Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Akurat som siel pisat, ze z traileru mi to trochu pripominalo Dark Messiah of Might and Magic
  • System Shock 2 jsem koupil na steamu ve sleve ale jeste to nehral, posledni dobou neni moc chut
  • System Shock 2 jsem koupil na steamu ve sleve ale jeste to nehral, posledni dobou neni moc chut
  • Jack1947
    Ale dit to neni tak hrozny... Thief ala Dishonored ale vice zamereny na plizeni a schovavani ve stinu.
    To si myslim ze mohlo/muze dopadnout jeste mnohem hur. *4*
  • Garrett byl od počátku skrze díly prostě srdcovka.. jen mám teď problém se sžít s jeho vyzualizací.. prostě vyzáblej krysí xicht.. :) Uvidíme co hra, zatím mi ty některé naskriptované scény také nevodí.. snad je to jen součástí in game cutscén..
  • naprostý souhlas, mám zažráno v mozku hned za hlasem Shodan:
    http://www.youtube.com/watch?v=5iZMD_eCpEo
  • lol. strasna teplosina
  • C-BEAM
    môžu za to vývojári, ktorí chcú aby hráč robil presne to čo si pre neho naplánovali a aby hru dokončil každý od hardcore hráčov po uplakané detičky.
  • maros.goc
    prekvapujúco sa mi to páči, má to tú správnu industriálno temnú Thief atmosféru! :)
  • Horst_Fuchs
    Šmarjá, co to je? Thief of Duty?
  • dankaspar
    Tak to zamrzi... to je nejspis vazne skoda a prijde mi, ze za to muzou konzole (ale mozna uz vidim za vsechno konzole kdo vi.. )
  • dankaspar
    (Smazano) - patrilo dolu
  • dohral jsem prvni dva dily a prestoze mechanicti nepratele z druheho dilu mi nebyli moc po chuti, mise s nemrtvymi predevsim v prvnim dile jsem opravdu nemusel

    ale zaroven prvni Thief obsahuje videopredel mezi misemi, ktery osobne povazuju za nejlepsi cutscenu, kterou jsem kdy ve hrach videl

    Jak Garrett o oko prisel aneb POZOR SPOILER

    http://www.youtube.com/watch?v=34g2uiqD4VU *8*
  • C-BEAM
    z toho čo som čítal nebudeš môcť ani skákať kedy chceš ale iba na miestach na to určených a vraj nebude možné ani spadnúť z hrany atď. Ale možno si to už rozmysleli pod tlakom komunity, nemám najnovšie informácie. Ale to, že tam bude hodne filmových momentov, scriptovaných scén, padajúcich budov atď to sa asi (na škodu thiefa) nezmení.
  • A jako zastance PC, si dokonce nemyslim, ze by tohle mohli zvorat z hlediska pristupu UI a ovladani, jak pro konzole tak pro PC. Na obojim to muze stat za to. Kazdopadne doufam, ze k oboum platformam pristupovali svedomite *5*

    Jeste jsem nevidel gameplay na UI PC vs konzole, kdyby nekdo mel rad se podivam.
  • Trailer vypada hezky, dostal jsem na to chut. Vzhledem k tomu, ze jsem snad hral pouze Thiefa 1, tak se na to celkem tesim :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit