Přejít na výpis diskuzí
Nový LEVEL 270: Nobuo Uemacu, The Last Guardian a kód s bonusy do World of Warships
17.12.2016 | Redakce Games.cz
18 příspěvků
-
Spíš 16 stránková reklama na world od warships...
-
Level supr - akorát přišel až v pátek.. safra jsem se bál že mi ho snad ukradli ! Naštěstí došel v dobrém stavu ( ohnutý jako vždy) a vllastně jsem ho ještě moc nečetl.
-
-
Až to přelouskáš, tak nezapomeň napsat, jak se jim líbil The Last Guardian a Jirkovi Pavlovskýmu poslední Final Fantasy.
-
-
Si to kup, příživníče!
-
-
Já nic, jen se řídím blixovým doporučením věnovat se spíš obsahu časopisu. A Jack je hodnej, on se podělí, navíc, co si pamatuju, tak se tu vždy řídil dalajlámovými slovy sdílení vědomostí je způsob, jak dosáhnout nesmrtelnosti.
-
-
taky by to mohl odfotit a nekde uploadnout at si to mužeme prečíst. ja si to pak koupím nekde ve sleve možná ale nejdriv musím vedet jestli ten obsah za to stojí. prece nebudu kupovat zajíce v pytli *7*
-
-
Nu, dobrá letmo jsem to kvůli tobě prolétl a (myslím The last guardian)psala to žena! Šuterová dala tomu dobrá. Pavlovský FFXV dal dokonce výborná!
Nicméně u FFXV u jednoho obrázku si dovolili překlep "soubpoje" na místo souboje ale za tu vynikající práci co jinak odvádí je to myslím jen kapka v oceánu *4*
aLarmující pro mě je ty takový Games věrnák a nekupuješ jejich časák ? Co to kde se stala chyba *8* -
Dám přednost variantě, kdy to převypráví vlastními slovy.
-
-
-
-
-
-
Díky Levelu jsem zkusil World of Warships a musím říct že mě to docela i baví, je to prostě o tom najít si tu správnou lod zvyknout si na ovládání a do lodi investovat - i když třeba kvůli slabšímu týmu prohraji tak je to zábava- Hlavně když tam hrajete s těžkou lodí ta i víc vydrží a rozdává více poškození ( Njn mám rád ve většině hrách hraní za tanky)
Možná to je z nudy a taky díky premium účtu ale je to zábavné celkem - není to tak jednoduché zničit lod nedá se tu vůbec solovat a je potřeba stejně jako v jinejch hrách hrát své role
Když jsem torpédoborec jsem spíše vzadu a dělám podporu, naopak lehčí lodí se snažím dostat do popředí a zabrat bod ale zároven je třeba si dát pozor na lod s větším dostřelem.to zase mám rád protože tak mohu být shovaný v zákrytu - za ostrovem a ničit menší lodě.
Je ptravda že jsem hrál jen pár hodin- je třeba si zvyknout na neohrabané ovládání atp... ale vím že se k tomu budu vracet. ( lodě moc neznám tak píši těžší, střední )
Jistá omezení tam jsou např když vyzkoumáte určitý strom lodi tak třeba tu další lepší/větší už nemůžete pokud nezaplatíte. Netuším jestli to bude někdy více P2w ale zatím se to uhrát dá.
Jenže LVL8 zatím takže jsem začátečník. Komunita se mi zdá taky ok - sic tam bylo nějaké to noob "Best team ever" a něco sprostého ale jinak zatím nic hrozného no. -
Obsahuje toto cislo jako plakat kalendar na 2017? A co na nem pripadne je? Dik za info
-
Nobuo Uemacu se skloňuje podle vzoru pán způsobem nezměněný tvar slova + přidaná koncovka. Tedy "s Nobuem Uemacuem".
-
-
Nezměněný tvar slova by byl Nobuoem, ne Nobuem, ty chytráku.
-
-
Nebyl, "o" se na rozdíl od "u" v tomhle případě vypouští. Vyskloňuj si třeba "Trica", toho kočkopsa z článkem probírané hry.
-
-
To MM
Tvé podněty byli vážně velice přínosné *1* -
-
Byly* proboha
-
-
-
Abyste se nehadali, ten titulek jsem upravil ;) Nehlede na tu chybu co tam byla se mi moc nelibil.. A ted uz se pojdme bavit o tom casaku, ok? ;)
-
-
V prvním odstavci už to ale je =).
Já bych teda osobně napsal možná s Nobuo Uemacuem, ale tak... pravopisný kroužek, yay. -
-
To bys, počítám, napsal taky správně. Mně šlo o příjmení, kde by se to mělo ohnout.
Miluju jazykový koutky. Je to ještě mnohem lepší než diskuze katana vs. meč pod článkem For Honor.
Edit: Teď jsem si všiml, že v prvním odstavci je "rozhovor s Uemacem", ve čtvrtém zas "ulovil Uemacu"*4*Čeština je prostě strašně záludná.
-
-