Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Life is Feudal mi nějak extra survival nepřipadá, je to spíš o společném craftění s přáteli. Z tebou jmenovaných her jsem hrál skoro všechny, některé i koupil a doporučuju The Long Dark. Zde mi chybí akorát právě to craftění, rád bych si někde postavěl vlastní obydlí (myslím, že taková možnost v plánu není, ale to zas nechci kecat, jistý si nejsem).
    Prostě to nejdřív stáhni a když se bude líbit, kup to :)
  • S 50 hodinama nesouhlasím. Teda rozhodně ne pro mě. Je to o tom, jak dlouho tě bude bavit jen tak přežívat bez jakéhokoliv cíle. Takže tě ta hra samozřejmě může bavit i o dost dýl.
    Každopádně její koupi doporučuju, hraju jí docela málo, ale vždycky si při updatu prolezu novou lokaci a prohlídnu změny a hrozně se těším na story mode :) Tahle hra je prostě strašně...správná.
  • diky za odpoved. asi si to koupím. ja včera sledoval LP whysosad, ten je taky dobrý
  • S aktuálním patchem to odhaduji na cca 50 hodin. Cca 20 km čtverečních mapy, řekněme základní crafting (pár kusů oblečení, nástroje, cooking, nástrahy...), loot, harvest (rostliny - jetě jsem nezkoušel). Funguje počasí a s tím související veškeré aspekty přežití - teplota, hlad,žízeň, únava.
    Slušný LP v angličtině který napoví více:
    https://www.youtube.com/playlist?list=PL3x99EL3BXmDbOMbm5_YkNu9_gfIqUVQv
  • kolik obsahu tam je, na kolik hodin zabavy približne?
  • Si hrej svoje hry ne, ty ošklivče. Buď rad, ze nikdy driv nebyla tak velka nabidka her jako ted. A tak levně.
  • MP podporován není a upřímně ani nevím jestli bude. Nějak mi to k té hře ani moc nepasuje. I když by to určitě šlo. Jinak vodu jde získat ze sněhu. Rozehřát sníh a následně převařit, aby nedošlo k otravě. Dají se najít i tablety pro úpravu nepřevařené vody.
  • dotaz, je tam i nejaka forma multiplayeru?
    jinak se mi to taky líbí, v realnem survivalu je boj proti zime a podchlazeni rozhodujici faktor. jen jsem včera koukal LP a byla tam blbost že nešlo delat vodu ze snehu nad ohnem (nebo to PL jen nenapadlo nevím)
  • Uložená hra funguje s novým patchem. A jinak ta hra vypadá skvěle a už teď i v ea je to slušný zdroj zábavy. Hra vypadá super a byť je to alfa, vše funguje bez bugů. Rozhodně nelituju koupě i kdyby hra zůstala tak jak je. Jednoznačně vyčnívá nad ostatními pokusy, i když prozatím neobsahuje pochopitelně příběh, pouze sandbox.
    Fanouškovský trailer:
    https://www.youtube.com/watch?v=EKV7P1054lc
  • forest za tu investici zatim nestoji, rust se slusne rozjizdi
  • Mopped
    Proč se o tom alespoň trošku neinformuješ. V plné verzi bude možné hrát příběh toho pilota.
  • Hnisavec
    S tými dementnými náhodne generovanými survival blbosťami sa roztrhlo vrece. Kde sú silné príbehy? Koho toto môže baviť? nonstop odzačiatku lootovať, explorovať bez nejakého jasného cieľa?
  • Stranded Deep
  • Pořád je na tobě, jestli podstoupíš to riziko. Když nenakupuješ bezmyšlenkovitě, tak rizika znáš. Stačí se umět ovládat a prověřovat... Osobně se mi vyplácí ea hru chvíli sledovat u známých, na fórech, či na youtube. Zkouknout, jak moc se daří plnit sliby, jak se ji vývojářům daří odlaďovat. Takhle jsem pokukoval tři čtvrtě roku po DAYZ, než vývoj došel do pro mě uspokojivé fáze.
  • ještě Hunter: Primal vypadá pěkně, taky Neo Scavenger je slušně zásekový.. a Take on Mars bude vlastně taky survival
  • Vsichni jsou spatni a sobecti, to uz ani nema cenu zminovat.
    Pri koupi se zavazujes k milionu veci, oni by se meli zavazat ze dodrzi co slibuji, jinak se budou vracet prachy (ne zadne dlc zdarma a kokotiny, prachy!). ...... v idealnim svete problem vyresen ^^
    Obecne je ea (EA taky) zlo. Na steamu se bezne objevuji hry ktere nekdo splacal za par hodin, prezentuje je falesnyma screenshotama a maze negativni komentare.
    Na druhou stranu by spousta projektu nevznikla a vzdycky to bude lepsi nez konzolova preorder/season pass kultura.



    Kdyz foundnu hru pro pc a za par mesicu zjistim ze to orezou pro mobily sem iidiot ? ... asi jo ale to neznamena ze nebudu nadavat
  • prej je dobrá nějaká nová kde hraješ na ostrově jako robinson, ale nevim už ten název..
  • mam rad survival ale tech her je tolik že nevim kterou si vybrat (tohle, dayZ, rust, forest, life is feudal)
  • Asi máš pravdu, na druhou stranu vývojáři nás lákají, slibují jak je hra dobrá, co všechno v ní jde a půjde dělat, ukazují super videa a upoutávky.. a kolikrát třeba dělají early access žánrovou hru která nemá konkurenci viz Prison Architect, takže pokud chci hrát novou budovatelskou strategii, nemám moc na výběr.. je to ošemetné..
  • Koupit něco o čem vím, že není hotový a pak fňukat, že to není hotový, je vrchol demence. Stejně tak bulet, že jsem tlustej a cpát se při tom burgerama.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit