Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MARTASLJ19
    Ja som vravel, že to odložili kvôli konzoliam a teraz kvôli tomu hra utrpela riadny downgrade *9*
    • TheGGG
      stejně bys to na ultra nerozjel, tak nedělej
      • no ty na svym ps3 urcite ne, ja na svem novem kompu v pohode

        a nemusis uz nic ani psat, me uz vytaci jen tvuj profilovy obrazek

        takze si zapis, mise splnena, trolle
    • if you say so
  • o tom jaky bude W3 a jak bude vypadat se rozhodne az vyjde, ale co by měli asi zmenit je cesky preklad, preci jen Divoky Hon evokuje jistou, ciste mužskou cinnost, navíc ve velmi brutalnim provedeni:) hmm..třeba Divoky Lov, Sialena polovacka? :)
    • Divoký hon je to kvůli původnímu překladu z knih -_-
    • Lenže lov je výraz pre činosť ktorú vykonávajú honci alebo hon. Divoký hon je názov skupinky tých elfov nie toho ,že náháňajú Ciri alebo, že Geralt naháňa ich. Treba si trošku oprášiť význam slov. Lov a hon v tomto zmysle rozhodne niesu to isté.
      • Diky za osvetu, to jsme nevedel..ale i přes to ze to ted vetsi smysl dava, porad to zni pekne blbe:)
    • mně to nic takového neevokovalo. Kdybys to nezmínil, tak by mě to ani nenapadlo. Spíš to něco vypovídá o tobě
      • to už mi přišla horší tahle pasáž ze Dvou Věží *7*

        "Ano," řekl Aragorn, "všichni budeme potřebovat vytrvalost trpaslíků.
        Ale pojďme! S nadějí nebo bez naděje půjdeme po stopách svých nepřátel. A běda jim, budeme-li rychlejší! Uspořádáme takovou štvanici, že budou všechny tři národy žasnout: elfové, trpaslíci i lidé.
        Kupředu, tři honiči!"
        • Magister_Peditum
          Nééé, znovu si mi to připomněl. A to je premiéra Hobita 3 už za týden. *15*
      • Co to vypovida? Znas me? Videli jsme se nekdy? Ne ? tak sklapni:)
        • vypovídá to o tobě, že jsi divoký honibrk *1*
          • bývávalo, tak před 20ti lety:) ale nebylo to spatny..

            PS: a ted uz ti to evokuje? jo?..tak v poradku...třeba to zmeni:))
  • Vývojář1: "Naše hra je dobrá, ale nemáme jistotu jestli se opravdu bude dobře prodávat."
    Vývojář2: "Dejte tam ňadra a erotiku, to si adolescenti koupí."
    Vývojář1: "A co děti a křesťané? Ti to potom nebudou moct hrát."
    Vývojář2: "Sr4t na ně."
    Vývojář1: "Ok".
    *15*
    • nightborne
      A co takhle následovně -

      Vývojář1: "Děláme hru podle etablovanýho univerza dospělý, místy naturalistický dark fantasy, tak tam zahrneme i erotiku, abychom nešli proti kánonu, ne?"
      Vývojář2: "Ok."
  • tradičně o ničem, jako všechny ostatní zcela zbytečné trailery plné prázdných nicneříkajících akčních scén. Ale když to pomáhá marketingu...
    PS: obě hry zaklínače i knihy mám rád
  • applepie_svk
    takže tu máme crossappereance z Warcraftu alebo Pána Prsteňov :D
  • Ja nechcem hrat ako Geralt.... chcem si spravit vlastneho witchera alebo este lepsie MAGA :D
    Myslite ze to casom pojde? ako myslim nejakym tym modom alebo tak....
    • A v Hobitovi chces misto Bilbo Pytlika Alenku z rise divu. Pokud chces smazit nepratele za maga tak na to mas jine hry. *1* *1*
      • OK, beriem na vedomie :D witcher it is....

        len som myslel ze v tak bohatom a cool svete by bolo fajn raz skusit toho maga...
        Viem len, ze ked som hral dvojku a moja krasna cervenovlasa kuzelnicka urobila ten stit proti tym lucistnikom elfskym... tak som si pripadal... taky nicotny.

        Aj v star wars svete mozem byt sith, bounty hunter ci storm trooper nielen jedi :D
        • těžko ale po té hře chtít aby se jmenovala "The Witcher"... :D Nicméně osobně bych uvítal další hru ze světa zaklínače.
        • Až na to, že celý příběh se věnuje geraltovi a jeho přátelům :), v případě nové postavy by ten jejich vztah tak nějak nefungoval :)
  • misho8723
    Dobre, teraz, keď je už na svete (webe) nová, skoro 3 GB veľká verzia nového traileru, nech mi prosím pekne skúsi niekto povedať, že v tomto momente nevyzerá grafika strašne zle: http://forums.cdprojektred.com/attachment.php?attachmentid=8164&d=1417905038
    Ak nejde o problém s vykreslovaním textúr v ich engine (v čo dúfam a taktiež dúfam, že to opravia do vydania hry), tak už neviem v čom bude problém
    Ale sú tam aj scény, kde hra vyzerá veľmi dobre, napríklad: http://i.imgur.com/W9nkWku.png
    • co jsem koukal tak to osvetleni je v nekterych pasazich chabe. A textury na brneni tech borcu je v kombinaci "namrazeny efekt+chtena reflektivnost+kovovy efekt" vidim jako jedinej dalsi problem z toho videa (3GB).
    • proste ta hra oproti drivejsim ukazkam vypada daleko hur, nemá cenu se v tom pitvat. Ale samo to neznamena ze to bude zaroven hra spatna. otázka další je ta, co tohle udela s fanouskama CD projektu, někdo to nemusi vazne vzit moc dobře.
  • Tak udelat tohle Ubisoft uz tu mame vlnu hejtu, ale tohle je neco jinyho, tady se nesmi rict nic spatnyho, jinak nas fanboys umlati. Krasna ukazka manipulace v praxi.
    • Krescz
      manipulace kde? *15* vzdelani na tebe sasku
      • Nech ho, slyšel dlouhé slovo, tak ho chtěl použít *4*
  • tak tá kvalita grafiky bude iste vyššia ako v dvojke, keďže dvojka vyšla na Xbox 360 a konzole súčasnej generácie sú približne 8-10krát výkonnejšie. Už len množstvo ram ktoré má taký xone na hru k dispozícií(5gb) je 10krát viac ako bola celková ram x360 (512mb). takže pokrok oproti dvojke tam bude o to sa nebojím.
    • No ono kouknout na dvojku na konzolích a na PC napovědělo. PC verze tak cca 10x hezč, takže XONE a PS4 budou mít Zaklínače3 na úrovni Zaklínače2 na PC.
  • Hnisavec
    iný downgrade grafiky....vidno, že konzoly rulez a uzurpovali si i poslednú veľkú PC exkluzivitu primárne pre seba.... *14* *3*
    • Tady vidíš, že do čeho se vloží konzole to stojí za pičku
    • Si jako myslis, ze by se takhle velka hra zaplatila jen z PC platformy. Reknu ti to takhle—NEZAPLATILA. U druhyho Zaklinace jsou prodeje PC versus konzole v hodne velkym nepomeru a neni duvod si myslet, ze to ted bude jiny.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit