Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • gert
    S každým trailerem se na to těším víc a víc. *14*
  • pernicek
    games.cz muselo být ve výčtu ocenění v závěru traileru! gratuluji!
  • Krutá pošahanost...

    "Poslední mohykáne, beat him Templar !!!"
    • To bych se na to vy...., to nebere html codes?

      http://images.wikia.com/warhammer40k/images/b/be/5._The_Black_Templar-by_kingmong.jpg
  • Paulcz
    To je pěkné uhozený, proč se snaží nacpat tolik nesourodých věcí do jednoho celku. Ta hra mi přijde jako kdyby v Pánovi prstenů Gimli nasednul do F-16 a vyvraždil celej Mordor. Dáme tam tomahawk protože to je cool!! jdu blejt :)
    • ještě jsi to ani nehrál a už jdeš blejt :-D já si radši počkám až to vyjde a prubnu to *3*
  • smejki
    i bábovka v bikinách pocintaná autošampónem by byla menší kalkul. O hře jen v dobrým, ale ten marketing je tentokrát opravdu děsnej.
  • "efektně zpomalené záběry z působivých okamžiků ve hře, doprovázené zpěvem americké hymny"

    Nechci rejpat, ale Amazing grace nemá s americkou hymnou nic společného. Je sice pravda, že je v USA hodně populární, ale původ má v Anglii :) Také by mě zajímalo, co vidí autor článku v tom traileru tak strašně vlasteneckého. Zvolená hudba možná ten dojem vyvolává, ale záběry mi přijdou docela neutrální :)
    • sleepless
      Díky za opravu, popel na hlavu už byl nasypán.
      • Mimochodem ta skladba pochází snad od angličana, jenž byl zarytým kritikem otrokářství a stál za jeho zrušením v Anglii.

        Je o tom fakt dobréj film: http://www.csfd.cz/film/224396-nezlomna-vule/
  • Veskoslav
    Přiznám se. Toto jde zcela mimo mě. Pro mě osobně naprosto, ale naprosto nezajímavé období, které navíc bude dle mého názoru navíc pokřivené, aby to vyznělo dobře pro Američany.....
    • gert
      Období, neobdobí. Je to přece Asasín! *1*
    • Všetky hry sa teraz zameriavajú hlavne na americký trh preto sa v nich využíva americká tématika.
      • Veskoslav
        Tak s výrazem všechny hry bych byl dost patrný:)
  • Trol.diskuzni
    To zas bude kravina... *6*
    • Slovo toaleta (anglicky „toilet“) bylo převzato spolu s jinými francouzskými zvyky a původně označovalo kadeřnictví a péči o tělo.
      Během 18. století v anglicky mluvících zemích označovala toaleta dámský stolek přikrytý látkou. Později bylo slovo „toaleta“ adaptováno jako ušlechtilá náhrada za termín vodní klozet, asi následujíc francouzské použití cabinet de toaletate (něco jako pokoj na pudrování). To bylo napojeno na uvedení veřejných záchodů, např. v železničních vlacích, které vyžadují tabulku na dveřích. Původní použití se stalo netaktním a bylo nahrazeno spojením „toaletní stolek“ (dressing-table).
      Obvyklé náhrady za slovo toaleta jsou WC (anglická zkratka Water Closet – vodní přístěnek), záchod, sociální zařízení.
  • Dohrál jsem všechny díly série, ale teď mám poprvé strach, že mě PŘÍBĚH BUDE DOSLOVA SR*T !!!! Zatím to totiž vypadá, že hra bude PROŠPIKOVÁNA skz naskz AMERICKÝM PATROICISMEM, na který jsem už poměrně alergický... *16*
    • walltar
      Jo toho se taky bojím že mě Orel Bělohlavý tak nase*e na hlavu až nebudu vědět co s tím.

      A abych pravdu řekl tak nesnáším patriotizmus v jakékoliv formě ... je to jenom krůček nacionalizmu a podobným extrémistickým sra*kám. Podporuje to nadřazenost a rozdělování světa což imho ničemu nepomáhá.
  • MickTheMage
    A ze existuju lepsie zaspievane verzie Amazing Grace... a oni k tomu vyberu taku meh... Chjo, uz aj Ubisoft polavuje v kvalite svojich trailerov. A ze ich seria AC mala skoro vzdy vyborne.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit