Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Měl jsem kdysi taky pc! Ale řeknu Ti chlape že jsem neustále rval prachy do upgrade! Když tady píšeš že si koupíš grafárnu za 10k tak nezapomeň že budeš muset koupit i zdroj protože ti to třeba ten starý neutáhne! To nemluvím o základovce, a procák když dáš new grafárnu tak ta ti ho bude brzdit pokud ho nemáš našláplý!! Takže neustále rvaní škváry do plechové škatule!!! Akorát podporuješ šmejdy co na tom rvou neskutečné money! Já se na to vysral koupil jsem PS4 nemusím nastavovat furt nějaké textury, antisračky apod.!! Mám krásné herní zážitky typu TLOU, The order, The evil within a to zdaleka PS4 neukázala svoje ramena!!! A jsem vysmátej!!!!!!!
  • Vysvětloval jsem to tu už několíkrát a upřimně.. Už z toho začínám být trochu unavený. Proč někteří tupí jedninci nejsou schopní pochopit, že termín "next-gen" je označením další generace výrobku. Nikoliv nějaké grafiky nebo podobné nesmysly, co tady konkrétně ty plácáš.
  • "teplý cikání", "pochcaný Plech"??? Tohle myslíš vážně??? Ty jsi moc inteligence nepobral, co? Vrať se k lopatě!
  • A proč? Když se rozhodnu, že do toho na zimohraní vrazim 10k, koupim za ně novou grafárnu a jsem zas na pár let vysmátej
  • Jo pc svetelnejma rokama dopredu,hlavne ten,kterej do toho na zimohrani,nechce vrazit vic jak 10tis.To pak ten clovicek s pc je 5 svetelnych let pozadu,voproti konzolim.
  • tvl, ty delas packovacum a packovatelum dokonale medvedi sluzbu *1*
  • Jo konzole,je hold na hry nadrazena,votom zadna. *1*
  • Uco,primitivnost her,na ps,nenech se vysmat,tam kreativita neco znamena,media molecule,by ti to vysvetlili,a v o nintendu ani nemluve.Hlavne ty priblbli strategie na pc,jsou podobny jako vejce vejci,proste sachovnice,a jiny to nebude. *1*
  • Ty jsi dobrý hujer.
  • Hlavně že ty máš soudnost, plácat o primitivnosti her pro playstation, když 90% her vychází na všechny platformy stejných.
  • UI jdi se vysrat, nikdo ty tvý bláboly nebere vážně - to že jseš hloupej a neumíš s OS je tvůj problém, to že si hloupej a do krve bráníš primitivnost HW / primitovnost her pro Playstation je taky jen problém tvojí neinformovanosti a vadné skálopevné přesvědčení. Nemám nic proti konzolim, mají svoje místo na trhu - ale jděte už bez pardonu do prd+le s tou věčnou snahou nadřadit konzoli nad PC, máte nějakou soudnost? normální člověk uzná, že je to jednoúčelovej HW, kterej má jen omezené možnosti v zobrazování ( narozdíl od PC, které je HW světelnejma rokama kupředu, o SW ani nemluvě) ale vy tu budete pořád kňučet jak teplý cikáni, že se svym pochcanym Plechem můžete obsluhovat div né ICBM
  • *1* Steam zcela zničil retail.... *1* *1* *1* teď jsi to zabil *5*
    ... a I kdyby, pořád je pecko mnohonásobně otevřenější platforma než ty vaše předražený topinkovače, sry hardwarově starší pecka pod TV.
  • PS: píše se "napodobit", ne "napodobyt"
  • Proč bys nosil PC do obýváku, mnohem jednodušší je přinést konzoli k PC a zapojit ji do monitoru, dneska stojí nějaky 27" nebo 29" monitory pár šupů a máš to vše pěkně při jednom, pohodlné na max. Pohodlnost konzole je nějaký mýtus? Mě vždycky přišlo pohodlnější PC, u konzole se rychleji unavím a křeslo je k sezení u hraní mnohem vhodnější než gauč. Jinak hraní na projektoru je samozřejmě jiná liga, hlavně na bojovky jako Street Fighter nebo Tekken je to pecka, ale to můžeš hrát i na PC, když pořídiš bezdrátové gamepady. PS4 kamera a kinect? Obojí jsem zkoušel, imho žádný zázrak, s kinectem je spíš sranda, když ho připojíš k PC a použiješ se softwarem na 3D scan nebo motion capture, to se mi na něm líbí
  • Trubko. Herní mašinu seženeš do 15k bez móňa a po třech letech vyměníš akorát GPU *3*
    komponetu za 10k a vice kupujou jen fajnšmejkři *3*
  • Pc pro nemajetne ty bambulo,pc sezenes za 5tis,treba notebook,a je to pc,spis komponenty i7 za 10tis,dik,nemam zajem,gtx960 za 15tis,dik nemam zajem,monitor za19tis,nepotrebuji,mam android tv,rychlejsi,nez nejrychlejsi monitor.A k tomu ps4 dnes i za 8tis,hry z gamebazaru za 300kc,a zimohuleni jak vysity,a vlete na lounboard a kolo.A mam to v prrr.
  • Pc je furt stejny,jenom se tam pridava voda a vrtule. *14*
  • Vpodstate ano.
  • Nas zakaznik,nas pan,kdyz chtej,aby si konzoli koupili i nekonzolisti,tak to hold,musej primorit oko.Ikdyz ja toto vubec nevyuziju,ja touzim u ps4 po menu,co ma ps vita,a po sluzbe playstation now,jinak to ostatni je delay pro pc zvrhliky,aby jsme je nalakali ke koupi.Jinak kovanej konzolista,chce kvalitni hry,kvalitni menu,a vse hned nacteny,a kvalitni tv,ty prkotiny kolem nezajem.
  • Asi tak!Me vyhovuje ps vita menu,presunu si bubliny jak chci,dam do bublin co chci.Sice u ps4 nemam dotykac display,ale mam touch pad.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit