Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pozeram že vavrovi začina poriadne prijebavat, že stale všetko kritizuje *7*
    • Ale s jeho názorem se dá souhlasit. Zaklínač 9/10 spíše než 10/10, proč ne, i přes tu "velikost" má daleko k dokonalosti. Metal Gear Solid jako 8/10 a ne 10/10? Rozhodně ano a proč ne? 8/10 je slušné hodnocení.
      • taly si rikam, ze kazdej fanboy si muze v duchu pricist ty svoje 2 body a spokojeny budou vsichni
  • Jack1947
    Opět supr obálka a kdybych byl zatížrn si vylepovat po stěnách plakáty, tak i brej kabát s letopočtem MGS "tak šel čas"... splendid *4* ( o o bsahu ani nemluvě ten je tradičně parádní.).
  • Veskoslav
    Zklamu tě šášulo. Po tom, co jsi předvedl u Shadowrun a když jsi jenom další nick "konzolistů", co má neustále potřebu řešit všechny a všechno okolo, jsi mi těžce volný. Znalosti máš prakticky taky nulové, hrát si většinu her, co kritizuješ nehrál. Nedivil bych se, kdyby jsi ani jeden díl Deus Ex nehrál. Stejně jako v případě Hnusavce

    Mimochodem, když se oháníš Meta, tak nedávej hodnocení kritiků, ale hráčů.

    Tam totiž Deus Ex 93%, IV. díl MGS pak jede na 87%
    • del0
      "Mimochodem, když se oháníš Meta, tak nedávej hodnocení kritiků, ale hráčů.
      Tam totiž Deus Ex 93%, IV. díl MGS pak jede na 87%"

      A MGS 2 má od hráčů jen 8.7. "Pro" hodnocení je 96. Typická přehypovanost těch takzvaných "profesionálních" (lol) recenzí. Další trefné příklady:

      Last of Us - 95 / 9.1
      GTA5 - 97 / 8.2
      Bloodborne - 92 / 8.6

      *Cough Cough*... prostě objektivní konzolové recenze u Soníků. *7* Nejlepší je stejně Tony Hawk Pro Skater 2 pro PlayStation - 98 a 7.6. Tohle mě vždy pobaví. *15*
      • TheGGG
        jistě, když pc pakáž jako ty má na me*talkritiku dvacet účtu a dává konzolovým hrám 0/10. Takovejch šmejdů je tam spousta, účty který vznikly jen pro pohejtování konzolových her. Hádám, že když má někdo na hraní jen p2w omalovánky brzy se začne nudit a musí ukájet na metacriticu.
        • del0
          Máš pro to nějaký důkaz, nebo je to jen tvoje soukromá fantasmagorie? *15* Asi těžko. Ale co čekat od děcka, které považuje slova jako moba, omalovánky a hipster za pejorativum a dokonce i za argument.

          Prostě když trpí konzolové hry, tak je to vina nějakých naklikávacích PC haterů s fake účtama, ale obráceně to nefunguje. Double standard hovádko. *15* Pobav mě ještě něčím. Třeba tím, jak si tady na games.cz diskuzích vůbec nikdo nenaklikává, hlavně DS a MGS fanboys. Ty si fakt kašpárek, co si nevidí do huby. *7*
          • TheGGG
            Jistě že ne, eště sem na men*alu neviděl účet na kterým by bylo 20 pc exklusivit s hodnocením 0/10. Účty na kterých měly konzolové hry pouze 0/10 tam jsou vidět často. Konzolisti totiž narozdíl od šáhlých pctardů nemají nějaký hate zapotřebí. Navíc je vtipné, jak automaticky každého s kým nesouhlasíš a má hodně lajků označíš za naklikávače. Jsi jako ti střelení mag*ři z novinek, co když dostanou nějaké mínus, hned za tím vidí spiknutí. Faktem prostě je, že mínusy máš za blbé komentáře a že jsi tu se svým fake profilem jen pro smích.
            • Hřeje mne u srdce, že rozvoj internetu, stejně jako předtím rozšíření automobilů, tak výrazně pomohl celosvětové psychiatrii. Tolik odborných diagnóz, navíc znalecky udělených a jistě správně vyvozených z tak mála informací, aby jeden pohledal.

              Ale vážně. Stojí Vàm za to hádat se kvůli konzolím a PC? Sežeňte si život. Pokud nejste profesionální hráči či vývojáři, měly by pro Vás hry mít rekreační účinky. Takhle jste jen za kašpary, alespoň pro nezaujaté.
      • delO
        Nezvládáš co? Už ti praská žilka?

        BTW první Metal Gear Solid 94% od recenzentů a 94% od lidí *3*
    • del0
      Metacritic čísla bych ani neřešil. Deus Ex v první řadě vyhrál kolem 30+ různých "best of" ocenění v roce, kdy vyšel a od té doby se pravidelně vyskytuje na nejvyšších příčkách v TOP ALL TIME anketách. Tvrdit, že jakýkoliv MGS je lepší, než Deus Ex a vůbec srovnávat čistou stealth hru s tímto first person RPG unikátem, je komickým výronem diletantismu, o tupém fanboysimu ani nemluvím. *7*
      • delO
        Přesně tak. Skyrim má těch ocenění ještě více, tím pádem je to daleko lepší hra než Deus Ex.
        • del0
          Srovnávat Skyrim a Deus Ex... pokračuj, bavíš mě.*15* Btw, cool avatar, můžu si ho půjčit? Díky. *15*
          • del0
            "Víš co je docela k popukání? Oháníš se tu naprosto tragickým PC Gamerem."

            Ubohá lež. Nikde sem se nebavil o PC gameru, ale o tom, že Deus Ex se umisťuje vysoko pravidelně v různých ALL TIME anketách, takže si zabal ten svůj trapný pokus o argument.

            "Samozřejmě ceny jsou naprosto invalidní argument, jak jsem zmínil právě na Skyrimu."

            1. I kdybych tohle připustil, tak je to furt méně invalidní, než fanboy báboly o tom, jak je MGS prostě nejlepší hra všech dob, zaručeně lepší než Deus Ex a trapné srovnávání stealth hry s RPG.
            2. Napočítal sem 27-28 GOTY ocenění u Skyrimu, takže bych poprosil nějaká fakta.
            3. Každý, kdo hrál Deus Ex a trochu se vyzná v herní historii (což není tvůj případ, proto ti nic jiného než fanboy plky a hádání se o číslíčkách nezbývá) ví, že Deus Ex byl mnohem přínosnější hra, než nějaký Skyrim - v rámci level designu, herních mechanik, originiality a vůbec skloubení žánrů stealth, RPG a FPS.
            4. Deus Ex je obecně jednou z nejuznávánějších her historie - to je fakt, takže jakákoliv debata o nějakých procentech, o tom, co je lepší a ještě navíc srovnávání rozdílných žánrů je trapnost a ztráta času. *7*
            • delO
              vše jsou naprosto stupidní, subjektivní bláboly, které se dají použít i na Metal Gear a další značky. Plácáš jen prázdnou slámu bez argumentů.

              Zabal to tlouštíku...
          • delO
            Ne. Mám na něho copyright.

            Víš co je docela k popukání? Oháníš se tu naprosto tragickým PC Gamerem, který Deus Ex dál do nejlepších her historie(což je pravda), ale že v první pětce je Skyrim a naprosto průměrný Dishonored už nezmíníš. Jsi docela k smíchu :)

            Samozřejmě ceny jsou naprosto invalidní argument, jak jsem zmínil právě na Skyrimu, bohužel jsi poměrně tupý, takže jsi nepoznal naprosto jasný sarkasmus, který by poznal i Jack...
    • iSpirit
      Jsem rád, že to ani kokosi palmový nezapíráš *3*

      Jinak brát to dle hodnocení lidí na MT *15* ? Co jsi dobrého popil?
    • Nechci ti nějak do toho kecat, ale Deus Ex tam má 83-84% od hráčů (podle platformy), nevím jestli ses přehlédnul nebo si myslel, že se tam nikdo nepodívá.
      • teda pokud se bavíme o Human Revolution *1*
        • tak esi se rekne Deus Ex a nekomu se vybavi HR tak je jasnej, asi jako ty
          • Tak já jsem se k Deus EX dostal před 14 dny cca, a rozehrál jsem zrovna HR, máš s tím snad nějakej problém?
  • iSpirit
    http://whatculture.com/gaming/20-best-stealth-video-games-time.php/2
    http://www.gamesradar.com/best-stealth-games/
    http://www.cheatsheet.com/technology/the-top-10-stealth-games-of-all-time.html/?a=viewall

    Dominance Metal Gearu ve stealth hrách je obrovská, je poněkud bláznivé to srovnávat s Deus Ex *15*
    • del0
      "je poněkud bláznivé to srovnávat s Deus Ex"

      Aneb jak si sám sobě nakálet do úst, vzhledem k tomu, že Deus Ex nepatří do žánru stealth. *15*
    • Deus Ex není JEN stealth hra - je to RPG, je to akční hra, je to stealh, je to příběhovka, je to solidní sci-fi - a všechno dělá skvěle.
      MGS je pouze stealth hra z vojenského prostředí s chaotickým a nesmyslným příběhem. O několik úrovní pod Deus Ex.
      • TheGGG
        chaotickej možná pro hlupáčka co nehrál jediný díl.
      • iSpirit
        počky dyť jsi psal, že jsi nehrál ani jeden díl, tak jak to sakra všechno víš? *15*

        Ty se bereš opravdu vážně nebo je to trolling?
  • LEVEL se tentokrát mimořádně povedl, doporučuju. *4*
  • MG je sice lepší než Deus Ex, ale nejlepší je stejne dark souls
    • *12* *16*
  • "Od pátku je na pultech obchodů, v prodejnách JRC a Brloh a v elektronických distribucích Publero a Floowie k dispozici nové číslo herního magazínu LEVEL." Vy už nejste v trafikách?
    • Hlavně benzínky, bude nový LEVEL k dostání na benzínkách, chtěl bych si jej tam prolistovat a napsat o tom článek!!! *3*
    • nightborne
      trafika = obchod
      • Chim
        Spíše všechny trafiky jsou podmnožinou množiny s označením obchod.
        • už to neber
  • Kde máte hru(y) zdarma?
    • Zrusili. Takhle maji cely 3 stovky pro sebe. Staci zkopirovat par clanku z netu.
      • Mart9
        Bravo *1* *1*
      • Fetujes nebo jsou tví rodice sourozenci? Ptám se kvuli tomu, aby clovek věděl, proč ses tak blbě.
    • Mart9
      *1*
  • zajímalo by mě, co říká Vávra o MGS, když není zdaleka tak pozitivní jako redakce. Nikdy jsem žádnou MGS hru nehrál a u těch gameplay videí si říkám, co je na této nudné tuctovce tak zábavné a jen kroutím hlavou. Deus Exu (stealth hra) to nesahá ani po kotníky
    • Asi to bude tim, ze jsi to nikdy nehral. Nevyjadruj se ke hre, kterou jsi nehral, zbytecne se pak ztrapnujes ;)
    • iSpirit
      Jakýkoliv Metal Gear je lepší než Deus Ex. Hrál jsem všechny Metal Geary, Deus Ex i všechny Splinter Cell a Metal Gear je prostě na vrcholu řetězce, poslední díl nehodnotím, ještě jsem nedohrál. Ale jednička a trojka jsou nejlepší steath hry vůbec a shodne se na tom se mnou většina odborníku.

      Když jsme u Vávry, ten čtverku vychválil do nebes a přitom si myslím, že čtverka je spíš ten horší Metal Gear(čti: pořád lepší než jakýkoliv Deus Ex a další steath hry)

      Jinak že hodnotíš tak rozmáchlou sérii dle videa je buď pokus o trolling nebo čirá debilita.
      • Vždyt ty hry spolu srovnávat ani nejdou, každá je úplně o něčem jiným. Ale za nejlepší stealth hry třeba já považuju první dva Thiefy, potažmo Dark Mod. To jsou totiž pravý stealth hry, který tak opravdu musíš hrát. MGS jsou oproti tomu skvěle nadesignované a propracované akční hry, kde si můžeš dělat všechno možné. Deus je zase jiný. Srovnávat to je zkrátka blbost.
      • Už první věta je chujovina. 4. díl rozhodně není lepší jak 1. Deus Ex. Navíc MGS a Deus Ex mi přijde dost debilní srovnávat.

        A poslední věta fakt pobavila, když jsi známý trol a naklikavac ve 2 ráno.
        • iSpirit
          Troll a naklíkavač? Dobré vědět. Jen mám pocit, že si to myslí jenom Veskoslav, který je sám naklikávač a troll. Proto se ptám Veskoslave?

          BTW Můžeme vzít lacinou matematiku Metacritic Deus Ex 90% < MGS IV 94%
          • Ronox
            Obě hry jsou skvělé a každá nabízí něco jiného. Nějaký čísla si strčte za klobouk. Na Deus Ex mám úplně jiné vzpomínky stejně jako na MGS. To, že je pro mě subjektivně lepší MGS je moje věc, stejně jako ostatních, že mají radši Deuse. Přestaňte už dehonestovat hry procenty. Pro někoho jsou dokonce obě hry špatné. To je co?
            • Jedinej normální komentář tady
            • iSpirit
              Za prvé tu diskutuješ s lidmi, kteří nemají o sérii ani tucha. Máš tu většinu diskutujících z PC platformy, takže nemůžeš jejich názory brát vážně.

              Za druhé bavím se " o laciné matice" což jasně naznačuje můj postoj k čísílkům na MT, ale reakce s MT na takové kokosáky je dle mého nejlepší.

              "Pro někoho jsou dokonce obě hry špatné." Proč ne, ale v tom případě je nebaví stealth žánr, což samozřejmě respektuji.
    • Deus Ex je opravdu dobrá hra, ale názor, že Metal Gear Solid tomu nesahá ani po kotníky od někoho kdo to viděl jen z gameplaye je dost neobjektivní. Chápu, že ne každýmu se MGS líbí, ale první by sis měl udělat názor a zahrát si to, video a hraní je trošku odlišná věc.
      • Inquisitor
        Podle videí mi to taky přijde pořád stejný a nudný. Poušť, základna, běhání okolo. Ale ten povyk asi nebude pro nic za nic, to se prostě musí zahrát, aby člověk odhalil v čem ten úspěch vězí. Jednou se snad k tomu taky dostanu abych to mohl ocenit.
        • přečti si kritiky různě po webu od hráčů. Je dost lidí, kteří tu hru považují za extrémně přehypovanou. Nejčastěji kritizovaný je příběh, který je udajně debilní i na Kojimovy standardy. Další častou kritikou je repetitivnost misí, hra asi od půlky přestává být zábavná. Další kritikou je prázdnota světa mezi outposty, svět tak vůbec nepůsobí jako živý.

          Pak je trochu iritující, když bezpochyby koupené recenze na nás pořád tlačí výkřiky jako "nejlepší stealth akce všech dob", "okamžiká klasika", "skvělé rozloučení Kojimy se sérií" atd atd. WTF? Sejmeš vojáka a vypustíš ho na balonu kamsi do vzduchu?

          stačí si přečíst třeba diskuzi dole atd
          http://www.rockpapershotgun.com/2015/09/14/six-things-mgsv-the-phantom-pain-could-do-better/
          • Jak tě vejš zajímalo, co o MGSV řiká Vávra, tak v podstatě to, co ty v prvnim odstavci.
          • Samozřejmě musíme chápat, že je to hra, a hra má být zábavná a ne být ze všeho nejvíc reálná, to už by asi hraní her byla zbytečnost. Co se týče tý prázdnoty světa tak možná to může působit, ale ono to asi taky takhle v Afghanistánu vypadá což se ne každýmu může líbit. S tou repetitivností bych souhlasil, ale ne kriticky, jednu misi mě bavilo hrát i 5 hodin a pořád jí opakovat - je to trošku odlišný než jiný hry, ale to neznamená, že je to šptaně. A co se týče těch balonů abych nezapomněl, ty mají reálnou předlohu, nějak v polovině 20 století se opravdu používali takže to zase taková hovadina není.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit