Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Amylee.Anderson
    No, se bojim aby ten obsah nebyl tak blbej, že z toho nejde udělat ani príma trailer.
  • Mimochodem ta skladba pochází snad od angličana, jenž byl zarytým kritikem otrokářství a stál za jeho zrušením v Anglii.

    Je o tom fakt dobréj film: http://www.csfd.cz/film/224396-nezlomna-vule/
  • eroror
    třeba za to nemůžou trailery ale obsah
  • Všetky hry sa teraz zameriavajú hlavne na americký trh preto sa v nich využíva americká tématika.
  • sleepless
    Díky za opravu, popel na hlavu už byl nasypán.
  • To tak není... Šlo o nezávislost, kdy 13 kolonií nechtělo zůstat periferií, kolonií, která jen slouží k vývozu základních surovin. Chtěla mít vlastní možnost rozhodování, chtěla zažít industrializaci a chtěla si to dělat po svém. *4*
  • "efektně zpomalené záběry z působivých okamžiků ve hře, doprovázené zpěvem americké hymny"

    Nechci rejpat, ale Amazing grace nemá s americkou hymnou nic společného. Je sice pravda, že je v USA hodně populární, ale původ má v Anglii :) Také by mě zajímalo, co vidí autor článku v tom traileru tak strašně vlasteneckého. Zvolená hudba možná ten dojem vyvolává, ale záběry mi přijdou docela neutrální :)
  • Veskoslav
    A za co se bojovalo? Za nezávislost? Ale prosím Tě, jenom ti, co byli v USA, tak chtěli hrabat pro sebe. Proč jsu doteď Austrálie, Nový Zéland či Kanada pod Britskou korunou?
  • Veskoslav
    Přiznám se. Toto jde zcela mimo mě. Pro mě osobně naprosto, ale naprosto nezajímavé období, které navíc bude dle mého názoru navíc pokřivené, aby to vyznělo dobře pro Američany.....
  • Slovo toaleta (anglicky „toilet“) bylo převzato spolu s jinými francouzskými zvyky a původně označovalo kadeřnictví a péči o tělo.
    Během 18. století v anglicky mluvících zemích označovala toaleta dámský stolek přikrytý látkou. Později bylo slovo „toaleta“ adaptováno jako ušlechtilá náhrada za termín vodní klozet, asi následujíc francouzské použití cabinet de toaletate (něco jako pokoj na pudrování). To bylo napojeno na uvedení veřejných záchodů, např. v železničních vlacích, které vyžadují tabulku na dveřích. Původní použití se stalo netaktním a bylo nahrazeno spojením „toaletní stolek“ (dressing-table).
    Obvyklé náhrady za slovo toaleta jsou WC (anglická zkratka Water Closet – vodní přístěnek), záchod, sociální zařízení.
  • Trol.diskuzni
    To zas bude kravina... *6*
  • walltar
    Jo toho se taky bojím že mě Orel Bělohlavý tak nase*e na hlavu až nebudu vědět co s tím.

    A abych pravdu řekl tak nesnáším patriotizmus v jakékoliv formě ... je to jenom krůček nacionalizmu a podobným extrémistickým sra*kám. Podporuje to nadřazenost a rozdělování světa což imho ničemu nepomáhá.
  • Dohrál jsem všechny díly série, ale teď mám poprvé strach, že mě PŘÍBĚH BUDE DOSLOVA SR*T !!!! Zatím to totiž vypadá, že hra bude PROŠPIKOVÁNA skz naskz AMERICKÝM PATROICISMEM, na který jsem už poměrně alergický... *16*
  • walltar
    Já se přiznám že první světovou sem nějak moc nestudoval do podrobna.

    Podle mě přiklánění sa na něčí stahu je to nejhorši co může člověk u historie udělat ... díky tomu vzniklo rčení "Dějiny píší vítězové." a díky tomu se nikdy nedozvíme o hodně věcech které vítězové spáchali.

    A pokud člověk nezná historii a nebo ji zná jen z pozice vítězů tak je odsouzen k tomu aby opakoval chyby kterých se dopustili jeho předchůdci.
  • Tikov
    historie nemá verze, jen záleží jak se vykládá.
    Walltar: Já bych tu první válku neviděl tak negativisticky přece jen 14 bodů prezidenta Wilsona z ledna 1918 se za ten rok zvládlo změnit z autonomie v RU v podporu nástupnických demokracií
  • bojuje se porad za to same, ziskat moc
  • Bojovalo se za to samé co teď.
  • Danieledl
    Ono je asi hodně verzí a tohle jsou jen názory.
    Já se ale přikláním na stranu Ameriky.
  • walltar
    Já sem taky rád že vyhráli válku o nezávislost .. jenom říkám že to prostě byla válka kvůli penězům a moci, jako každá válka. A s tím nebýt ameriky nevím kam směřujete protože i kdyby nevyhráli válku o nezávislost tak by tam nevzniklo z ničeho nic vakuum ... byli by tam anglické kolonie a nikdo neví jak by to změnilo historii.

    BTW pokud s tím bytím a nebytím narážíte na WW2 tak to bych asi spíš poděkoval japoncům a jejich útoku na Pearl Harbour.
    A pokud na WW1 tak tam se taky nepřipojili zrovna nejdřív.

    OMG ... všichni bojovali kvůli penězům .... kvůli ničemu jinému se nebojuje.
  • Tikov
    "Absolutistická" Anglie (s nejstarší ústavou v Evropě a svobodou občanů) jim totiž zakazovala pronikat za apalačské pohoří (od r 1763 výsostné území koruny, později přiděleno pod Quebec), chtěla po nich (jaká hrůza!), aby si hradili 1/3 svoji armády (1765 zákon o kolkovném) a úředníky (1767 Towshendovy zákony- cla, kolky)- na což američani odpověděli bojkotem britského zboží a Briti byli donuceni cla stáhnout, až na čaj...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit