Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Drom
    on mysli ty casual sragory typu solitaire *1*
  • zasa si to nepochopil? na NETBOOKU to je tak tazke pochopit vsak o tom sme sa cely cas bavili
  • Takže dle tebe hrajou wow na full jen retardi? Jsi milý to ale kluk :-)
  • a ty sa nauc tiez rozoznavat ked pisem netbook tak myslim netbook a notebook jak ty si zmyslis
  • tak nehram na full jak nejaky retard ale na very low tak low ze to normalne nenastavis len v optione a div sa svetu ide to!
  • ja ti garantujem ze zahras:DD co ste uplne nemehla ze nevite nist nastavit
  • Nesmysl.
  • smejki
    To je mi objev....
  • Solitaire? Co za "hry" chceš rozjet na ios a hlavně bez klávesnice? To chceš točit před sebou deskou ve vzduchu dokud ti neupadnou ruce? Rozhodně neupírám jisté kvality, ale hrát hry jsi fakt těžce přestřelil
  • Prepac novymi tabletmi ostatnych producentov ? Myslis tie neustale PR tlachy o produktoch ktore nikto nevidel (toto islo rok) a nakoniec sa ukaze, ze ked to vydaju, je to znacne nedorobene zariadenie ? Som fanusikom Androidu, ale moj nazor je taky, ze Apple ma v iPad-e jedine odladene zariadenie po hardverovej stranky (a tu nemyslim dizajn, ale pouzite materialy) a hlavne softverovej stranke. Konkurencia moze do toho davat aj Deep Blue pocitac ale ked to je raz samoucelny vykon bez poriadnej softverovej podpory, je to pre par geekov.
    Inak suhlasim.
  • Chtěl bych vidět jak na netbooku hraješ WoW. Možná tak 10fps na low detaily. Tomu řikam požitek ze hry. Já sem dostal nechtěně jako dárek acer aspire one a kdybych měl vybrat mezi ním a ipadem, nepřemejšlim ani pikosekundu a beru všema deseti ipad.
  • Hmm ako si prezrieš tebou spomínané fotky, keď ich tam nemáš ako nahrať? :D
  • Nauč se číst. Píše NETbook ne NOTEbook. Na netbooku ti garantuju že si ani jednu z těhle dvou her nezahraješ. Já sem dostal nechtěně jako dárek acer aspire one a kdybych měl vybrat mezi ním a ipadem, nepřemejšlim ani pikosekundu.
  • ja na netbooku rozbeham wowko bez problemov alebo warcraft 3 ... pripojim mysku a hram... alebo na prednaskach vytahnes a pises bez problemov neviem ako chces vyuzit ipad ozaj iba na e-knizky
  • HDMi konektor si musis dokupit za 39 dolarov a ten mozes pouzit aj na ipad 1
  • Je vidět, že tu 90% lidí ten iPad nikdy v ruce nemělo, měl sem tu možnost ho 14 dní denně používat a musím se přiznat, že jsem byl ohromen. Než malý a nevýkonný netbook za 12k je iPad naprosto dokonalé zařízení. Malé jako netbook, přeste není tak neohrabané, můžete na něm dělat cokoli jako na obyčejném netbooku, mailovat, přehrávat filmy, hudbu, malovat, hrát hry (na netbooku maximálně solitare)... Největší plus je konstrukce, žádné plasty, nic nevrže, nic se nemůže ulomit. Výdrž je srovnatelná, mnohdy lepší než u netbooku. Kdybych se rozhodoval mezi malým netbookem a iPadem, beru za 9k iPad a nabídne mi toho daleko více.
  • a na dudy povidam
    na dudy hrat umis?
  • ipad 1 neni v bilem provedeni mel by ses radsi podivat znova a koupit si ten ipad ve vsech barvách
  • odesel steve jobs a uz nebudou novy napady jen nový díly *1*
  • Taky ti nikdo ipad nenuti. Se svymi penezi si muzes delat co se ti zlibi. Stojanku je na to habadej staci se podivat na internetech a lidi co si to koupi taky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit