Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Level stále vychádza . Všetci čo predpovedali jeho koniec pred 30. číslami sa musia teraz cítiť veľmi trápne.
  • Jack1947
    Někdo psal že se nemůže přes jeho názory přenést a proto Level nekupuje, já si myslím že je dobře že tam píše bit je třeba ne vždycky úplně srozumitelný pro všechny.
  • Kamil.Zatlouikal
    Přesně. *5*
  • Zrzzek
    Názory Dana Vávry čtu strašně rád. Není to jen takové plkání o ničem a i přes to, že s ním často nesouhlasím, mi jeho názory něco dají.
  • Kamil.Zatlouikal
    Hate Dana Vávry? Jakýpak hate, prosím tě? Ještě jsem od něj neviděl článek, ve kterém by své výtky neměl podepřené argumenty. Ale pokud má někdo jiný názor, tak je to holt automaticky hate... *7*
  • tak jedná se o prodeje xzone u nás. Takže to není celosvětová statistika.
  • Jack1947
    Měl jsem SCORE, protože jsem dočetl celý Level a neměl co číst... Jsem hrozně rád, že jste to zmákli včas opět, někomu možná budevadit neotodoxní přístup hejtu Dana Vávry nebo ůvodník Pana Šéfrddaktora trochu zamrzelo, to že jste opravdu udělali krátký proces s pavlačí ale chápu nejste na baterky ani natahovací, či roboti.

    Chválím pro mne docela ehm, no jakse to vezme zbytečné téma o ESPORTu... prostě se z toho chtě nechtě stává záležitost pro velké společnosti a ti jsou ochotni platit a kdoví nakonec to třeba předčí i klasický sport.. Kdybych byl, Teen co si lepí plakáty tak i plakát je hezký ale on je hezký i ták... Recenze, kterým vévodí Dirt rally ok ( sucho dá s to pochoopit). No nic no hoodně si cením vaší práce... vás vašem zápalu pro věc a kde ostatní končí vy pokračujete... jen tak dál díky vám ještě stále co číst. *3* *4*
  • Jack1947
    Jj, klasika... ve čtvrtek.Jako vždy.
  • Už jste měli ve schránce? K Vánocům jsem dostal ten vůbec nejvíc nejlepší dárek – předplatné. Ale zatím nic.
  • sry za OT, ale k PR clanku neni diskuze:
    Fakt jsem rád za inzerát, že se nějaký prodejce pochlubil konkrétníma číslama, konečně se ukázalo jak je to s tím PC skomíráním 61% prodaných her je na PC o zbytek se dělí všechny konzole dohrtomady to je ten výsledek piráctví? *1* *1* *1* Jako dělá prodejům slušnou reklamu řek bych... A to jsou jen prodeje krabicovek k tomu je potřeba ještě přičíst digitální distibuci!!!
  • Jack1947
    Ja, wohl! *5*
  • PreidaQ
    Jo. Perfektně mi ta obálka evokuje film Fantomas.
  • Už nějakou dobu máte ty obálky fakt parádní ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit