Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • á už se začínají leštit z prdu kuličky zachvíli je uvidíme v galeriích za miliony *1* *11* *11*
    • Robotron3
      Super, aspoň bude pro změnu v těch galeriích zase něco pěknýho ;)
      • Kozy
        Tak to asi do galerií moc nechodíš
        • Robotron3
          Jestli ty chodíš každý týden, a já třeba jednou za rok, tak nechodim. Ale já mám omluvu, mě to moc nebaví ;) Výtvarný umění mi přijde hrozná snobárna. Ale chodim do hospody, kde maj výstavy různí výtvarníci co se zrovna naskytnou, a to kdyby se počítalo, tak chodim docela často :)
          • Obycejny lidi si do galerii cestu nachazi opravdu jen tezko. Bohuzel. Kdyby to bylo jinak a vytvarny umeni by bylo soucasti jejich kulturniho zajmu, nemusel by pak clovek cist tyhle smutny komentare. Jenze 'Jan Novak' si nerad rozsiruje svoje obzory a kultura vubec mu je taky u pr*ele.

            Nejhorsi je, ze si snad myslite, ze podobnyma kometarema na adresu umeni se stavate vic cool, nebo co.

            Jinak screeny ze hry si v galerii umim predstavit spis v konceptualnim dile, vedle klasickych fotek neobstoji. A ty co jsou ukazany primo v clanku se od obvyklych screenu nelisi, nejsou nicim zvlastni, ani zajimave, to si jen hracuv mozek myslel v momente zachyceni.
      • Copak tobě se nelíbí obraz, na kterém je jedna zelená, jedna červená a jedna modrá svislá čára, čemuž se říká vrchol mistrovského umění mající hodnotu několika milionů? :D
        • Robotron3
          Třeba sem ignorant, ale nelíbí. To už radši ty hry :)
  • Robotron3
    Všichni to teď píší, je to jako lavina, díval jsem se na net, na wiki, ale stejně jsem nepochopil, co nebo kdo jsou to ti hispteři? Co to má být?
    • No ja mam pocit ze to je zasa dlasi aktualny trend. Ty co su in ale niesu "spravne" cool podla nasich predstav tak ich nazveme hipstermi. Aspon taky mam pocit z toho ako sa to prezentuje a pouziva.
    • Jj taky jsem nevěděl. Přečetl jsem si článek (dík Horrido) a zasmál se. Tyhle věci nemusím, nejraději mám když je člověk sám sebou.;)
      • Robotron3
        Ty se směješ, ale právě jsem s hrůzou zjistil, že některý ty věci na mě seděj, aniž bych věděl, co je to Hipster. Je čas změnit styl a (ne)být sám sebou :)
        • JJ cas zacit nosit uzky dziny, tenisky, kostkovanou kosily, bryle s vyraznymi obrouckami a patku?
          • Robotron3
            No až na to oblečení. Ale poslouchám i indie hudbu, mám rád alternativu, mám mac, a hraju v divadle, kde máme masky a projekci za zády :)
            • No hezky nevim... vetsinou delaj vsechno proto aby nebyly tim jak se oblikaj ale jde si z nich dobre utahovat aniz by to poznali :D
            • Robotron3
              Kdyby byly hezký, tak proč ne :)
            • Njn... hipster jak vysitej! Dolad oblikani a budes moct zacit balit hipstersky radoby-intelektualky. Je s nima spousta svandy :D
    • zas nějaký idioti snažící se najít svoje místo na světě a nebejt při tom sami...
    • Tak to ti mozna pomuze tohle - http://hipsterhitler.com/
    • *1* http://veverkova.blog.idnes.cz/c/166423/Hipsteri-miluji-alternativu-a-svuj-iphone.html
      • Tak v téhle společnosti opravdu chybí už jen ti kryptofašisti. *1*
  • Umění je blbost. *5*
    • S tímto tvrzením musím souhlasit. Například když se dívám v televizi na otevření nějakého muzea, tak mi to příjde trošičku směšné že někdo stojí před "obrazem" kde je jen bíle plátno s fialovou tečkou a má výraz ve tváří jako by si kladl otázku "Co tím vlastně autor myslel ? ..... hmmmm ten obraz je plný energie a klidu" a další takové kecy.
      • Jestli jediny umeni ktery znas je z televizniho poradu o otevirani muzea moderniho umeni tak to je ale docela smutny.
        • Já spíše vůbec nesleduju umění. Osobně s výroky jako že jsem kulturní buran souhlasím (jediné muzeum umění které jsem viděl tak to bylo v Krakowě v "Sukięnicach") a vůbec se za to nestydím a právě to protože mě umění vůbec nebaví a nevidím v něm nic zajmavého, tak proto ho nesleduju a považuju ho za hloupost
    • Diskutovani v diskuzi je blbost. *5*
      • Z čehož vyplývá, že diskutování v diskuzi je umění...
        • Swato
          Som bohaty.
          Arabski sejkovia su bohati.
          Som Arabsky sejk.

          ... your logic is flawed *7*
  • Tikov
    Fotografie 'utrpení virtuálního bojiště' byly špatné screeny (ať kompozicí či kvalitou) znovuvyfocené na archaický stroj. Musím uznat, že většina screenů z těchto sad je fajn a umím si je i představit jako plnohodnotné dílo na zdi- je to kompozičně zajimavé.
  • DangerousDave
    prostredie z ME je strašne nedocenené, je dobre že sa k nemu ľudia vracajú aspoň touto formou. Niektoré zábery (dosť ich mám na disku) sa dajú bez problémov použiť ako obrazy aj do minimalistickejšie ladených priestorov.

    edit: pre Drasťu a postolku : myslel som Mirrors Edge.
    • postolka
      Mirrors Edge nebo Mass Effect ? :D
    • Jak nedocenene? Dik kazdej kdo to hral ti rekne jak to prostredi bylo super a dokonce i takovej hater jako ja dokaze ocenit pekne interiery vesmirnych stanic a lodi.
  • LOL @ nadpis
  • tak jsem nejaky ty galerie projel a nevidim rozdil mezi tim co dělají a obyčejným Screenshotem navíc všechnu praci za ně udělaj autoři hry a oni jen vezmou blbej ipod a udělaj fotku mno fakt krize kultury tohle je to jako kdybych v kině fotil běžící film a pak z toho udělal výstavu navic tomu Burkovy ten web ani pořádně nejede *15*
    • Ladislav_Loukota
      To srovnání s focením v kině nefunguje - u hotového filmu totiž nemůžeš měnit perspektu, svícení a další náležitosti jako ve hře. Naopak takový kameraman, který to ve filmu dělat může, je právem řazen mezi profese, jež se umělecky na dokončení filmu podílejí, mají vlastní ceny a podobně (samozřejmě nelze říct, že "printscreenovači" jsou totéž jako kameramani, ale bavíme-li se o zachycení nějakého prostředí, mají k ním blíže, než někdo, kdo by na plátně fotil hotový film a bil se do hrudi, jaký je karbňák).
  • deridon
    no nevim mě to docela baví vytvářet zajimavé screeny pak je mírně upravit a dát si je do sbírky, obzvlášť ve Skyrimu si takhle furt hraju.. a některé lidi obdivuju, že z obyčejného screenu dokážou udělat pomalu umělecké dílo viz. http://deadendthrills.com/
    • vorton
      Najzaujimavejsie screeny su zvycajne tie, co vzniknu neocakavane. Napr. pri mrznuti hry...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit