Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vogon
    Hlavně nenápadně, CDprojekte. Hlavně nenápadně s tím downgradem. No jo vlastně, já zapomněl, že je to zaklínač, takže nad tím všichni mávnou rukou, nebo je ještě pochválí za to, že je tou reklamou tak pěkně oklamali.
    • Inquisitor
      Na druhou stranu tady z toho videa těžko soudit, jak bude vypadat ve hře. A to poslední gameplay video co jsem viděl nevypadalo zase tak nereálně, aby to museli drasticky snižovat. No uvidíme v únoru, ale nemyslim si, že to bude kdoví jaká katastrofa.
    • prosímtě jaký downgrade? Ještě si pamatuju na Witchera 2, jakou užasnou grafiku měl. Dodnes to považuju za nejlepší grafiku na jakékoliv RPG hře. I kdyby byl Witcher3 stejný, tak mi to vadit nebude. I kdyby byl stejný jak Witcher1, tak mi to taky vadit nebude.
      • misho8723
        Ak niekto nevidí miestami fakt veľmi zlú alebo slabú grafiku, tak nech sa pozrie napríklad na tento screen z tohto nového traileru : http://i.imgur.com/YyqT7R2.png
        A nedá sa všetko hodiť na zlú YT kompresiu.. v HD to ešte viac bude vidno práveže
        Ja aj tak Zaklínač hry hrám kvôli príbehu, postavám, atď. ale aj tak to nie je len tak, keď vývojárske tímy prezentujú svoje hry raz tak, a potom bez vysvetlenia hru pozmenia bez toho aby nato sami nepoukázali..
        • to jsou zjevně lowres textury, nevim proč je dávaj do traileru, ale rozlišení textur je věc co na 99% p;jde pořešit, ať už v nastavení, modem od fanoušků nebo patchem od CD projektu
      • Jestli ten downgrade nevidis musim byt slepej. V mistech je grafika, nebal bych se rict skareda.
        • Magister_Peditum
          Škaredá? Kde?
        • myslíš ten hnusný trailer? Tak to souhlasím. Jenže ten trailer NENÍ ukázka ze hry, je to práce nějakého grafika co to dostal za ukol v rámci marketingu. Pusť si ten odkaz na gameplay co jsem dával niže, tak uvidíš skutečnou grafiku ze hry.
          • Jo myslim trailer ktere mistama je fakt skarede, to me nikdo nevyvrati.
            Ja nejsu zadne fanboy takze se na to divam strizlive, gameplay sem uz videl a hra vypada super, jenze tam bude downgrate taky, uvidis ze jo. Jinak tenhle trailer se Polakum moc nepovedl a rozhodne to neni dobra reklama hry.Fanboys prominou vse, ale ten ja nejsu takze o nejake predobjednavce nemuze byt ani rec.
            • já fanboy rozhodně jsem. Považuju Witchera (oba) za nejlepší RPG posledních let a hru si rozhodně koupím. Každopádně trailer se mi nelíbí. Nelíbili se mi ani přechodzí trailery na Witchera 2, ale tento je obzvlášť špatný.
  • Smažte někdo tady ten hnůj, kdo se v tom má přehrabovat. Fakani se zase nudí, tak to tady musí zasvinit jejich slaboduchýma pindama. Takový degeneráti jako triple gay a spol se jen tak nevidí.
  • Krásný, jak tu každý nadává na grafiku.. ale hrajete RPG kvůli grafice nebo kvůli hratelnosti a příběhu?
    • přesně
  • Tohle bude nářez, na tu hru se fakt moc těším. A moje 970tka taky, to budou grafický orgie, jsem fakt strašně zvědavý jak to bude vypadat :) Gameworks, PhysX... to budou efekty jedna báseň, v tomto polákům hodně věřím. Mimochodme 2ku jsem hrál a dohrál celou na Xboxu :D Tentokrát to ale bude jiné kafe.
    • tak sis zatrolil, pohonil a jdeme dal ne? :)
  • I believe some explanation is required here. Unfortunately this time we've encountered some horrible YouTube compression problems. At this very moment we are working on fixing this and will upload another version of the trailer as soon as we can. It will present much higher quality. I want to assure you that there will be no downgrade - I see this game every day - it looks stunning.
  • Marcin Momot community manager of CD Projekt Red on the Official Forum, today : "I believe some explanation is required here. Unfortunately this time we've encountered some horrible YouTube compression problems. At this very moment we are working on fixing this and will upload another version of the trailer as soon as we can. It will present much higher quality. I want to assure you that there will be no downgrade - I see this game every day - it looks stunning."
    Docela se mi ulevilo!
    *2*
    • misho8723
      Bohužiaľ, zlá kompresia videa sa nedá dať za vinu zlým, slabým textúram.. a tých je v tom trailery viac ako dosť.. vyzerá to, že textúry sa v niektorých scénach ani nestačili načítať
      Myslím napríklad tieto textúry: http://i.imgur.com/6xeoE2q.png
      Alebo v porovnaní s niektorými screenami vydanými už dávnejšie: http://i.imgur.com/bJRqpma.jpg
      • Lenže ona je ta Youtube kompresia vidieť i na iných textúrach sleduj napríklad textúry na típkovy v domku na začiatku, v tej iste céne, polka rukávu je načítané pekne i jeho tvár,ale časť jeho tuniky vyzerá rovnako hrozne ako tvoje obrázky. Youtube robí toto i u iných hier,neviem prečo. Keď som si i u minulých trailerov stiahol nekomprimovanú verziu,vyzeralo všetko o dosť lepšie než na youtube pôvodne.
        • misho8723
          Zaujímavé, že pri iných hrách ak majú dobrú grafiku, tak ju vidno aj na nižšom rozlíšení videa a nepotrebujem k tomu ani HD.. napríklad pri Batmanovi novom alebo pri Bloodborne aj v zlej kvalite si poviem, že vyzerajú parádne.. zatiaľ čo pri Zaklínačovi 3 čím bližšie k vydaniu hry, tým grafika v traileroch vyzerá slabšie a slabšie..
          Mne ani tak nejde o grafiku, ale chcel by som vedieť prečo ukazovali hru na screenoch a vo videách vo veľmi vysokej kvalite, a teraz zrazu sú skoro všetci ľudia sklamaní z toho ako hra vyzerá.. ľudia potom nemôžu im ani veriť veci, ktoré sa týkajú hrateľnosti a celkovo veciam o kvalite hry..
          Ale ja mám objednanú Zberateľskú edíciu a stále verím, že hra bude veľmi kvalitná, minimálne aspoň ako jednotka a dvojka, aj keď grafika možno už nebude nič extra.. ale zase nemôžem im slepo veriť všetko čo hovoria.. herný biznis už nás za tie roky naučil byť opatrný
      • tak ten srovnavaci obrazek je skutecne k zamysleni.
      • Tady je přímo vysvětlení. Není třeba nic víc dodávat.
        http://forums.cdprojektred.com/threads/32644-Obvious-Downgrade?p=1478439#post1478439
      • Říkají že brzo vydají spravenou verzi tak se uvidí ;)
  • Datum vydání bohužel posunuto na 19. května 2015.

    http://en.cdprojektred.com/news/the-witcher-3-wild-hunt-an-open-letter/
    • neva rád počkám
  • Dole zase GGG... to je ale trotl proboha :D. Šílené jak malé pérko dokáže zkazit život. :D
  • Hadam, ze jde o uroven grafiky konzoli, kde se bude hra prodavat v docela jinejch radech nez na (v porovnani smesnych) PC. A tak uz asi bylo na case ukazat jakou grafickou uroven konzole utahnou v pripade otevreneho sveta. Nejspis jim pod kapotami netluce tolik vykonu aby dovedli vykreslit UBER nastaveni jako PC verze.

    Koneckoncu kdo z Vas si myslite, ze si tuhle hru zahrajete s maximalnimi detaily? HW naroky pro UBER graficky nastaveni myslim napovi ;)

    Co se tyce obsahu, lepsi nez minulej CGI. Jen zatim neni venku verze s patricnym znenim. Pro me to totiz neni Witcher, ani Zaklinac, ale Wiedźmin!
    • Se někdy podívej na prodeje higendových gpu, miliony a miliony, takže jo, máš pravdu, nikdo si to nezahraje :D
      • Ja vychazel z nejakyho steam pruzkumu, ale tady v diskuzi asi vite vic—takze cenim, ze jste mi rozsirili obzor ;)

        V mym okoli hraje minimum lidi a ja sam penize taky sypu jinam.
    • By ses divil kolik lidí si to zahraje na vysoký nastavení a pořádně plynule. Nebo ti fakt přijde v dnešní době 10tis za grafiku jako nějaká neřešitelná suma pro hráče, kteří hrají prakticky pořád? Kruci když u něčeho trávím tolik času, tak trochu zainvestuju ne? Já si to zahraju na vysoké určitě a v okolí znám plno dalších lidí co mají ještě lepší stroje, než já. Někteří tu furt děláte jakoby silné PC byl nějaký zázrak na který se chodí dívat celé město jednou za měsíc někam do kostela, prober se :)
      • tak nějak, v práci máme jen jednoho "chudáka" co má 770 , zbytek 780/Ti, 290/X a čeká se na novou generaci příští rok. Přesně jak píšeš, jsou lidi co tráví u her hromady hodin denně, ale že by si koupili pořádnou mašinu, to ne. V dnešní době je 30 tis nic, na to máš našetřené za chvíli i z uplně obyčejného platu. Jsou hlupáci co ročně prohulí takovou sumu v cigaretách třeba a pak brečí, že nemají na pc a všechno se jim škube a blablablabla. Každý svého štěstí strůjce.
  • Jak že my čtenáři máme vědět, kdo je král honu a co je divoký hon a o co mu jde? Vždyť Sapkowski nic takového přímo ve svých knihách neprozradil. :-P Ale pokud to tak nějak mělo vyplynout z děje, to je věc jiná. :-D
    • Sapkowski teda celkem presne popsal co je divoky hon zac...a kdo jsou ti kteri v nem jezdi
      • To ano, ale nevzpomínám si že by odhaloval krále honu, obzvlášt ne ajko nějakou speciálně evil postavu.
    • sou to elfové z jiný dimenze
      • TheGGG
        prostě temní elfové, ale vypadaj badass, o tom žádná

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit