Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prostě lidi co žijou jen ve svým světě, jedinej jejich smysl je neustálá produkce produkce produkce proč? To je jim jedno *11*
  • The new iSteve is thinner than your old wSteve.
  • peníze.. chcou peníze..
    • smejki
      To je mi objev....
  • a na dudy povidam
    na dudy hrat umis?
  • i kdyz apple nemam rad tak novy ipad2 se mi moc libi :)...ale dal bych na nej misto ios4.3 android 3.0 :)
  • Kdo by si kupoval rámeček na fotky za 15 tisíc? Psát se na tom nedá, do kapsy moc velký, displej moc malý, hdd moc malý.*7*

    Můžete mi někdo vysvětlit k čemu to je?
    • Drom
      predrazena ctecka na e-booky, ktere v CR stejne nikdo moc neprodava
  • Je vidět, že tu 90% lidí ten iPad nikdy v ruce nemělo, měl sem tu možnost ho 14 dní denně používat a musím se přiznat, že jsem byl ohromen. Než malý a nevýkonný netbook za 12k je iPad naprosto dokonalé zařízení. Malé jako netbook, přeste není tak neohrabané, můžete na něm dělat cokoli jako na obyčejném netbooku, mailovat, přehrávat filmy, hudbu, malovat, hrát hry (na netbooku maximálně solitare)... Největší plus je konstrukce, žádné plasty, nic nevrže, nic se nemůže ulomit. Výdrž je srovnatelná, mnohdy lepší než u netbooku. Kdybych se rozhodoval mezi malým netbookem a iPadem, beru za 9k iPad a nabídne mi toho daleko více.
    • Solitaire? Co za "hry" chceš rozjet na ios a hlavně bez klávesnice? To chceš točit před sebou deskou ve vzduchu dokud ti neupadnou ruce? Rozhodně neupírám jisté kvality, ale hrát hry jsi fakt těžce přestřelil
      • Drom
        on mysli ty casual sragory typu solitaire *1*
    • ja na netbooku rozbeham wowko bez problemov alebo warcraft 3 ... pripojim mysku a hram... alebo na prednaskach vytahnes a pises bez problemov neviem ako chces vyuzit ipad ozaj iba na e-knizky
      • Nauč se číst. Píše NETbook ne NOTEbook. Na netbooku ti garantuju že si ani jednu z těhle dvou her nezahraješ. Já sem dostal nechtěně jako dárek acer aspire one a kdybych měl vybrat mezi ním a ipadem, nepřemejšlim ani pikosekundu.
        • a ty sa nauc tiez rozoznavat ked pisem netbook tak myslim netbook a notebook jak ty si zmyslis
        • ja ti garantujem ze zahras:DD co ste uplne nemehla ze nevite nist nastavit
  • Hmmm ked tak na to pozeram tak vazne neviem preco urobili novy Ipad. je sice lepsi ako ten prvy ale ved vlastne vsetko co robi robi aj ten predtym. Ja sice nemam iPad ale Galaxy Tab a je to celkom fajn ale aj tak standardne PC na web a maily a editovanie foto je predsa len lepsie. pride mi to ako uplna blbost vsetko vie ale nic nevie tak dobre aby som si ho musel vymenit za stary a uz vobec nie aby mi nahradil PC. Jedine co je naozaj fajn je ak idem na dlhe cesty tak si to berem ako video prehravac.
    • iPad nikdy neměl být něco, co nahradí PC.

      Jinak dvojka se mi líbí moc. Bílá verze potěšila.
      • ipad 1 neni v bilem provedeni mel by ses radsi podivat znova a koupit si ten ipad ve vsech barvách
  • KIMCID
    a kčemu??
    • HDMI, kamera (fotky, videa a video konference) vetší výkon, lehčí, menší.
      • trolo
        a drahsi
    • Dvojka má HDMI konektor. Sám bych o iPadu 2 popřemýšlel až v případě ceny kolem 6500,-
      • HDMi konektor si musis dokupit za 39 dolarov a ten mozes pouzit aj na ipad 1
    • KIMCID
      http://www.rozzlobenimuzi.com/?linkid=24064-ipad_2_review.htm
  • Cosi
    Proč tak brzo? iPad je na trhu 9 měsíců a už je tu nový model. To mi nedává smysl.
    • aby si blbci hned koupili dvojku ne?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit