Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A proč ne ? Já osobně jim fandím . S touhle hrou si dávají záležet a komunita jím není u prde** . Třeba jako Ubisoftu *5* *5*
  • Ano souhlasím součást,na PS4 verzi (nevím jak to je na Xku) musíš mít koupený PS plus ... tzn hraní her online na stabilních serverech+ každý měsíc 4-5 her ( kvalitních) zdarma .
  • Jedině dobře když si tu hru budete muset koupit. Podpoříte tím tvůrce a dá te jim najevo že tahle hra si zaslouží jejich podporu a podobně . *5*
  • Ehm nevíš o čem mluvíš *5*
  • Ahoj osobně nic takového ve hře nemám , sem tam poznám že hra zratila pár fps kvuli provozu ale neni to nic co by mi hru znepříjemnovalo ... .
  • jasne to bude zase vloupacek *5*
  • Dobry den, chtel bych se zeptat, jestli ma taky nekdo na ps4 hrozne propady fps ve meste? Je to normalni? Dik za odpovedi *3*
  • GTA: Payday

    no uz vlhnu hned si bezim koupit to same v bedemodrem
  • ten co nesel prolomit u dragon age a uz je ? :D ale ten tam stejne nebude ;)
  • Jinak je opravdu dost drsňácké psát český článek s anglickými slovy...
    potvrdil, že si heist mise v...
  • no uvidíme, jestli nepodělaj optimalizaci jak u 4 tak to asi i koupim, jen kdyby to nevydávali uprostřed zkouškovýho *1*
  • jo to je pravda ale tenhle zatím prý odolává
  • takových neprolomitelných anticracků už tu bylo a všechny byly nakonec prolomeny *4*
  • no vzhledem k novému neprolomitelnému anticracku si to hodně lidí bude muset koupit *4*
  • Od oznámení loupeží jsem měl hned jasno..vyjde to až s poslední nevydanou verzí.. :)
  • Součástí :)
  • GTA online je součást GTA V, nebo samostatná hra ?
  • Hory85
    no soudím že to bude až po vydání PC verze nebo rovnou s ní pokud se jim to podaří. To by dávalo docela smysl pokud je to pro všechny platformy jak již vydané tak plánované. Navíc by tím rovnou zavřeli tlamu uplakané PC scéně.
  • Veskoslav
    Zase jim tolik nefandi.
  • ta loď je tam někde schovaná, nebo ji přidaj až s timhle?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit