Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zasranej early access, ted si to zkusim a az to vyjde tak uz nebudu mit chut to hrat znova.
    Nahral sem desitky hodin v ranne verzi prison architectu ale kdyz sem to zapl vcera tak me to uz nebavilo, i presto ze je tam 5x vic obsahu.
  • Uložená hra funguje s novým patchem. A jinak ta hra vypadá skvěle a už teď i v ea je to slušný zdroj zábavy. Hra vypadá super a byť je to alfa, vše funguje bez bugů. Rozhodně nelituju koupě i kdyby hra zůstala tak jak je. Jednoznačně vyčnívá nad ostatními pokusy, i když prozatím neobsahuje pochopitelně příběh, pouze sandbox.
    Fanouškovský trailer:
    https://www.youtube.com/watch?v=EKV7P1054lc
    • dotaz, je tam i nejaka forma multiplayeru?
      jinak se mi to taky líbí, v realnem survivalu je boj proti zime a podchlazeni rozhodujici faktor. jen jsem včera koukal LP a byla tam blbost že nešlo delat vodu ze snehu nad ohnem (nebo to PL jen nenapadlo nevím)
      • MP podporován není a upřímně ani nevím jestli bude. Nějak mi to k té hře ani moc nepasuje. I když by to určitě šlo. Jinak vodu jde získat ze sněhu. Rozehřát sníh a následně převařit, aby nedošlo k otravě. Dají se najít i tablety pro úpravu nepřevařené vody.
  • xXx: že je early access zlo s tím souhlasím. Ale pořád se nemůžu dopátrat toho, čí je to vlastně chyba - z morálního hlediska. Zda vývojářů že nám to nabízejí a prodávají rozdělané hry, anebo je to naše chyba, že to kupujeme a pak fňukáme. My to kupovat nemusíme... přijde mi ten princip podobnej jako u McDonalda - je to špatná firma, škodí lidem, jsme pak kvůli tomu tlustí.. ale nikdo nás nenutí to žrát... neni tu nějakej filozof kterej by mi tohle pomohl rozlousknout? :) Na čí straně je chyba, kdo je ten špatnej a zlej?
    • Vsichni jsou spatni a sobecti, to uz ani nema cenu zminovat.
      Pri koupi se zavazujes k milionu veci, oni by se meli zavazat ze dodrzi co slibuji, jinak se budou vracet prachy (ne zadne dlc zdarma a kokotiny, prachy!). ...... v idealnim svete problem vyresen ^^
      Obecne je ea (EA taky) zlo. Na steamu se bezne objevuji hry ktere nekdo splacal za par hodin, prezentuje je falesnyma screenshotama a maze negativni komentare.
      Na druhou stranu by spousta projektu nevznikla a vzdycky to bude lepsi nez konzolova preorder/season pass kultura.



      Kdyz foundnu hru pro pc a za par mesicu zjistim ze to orezou pro mobily sem iidiot ? ... asi jo ale to neznamena ze nebudu nadavat
    • Koupit něco o čem vím, že není hotový a pak fňukat, že to není hotový, je vrchol demence. Stejně tak bulet, že jsem tlustej a cpát se při tom burgerama.
      • Asi máš pravdu, na druhou stranu vývojáři nás lákají, slibují jak je hra dobrá, co všechno v ní jde a půjde dělat, ukazují super videa a upoutávky.. a kolikrát třeba dělají early access žánrovou hru která nemá konkurenci viz Prison Architect, takže pokud chci hrát novou budovatelskou strategii, nemám moc na výběr.. je to ošemetné..
        • Pořád je na tobě, jestli podstoupíš to riziko. Když nenakupuješ bezmyšlenkovitě, tak rizika znáš. Stačí se umět ovládat a prověřovat... Osobně se mi vyplácí ea hru chvíli sledovat u známých, na fórech, či na youtube. Zkouknout, jak moc se daří plnit sliby, jak se ji vývojářům daří odlaďovat. Takhle jsem pokukoval tři čtvrtě roku po DAYZ, než vývoj došel do pro mě uspokojivé fáze.
  • Je tento den klub mlaceni?
  • mam rad survival ale tech her je tolik že nevim kterou si vybrat (tohle, dayZ, rust, forest, life is feudal)
    • Life is Feudal mi nějak extra survival nepřipadá, je to spíš o společném craftění s přáteli. Z tebou jmenovaných her jsem hrál skoro všechny, některé i koupil a doporučuju The Long Dark. Zde mi chybí akorát právě to craftění, rád bych si někde postavěl vlastní obydlí (myslím, že taková možnost v plánu není, ale to zas nechci kecat, jistý si nejsem).
      Prostě to nejdřív stáhni a když se bude líbit, kup to :)
    • forest za tu investici zatim nestoji, rust se slusne rozjizdi
    • ještě Hunter: Primal vypadá pěkně, taky Neo Scavenger je slušně zásekový.. a Take on Mars bude vlastně taky survival
    • prej je dobrá nějaká nová kde hraješ na ostrově jako robinson, ale nevim už ten název..
      • Stranded Deep
  • no tak to jsou skvělé zpávy, asi se opět zanořím do tohoto světa

    jen mi trošku vadí, že jak je to early access tak mezi těmito velkými updaty není možnost přenosu uložených pozic a hráč tak musí začínat znovu
  • Hnisavec
    S tými dementnými náhodne generovanými survival blbosťami sa roztrhlo vrece. Kde sú silné príbehy? Koho toto môže baviť? nonstop odzačiatku lootovať, explorovať bez nejakého jasného cieľa?
    • Si hrej svoje hry ne, ty ošklivče. Buď rad, ze nikdy driv nebyla tak velka nabidka her jako ted. A tak levně.
    • Mopped
      Proč se o tom alespoň trošku neinformuješ. V plné verzi bude možné hrát příběh toho pilota.
  • kolik obsahu tam je, na kolik hodin zabavy približne?
    • S aktuálním patchem to odhaduji na cca 50 hodin. Cca 20 km čtverečních mapy, řekněme základní crafting (pár kusů oblečení, nástroje, cooking, nástrahy...), loot, harvest (rostliny - jetě jsem nezkoušel). Funguje počasí a s tím související veškeré aspekty přežití - teplota, hlad,žízeň, únava.
      Slušný LP v angličtině který napoví více:
      https://www.youtube.com/playlist?list=PL3x99EL3BXmDbOMbm5_YkNu9_gfIqUVQv
      • diky za odpoved. asi si to koupím. ja včera sledoval LP whysosad, ten je taky dobrý
        • S 50 hodinama nesouhlasím. Teda rozhodně ne pro mě. Je to o tom, jak dlouho tě bude bavit jen tak přežívat bez jakéhokoliv cíle. Takže tě ta hra samozřejmě může bavit i o dost dýl.
          Každopádně její koupi doporučuju, hraju jí docela málo, ale vždycky si při updatu prolezu novou lokaci a prohlídnu změny a hrozně se těším na story mode :) Tahle hra je prostě strašně...správná.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit