Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • joo, opravdu mě baví 5x během 2 minut zavírat tu vaší posranou reklamu.. udělejte s tim něco kur*a! ..... Jinak trailer povedenej :)
    • Si stahni Adblock trotle.
  • Total War už hraju od Shoguna 1 a za nejlepší považuju Řím a Medieval 1-2.Jelikožmam historii tak něco o této bitvě jsem se dočetl zde

    http://antika.avonet.cz/article.php?ID=1681
    • oprava : sry za pravopisné chyby škoda že to nejde opravit :-)
  • Jestli kvuli necemu upgradovat PC, tak Arma a Total War
  • KIMCID
    Ani vlastni nápad s videem okopčeno z filmu Centurion.Navic v Teutoburském lese byla použita drobet jiná taktika.I tak se těším.
    • MickeyMutant
      Jiná taktika než oštěpem do ksichtu?
  • shmeck
    V mlhách je cítit zrada
    a močál čeká na legii.
    Tak nevlídně nás vítá
    Teutoburský les.
    • Jedna z mojich najobľúbenejších od Landu :-D
  • Nejlepší je sledovat technoilogický vývoj u CA . Dřív jejich enginy sice zvládaly vykreslit hromady vojáků v otevřeném terénu , ale budovy (mosty extra) a vegetace byly ... ehmmm o dvě třídy níž než u soudobé konkurence . I tady v lese to už vypadá na slušný pokrok , pokud si jen nehráli animátoři na filmečku .
    Ostatně TOTAL WAR mám rád hlavně kvůli tahovce , než kvůli bitvám které jsou pro mne jaksi + navíc . Ale nejradši mám stejně oba Medievaly (Shoguny nehraji , Empire překvapily a Napoleona jsem přetrpěl )
    • Jak říká Davidlo, série TW je ve strategické části strašně povrchní a ne až tak záživná. Bez bitev by neměla šanci....a to říkám jako velký fanoušek série.
    • hrát TW kvůli tahovce mi nějak nedává smysl, ta hra je bez bitev poloviční... především kvůli špatné AI co se táhne snad už od prvního Shoguna a při porovnání s takovým Crusader Kings nebo sérií Europa Universalis i v hloubce gameplay
  • MickeyMutant
    Bitva v Teutoburském lese byla už v původním Římě, tam nebyl velký problém zahnat Gemány zpátky. Horší to bylo u Karrh, tam mě Parthové asi pětkrát vyklepli tak, že jsem o výboje na východ nadobro ztratil zájem. Pamatuju, že při posledním pokusu se mi sice podařilo zabít oba parthské generály, ale moc mi to stejně nepomohlo. To byla asi nejdrsnější bitva celé hry.
    • Vždycky mě baví neschopný plačky podobného ražení jako seš ty..když to neumíš tak to nehraj.
      • MickeyMutant
        Tak tohle zabolelo, nejdřív jsem pohořel v bitvě u Karrh s Parthy a teď se do mě ještě pustí pomocnej jarda.
      • ZvacA
        Vždycky mě baví bezmozkoví magoři podobného ražení jako "seš(?)" ty..když ti to nezapaluje, tak drž hubu.
  • calwin
    žiadny total war som zatiaľ nehral... tak to ideme skúsiť :)
  • Trajler jako prase..fakt že jo..20 vteřin záběru na pochudující vojáky,pět vteřin jakéhosi rádoby boje a zbytek reklamy ...
  • Epično jest :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit