahraju *1*
  • Škoda že z toho dělají příběhovku. Mě by se líbila větší volnost a více levelů. Na minulých dílech mi vadilo, že jednotlivé vraždy jsou zbytečně zdlouhavé, každá oběť má kolem sebe desítky bodyguardů, ale mě by bavili spíš kratší, ale intenzivnější levely. Jo pár větších ryb zabít na konci, ale chybí mi tam zabíjení těch zoufalců, co nemají strážné. A více zakrývání stop nebo klamné stopy pro policii. A kdyby bylo otevřené město, kde by vaše činy vyšetřovali a museli byste se opravdu bát prozrazení identity a následného vydání zatykače. Větší celistvost a provázanost, ne jako samostatné levely, kde máte pokaždé čistý štít. Abyste se o něj museli zasloužit chováním se jako silent assassin. Kdo by šel rambo stylem, byl by hned hledaný atd...
    • Masa-san
      To co popisuješ se pro agenta 47 fakt nehodí. Možná kdyby udělali restart série, ale už by to nebyl hitman *3*

      Hitnam byl vždy o tom zabít ostře hlídaný cíl bez toho, aby si toho vůbec někdo negativně všiml a ještě odejít hlavními dveřmi opět ve svém předraženém obleku jako by se nic nedělo *5*
      • Ale proč ne. Ale kdyby to bylo jak to já popisuju, tak pokud bys z levelu nevylezl jako neviděný neslyšený, šli by po tobě poldové. a v příštích misích by si na tebe dávali pozor. Ne jak doteď, že zaplatíš "pokutu" za úklid důkazů. To hráče uchlácholilo před 10 lety, teď v době GTA, Red Dead Redemption, AC2, Fable to nikoho neuchvátí....
        • Masa-san
          Mě moc systém GTA > hvězdičky a "najdu tě všude policie" neuchvátil. Navíc v GTA se převlékneš a seš anonym, ted si vem že hitman se převleče třeba 5x-10x zajednu misi a cestuje z jedný hemisféry na druhou jako ty si chodíš pro rohlíky do sámošky.
          AC2 kde jednoduše strháš postery taky není nijak převratný a zase hledají assassina jen v tom konkrétním městě ne v těch jiných.

          Co se týče města, k čemu ti bude město, když jsi profesionální zabiják a máš zabít jedinou osobu. Na to stačí části města a to už v Hitmenech bylo. Hitman přijede infiltruje zabije a zmizí. Ten nejezdí po městě aby mířil bouchačkou na chlápky, aby mu řekli kde najde Dona, ale má svou informační sít, kde si info kupuje tak, aby zůstal anonymní. Mě by hitman v městě jako je to pro GTA připadal jako parodie bud na gTa nebo na hitmena *2* to prostě nejde dohromady tak aby se zachoval původní koncept a charakter hry *4*

          Tvé připomínky nejsou špatné , ale nejsou trefné pro tuhle konkrétní hru. Kdyby udělali nějakého hru na zabijáka pro mafii v jednom městě, tak tam se hodí to co říkáš ty *3*
        • Jesus hlavně ne systém měst.Hitman je chameleon a je něco jako odvrácená strana 007 který též cestuje po světě,osobně systém levelů považuji za jeden z nejlepších a nic nych na tom neměnil jinak i Blood Money byl hodně filmový takže pokud budou pokračovat ve stejném proudu nebudu vůbec proti
        • Zayl
          No ale uvědom si že GTA se odehrává v jedné lokaci (převážně). A že by ten systém pronásledování byl nějak kdovíjak propracovaný se říct taky nedá.

          Vem si že 47 lítá po světě, takže i když tě někde zahlídnul svědek, obyčejní policajti na druhé straně světa o tom stejně vědět nebudou. Navíc často spíš řešíš bodyguardy a ne pocilii, jak by ti věděli kdo tě kde viděl.
          • Tak třeba pět deset menších měst nebo jejich částí by nebylo stereotypní. V AC2 to šlo. A mezinárodní zatykač by zajistil, že pokud provedeš masakr, tak tě budou hledat všude. Menší vražda by zanamenala honičky jen v té konkrétní zemi... Je to odvážná vize, ale někam se hry rozvíjet musí, když po grafické stránce se vývoj zpomaluje... A harddisky máme velké dost, tak proč neudělat 30Gb hru o deseti městech?
            • Dobře tak to přehánim, ale dvě tři města by stačila, aby to nebylo stereotypní prostředí. Pokud ti bude zsae rozkouskované na jednotlivé úrovně a bude to jako film, tak mě to dost zklame.
            • Zayl
              No na poslední otázku ti odpovím velice jednoduše- protože by se ani nezaplatil vývoj a trvalo by to X let.

              No, AC 2 ... notoriety ztratíš tím, že ze stěny strhneš dva plakáty... no nevím. Chápu co chceš naznačit, to jo... :)
            • Protože by se ti nezaplatila, kdybys ji chtěl propracovanou tak, aby ta města byla opravdu zajímavá.
    • Zayl
      No dyť v blood money notoriety system je.

      A prosimtě koho bys chtěl zabíjet bez strážných. Nezapomeň že jsi Mr. 47, nejlepší zabiják světa. Tebe rekrutují právě na velké ryby. Ne nějaké nevýznamné nicky.
      • tak ono nejake vedlejsi mise kde by clovek ciste pro prachy zabil mene vyznamny cil chraneny treba 3-4 bodyguardy by nevadili ... do toho zapojit ekonomicky system, kdy na kazdou misi mas nejake naklady a prachy teda potrebujes a s tim spojenou pripravu mise (zabezpecit dopravu tam, zpatky, vybavu, intel..) ... vubec by nevadilo kdyby se clovek musel na tu misi pripravit, treba mel vice moznosti kdy cil zabit .. vedel by ze v utery jde na veceri, ze ve stredu ma meeting tam a tam, ze pondeli veze decka do skolky a pod, .. predem by si vybral misto, sel ho obhlidnout, pripadne pripravil, a pak odehral samotnou misi .. takze krome ruznych zpusobu zabiti by hrac volil i kdy a kde a bylo by na nem jestli bude riskovat denni svetlo ale mensi ostrahu anebo pocka do noci a zabije ho doma ale musi se poprat s ochrankou, alarmem a pod .. tim by se taky zvysila znovuhratelnost
      • Ale jo já myslel, udělat to jako GTA nebo AC. Třeba pět měst (stačila by část) a ty větší mise prokládat menšíma side victims nebo tak něco. Aby ta hra byla delší... a pořád mi chybí vidět následky svých činů, a i za ně opravdu později platit, nejen penězi. Už jsme v 21. století a blood money se v tomhle od jedničky moc nepusunulo. Všichni tu nadávají jak je CoD nebo NfS pořád stejné, ale tohle je ten samý případ...
      • Udelat misi, kde je chlapek hlidan policii jako svedka, na silent assassin je fakt tezky. Bodyguardi ho kazdou chvilkou kontroluji a musim sprintovat k exitu, nez zjisti, ze je mrtvi a prisel bych o titul silent assassin.
        • Zayl
          Vidíš mě nikdy o hodnocení nešlo. Hrál jsem to tak abych se bavil. Dyť je tam tolik zbraní, tolik kontejnerů do kterých jde narvat nálož ...
  • KIMCID
    jak z toho dělají film ubere to na delce hry díky videu *9*
  • Jen kdyby se tak vrátila obtížnost a nadsázka z jedničky. Snad nebude mít osud Deus Ex3
    • Masa-san
      jednička byla dobrá, dodnes si pamatuji, jak mě tam vyhodili z limušky s kufříkem a s "běž kuchnout čínana a at tě nikdo nevidí! " v takovém tom městečku hehe
  • Tak toho Hollywoodského stylu a filmového pojetí se u her bojím nejvíc. Snad to bude hra a ne přehrávka.
    • Masa-san
      Já taky *9*

      Pokud z toho udělají něco jako akční mass effect 2 tak to hrát nebudu, ne s pocitem, že hraji hitmana *6* (mass effect 2 mam rád , hitmana taky ale hitman effect už by asi byl na mě moc *1* )
    • JJ bude vsechno nascriptovane a cile pujdou popravit jen s pistoli, maximalne v ingame video zabije nekoho se strunou *1*
      • nestras *10*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit