Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Si stahni Adblock trotle.
  • MickeyMutant
    Tak tohle zabolelo, nejdřív jsem pohořel v bitvě u Karrh s Parthy a teď se do mě ještě pustí pomocnej jarda.
  • joo, opravdu mě baví 5x během 2 minut zavírat tu vaší posranou reklamu.. udělejte s tim něco kur*a! ..... Jinak trailer povedenej :)
  • MickeyMutant
    Jiná taktika než oštěpem do ksichtu?
  • Jak říká Davidlo, série TW je ve strategické části strašně povrchní a ne až tak záživná. Bez bitev by neměla šanci....a to říkám jako velký fanoušek série.
  • To samozřejmě není prvda. Římské tábory za Dunají i Rýnem vznikaly převážně až po bitvě u Teutoburského lesa stejněa jako rozšíření styků s germánskými kmeny.
  • OK díky, už jsem na to stejně přišel (Předvolby filtrů -> Přidat cizí filtry -> EasyList -> Přidat)
  • Tikov
    Zachovali svou kulturu a jazyk.... kteréžto atributy pak 3-4 století pilovali ve službách Říše.
    Dělit Evropu tímhle a odkazovat to až do 20. st. ... z hlediska rozbrojů Francie a Německa je podstatnější dělení Franské říše a brzká smrt Lothara II. a tedy spor o Lotharingii. Pro nacionalismus je tohle dělení moc obsáhlé (obvzlášť, když váš soused, ke kterému se vymezujete, patří většinou k tomu samému kulturnímu okruhu)
  • oprava : sry za pravopisné chyby škoda že to nejde opravit :-)
  • Total War už hraju od Shoguna 1 a za nejlepší považuju Řím a Medieval 1-2.Jelikožmam historii tak něco o této bitvě jsem se dočetl zde

    http://antika.avonet.cz/article.php?ID=1681
  • davidBray
    na to je snadná pomoc, posílej klukům prachy na provoz a na výplaty a myslím, že by nebyl problém mít celý games bez reklam :)))
  • Jestli kvuli necemu upgradovat PC, tak Arma a Total War
  • KIMCID
    diky tomuhle masakru se dodnes ve FR legii nepoužívaji čisla těchto poražených.
  • KIMCID
    Ani vlastni nápad s videem okopčeno z filmu Centurion.Navic v Teutoburském lese byla použita drobet jiná taktika.I tak se těším.
  • Jedna z mojich najobľúbenejších od Landu :-D
  • shmeck
    V mlhách je cítit zrada
    a močál čeká na legii.
    Tak nevlídně nás vítá
    Teutoburský les.
  • ZvacA
    Vždycky mě baví bezmozkoví magoři podobného ražení jako "seš(?)" ty..když ti to nezapaluje, tak drž hubu.
  • hrát TW kvůli tahovce mi nějak nedává smysl, ta hra je bez bitev poloviční... především kvůli špatné AI co se táhne snad už od prvního Shoguna a při porovnání s takovým Crusader Kings nebo sérií Europa Universalis i v hloubce gameplay
  • Magister_Peditum
    Zas takovej koumák nejsem prostě jsem stáhl adblock do google chrome, zapnul ho, a až na 2-3 výjimky se mi na netu žádná reklama nezobrazuje.
  • Vždycky mě baví neschopný plačky podobného ražení jako seš ty..když to neumíš tak to nehraj.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit