Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Můžu se zeptat jak? Mám aktivní Adblock Plus, zkoušel jsem i blokovat všemožný skripty v blokovatelných objektech, ale reklama se stále zobrazuje.
  • Nejlepší je sledovat technoilogický vývoj u CA . Dřív jejich enginy sice zvládaly vykreslit hromady vojáků v otevřeném terénu , ale budovy (mosty extra) a vegetace byly ... ehmmm o dvě třídy níž než u soudobé konkurence . I tady v lese to už vypadá na slušný pokrok , pokud si jen nehráli animátoři na filmečku .
    Ostatně TOTAL WAR mám rád hlavně kvůli tahovce , než kvůli bitvám které jsou pro mne jaksi + navíc . Ale nejradši mám stejně oba Medievaly (Shoguny nehraji , Empire překvapily a Napoleona jsem přetrpěl )
  • danny_the_hound
    Hm, to by asi nebolo žiadne "Achtung, achtung!" a "Feuer!", čo? *2*
  • danny_the_hound
    Osobne sa mi viac páčilo jeho nepriame "pokračovanie" Eagle of the Ninth. Nie je síce až také surové, ale má vyváženejšie tempo, zaujímavejší scenár (i keď pravda nie zas až tak oveľa) a hlavne vynikajúci soundtrack.
  • Veskoslav
    No mě spíše štve to, že ten jejich přehrávač je tak náladový, že jednou se spustí, aby pak měsíc trucoval....
  • Docela by se mi to i líbilo .Ale modnout by to šlo ne ? *3*
  • ;) Na některé prohlížeče (funkční) extensions nenajdeš , takže se s Flashblockem a Addblockem mírni .
    Ostatně chápu , že někde Tiscali reklamu umístit musí , ale překrývat ovládání několikrát po sobě kdy ji už jednou zavřels ...... to už hraničí s větším ignoranstvím než je celostránková překryvná reklama :(
  • MickeyMutant
    mob: Tebe to zajímat nemusí, ale mohlo by to zajímat redakci. Ostatně když si většina nahodí Adblock, tak ty reklamy pak jaksi ztrácí smysl, že. Už o tom v podcastu parkrát mluvili. Chtělo by to tedy v té inzerci najít nějakou rozumnou míru, protože se mi taky zdá, že se to krapet vymklo.
  • MickeyMutant
    Bitva v Teutoburském lese byla už v původním Římě, tam nebyl velký problém zahnat Gemány zpátky. Horší to bylo u Karrh, tam mě Parthové asi pětkrát vyklepli tak, že jsem o výboje na východ nadobro ztratil zájem. Pamatuju, že při posledním pokusu se mi sice podařilo zabít oba parthské generály, ale moc mi to stejně nepomohlo. To byla asi nejdrsnější bitva celé hry.
  • Tak si tam nič neinštaluj a vyhundrávaj v diskusiách, to nás tu všetkých zaujíma *7*
  • Lucky boy *3*
  • Magister_Peditum
    No jo, po 4 dvanáckách už to moc nemyslí. *1*
  • Máš asi na mysli Marka Aurelia.
  • Ano, netvrdím že to není řešení, ale 1. jde o princip 2. ne na každém počítači má uživatel právo cokoli instalovat a pak jsou tyto reklamy k zbláznění.
  • Magister_Peditum
    To bylo zásluhou propuknutí moru na Balkáně, kvůli které se expedice vedená budoucím císařem Tiberiem na naše území nekonala, a také smrti Marka Antonia na konci markomanských válek o 2 staletí později.
  • XorxoxTalarius
    Mozna uz jsem to videl, ale i tak diky za tip :)
  • Magister_Peditum
    Na Římském odkazu staví kde kdo. Včetně Němců a Rusů. A tu poslední větu nechápu. Co v tom je v rozporu s tím, že my nemáme s Římany nic společného a přesto je u nás korupce, jak jsem psal před tím?
  • calwin
    žiadny total war som zatiaľ nehral... tak to ideme skúsiť :)
  • Trajler jako prase..fakt že jo..20 vteřin záběru na pochudující vojáky,pět vteřin jakéhosi rádoby boje a zbytek reklamy ...
  • Veskoslav
    Nevím, ale představa, že mi straší reklamy na většině stránek je docela děsivá. A jestli programy na blokování reklam považuješ za sračky, no to je pak tvůj problém.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit