Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Krescz
    sweet *4*
    • Majkl
      dreams are made of this
  • Spades
    Jen škoda, že patch nelze aplikovat na českou verzi. *13*
    Jsem z těch co si potrpí na originál, ale zrovna Wacraft 3 v češtině je srdcovka. Strávil jsem víkend tím, že jsem se pokoušel naroubovat české MPQ na anglickou verzi a bez úspěchu.
    Prostě patch 1.27a na 1.28 nelze opatchovat a MPQ kompatibilní nejsou.
    Kdyby měl někdo úspěch, prosím podělte se o zkušenosti.

    EDIT: Můžete mě kdyžtak prosím podpořit na Battle.Net fóru? Děkuji
    https://eu.battle.net/forums/en/bnet/topic/17616673098#1
    • Na EU fóru asi moc nepochodíš, z mé zkušenosti vývojáři pořádně čtou hlavně US fórum. Zkus to plácnout jako dotaz do toho PTR vlákna co má odkaz na konci článku, nebo alespoň na US General fórum.
      • Spades
        Zkusil sem to postnout na US fórum a někdo mi to smazal :|
  • Je to dobra hra, stejne jako Starcraft, ale na strategiich od Blizzardu mi vadi hrozne malej zoom. Mohli by ho zvetsit.
    • Absolutní souhlas. Ale Blizz se k tomu vyjádřil, že zoom bude stejný pro všechny (i na větších monitorech), aby nikdo neměl výhodu většího přehledu o bojišti v MP... :/
      • Napr. kdybych hral Zaklinace v rozliseni 800x600 a pak na monitoru 4000x2000, tak v tom druhem pripade bych videl vic ze sceny?
        Chapu ze v dobe kdy vysel Warcraft 3, to asi melo logiku. Ale dneska je full hd rozliseni 1900x1200 standard, takze by to mohli locknout na toto rozliseni. Aby kvuli par lidem co maji predpotopni pocitac, nekazili zazitek vetsine. A bral bych aby nekdo kdo ma ultra hd (4k), nebo vic monitoru nebyl zvyhodnen. Kazdopadne prizpusobovat hru pro nejake predpotopni rozliseni mi prijde pitomost.
        (I kdyz co mi vime na cem hraji cinsti farmari, pro ktere je hra delana)
        • Asharak
          na 1x1 bys měl vidět stejně jako na 1 000 000 x 1 000 000, takhle je to dělané. Pro poměr stran se hra roztahuje, nebo si zapneš originál s černými pruhy.
          • Takže ta argumentace že by lidi s vetším monitorem byli zvýhodneni, je výmysl nebo fail? Já tomu nerozumím ale zajímalo by mne to, protože s tímhle argumentem se setkávam často
    • No mně taky, ale asi by to ztratilo tu tvář kterou Blizzard vybudoval a na kterou jsou fanoušci zvyklí.Přece jenom značka je polovina úspěchu. Vytvořit mnohem lepší vizuál by mohlo hardcore veřejnost vnímat dokonce i negativně.
      • Zas nechci aby to vypadalo jako supreme commander, ale zvednout kameru jen o trosicku. Myslim ze i starcraft 1 mel vetsi zoom nez dvojka. Mohli by to dat tak, jak je to u sledovani zapasu, kde je kamera trochu vys.
        • Nekdy se to dela jako zamer, aby jsi toho naschval videl malo. A nebo aby se ti lip zamerovali jednotky. Když prirovnam třeba současnou mobu od nich HotS. tak ten zoom je tam relativne taky bliz k zemi (tedy vetsi), ale uz i tam v nekterych pripadech je tezky nakliknout toho spravneho, pokud potrebujes menit targety a je tam bordel :D Pak se to resi třeba prioritizaci (ne/pritel, malo/hodne zivotu, blizko ke kurzoru aj.] ale itak.. :)
          • tak proč tam nedají možnost zazoomovat ve vetších bitvách, když je problem s naklikávaním? A delat strategii tak, "aby jsi naschvál videl málo", je podle mne pitomost. Akorát to zvyšuje nároky na APM a delá hru težší. Od toho co vidíš nebo ne je v strategiích fog of war.
            Jako chápu že mají ve warcraftu miniaturní mapy ale tohle už má blíž k third person pohledu než k strategické kamere.
    • Nemyslel jsi velkej zoom?
      • Ne mne prave vadi ze je kamera tak vysoko, lip by se mi to hralo z pohledu prvni nebo treti osoby /to byl joke.
        Mas pravdu asi se to pise velkej zoom ale mne proste hned napadne opak, protoze si to spojim s kamerou polozenou nizko (nizky = maly).
        • Page Down ftw
      • ale pochopil si to *3*
        • "Ale pochopil si to" se da aplikovat pokud se budes snazit neco rict v cizim jazyce, kde se predpoklada, ze tam budou jiste chyby, jelikoz to neni tvuj rodny jazyk. Tam je opravdu dulezity hlavne to, ze se ta myslenka prenese. Pokud mluvis v rodnym jazyce, tak se vyjadruj presne.
          • když už mluvíš o přesnosti kde jsou interpunkce?
            • Nemluvim o gramaticke presnosti, ale o vyznamove presnosti.
          • jak vis, ze to je jeho rodny jazyk?
            • Lidi, kteri nemaji za rodny jazyk cestinu nepisou takto.
  • Zbytečně brzy *3*
  • Čo sa už deje na to svete? :D To aby sme čakali patche na Mafiu, Half-life a Spellforce.
    • Krescz
      Blizzu došlo, že poslední warcraft, který udělali dobře byl WOTLK a jelikož potom nehorázně dokakali celej lore tak zkouší oživit W3. Tohle bude první krok. :)
      • Pleteš se, poslední Warcraft, který udělali suprově byl Frozen Throne... Všechny další hry byly do WoW, tedy do jiné hry ;)
      • Nebreč a radši si to zahrej, a nebo tu nepleť ostatní, díky moc.
    • Tohle je úplně něco jiného. Warcraft je narozdíl od Mafie nebo Half-lifu multiplayerová záležitost a pořád hraná. Spellforce, jakkoliv tu hru miluju už ne. Tudíž nějáký patch tohohle stylu nepříchází v úvahu.
  • Asi toľko k vydaniu Warcraft IV
  • owny
    http://imgur.com/a/qdcJ4
  • Fraizer_cz
    hele je to ten patch 1.28 co vyšel v dubnu nebo je to něco novýho?
  • Kdyz si tak projizdim screenshoty, tak remaster asi nebude zadny problem, protoze drtiva vetsina modelu a textur je uz ve wowku *1*
  • Hej tohle musi byt trolling :D
    • Tve IQ je jiste vysoke
      • jo treba, whatever
        • Proc pises dvakrat "jo treba" a pokazde v jinem jazyce? Ty ses jinej lahudkar, neuveritelne.
          • napsal jsem to dvakrat aby si i ty pochopil ze nemam sebemensi naladu s nekym jako ty jakkoli komunikovat.

            A ono ejhle, opacny efekt. Staci ti to takhle nebo to chces jeste v rustine ty posuku jeden?
            • Napsal si to dvakrat, protoze nemas nejmensi tuseni co znamena "whatever" a odprezentoval ses jak naprostej retardek z Karlova chatu. Tak bych to asi shrnul. Tvuj prvotni prispevek dale nema cenu jakkoliv rozebirat, jelikoz reflektuje uplne stejny IQ jak ten dalsi.
            • Zrzzek
              Napíše příspěvek do diskuze, protože nemá sebemenší náladu komunikovat *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit