Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tohle téma se zajímavě řešilo v jedné z epizod South Parku. Než jsem ji viděl přikláněl jsem se k lidem, kteří by se přidali na stranu odpůrců, teď mi to ale zase až tak žíly netrhá.

    Lidi řvou kvůli NSA, a pak sami pouštějí hromady a hromady osobních informací veřejně na Facebooku, volají v MHD s hands-free či dělají XY jiných věcí. Takže nějaké ohánění se soukromím je hodně solidně vedle.

    Mám pocit, že se každý považuje málem za celebritu, když si myslí, že by někoho z NSA mohlo zajímat, že si s kamarádem ze střední plánoval ve WoW výlet do stripbaru nebo že řešil na Facebooku které pivo je nejlepší.
    I kdyby tyhle odposlechy a sledování zachytily byť jen jednu potenciální hrozbu, ať už větší či menší, pak rozhodně nejsou k ničemu.
    • ono neni ani tak problem co sa dozvedia, alebo ze aj tak sprosty ludia na seba bezproblemov sami prezradia kopec veci. Tu ide skor o to ze by sa nemal stat bez dovodne a hlavne bez kontroli len tak rypat kde sa mu zachce a zistovat si co sa mu zachce, lebo v takom momente sa straca akakolvek dovera obcanov voci danemu statu, a tym nemyslim len USA a jej NSA ale hocijaky stat a jeho organy, a hlavne tazko potom povedat kto koho kontroluje a riadi. A tak isto si myslim ze je potrebna aspon iluzia sukromia ak uz uplne sukromie tato doba neumoznuje. A nie preto ze by niekto chcel nieco zle pachat ale skor cisto z psychologickeho hladiska. A druha vec je ze ziaden system neni neomylny a pri tom kvatne dat ktore spracuvaju, musia pouzivat rozne automatizovane systemy a v takom pripade je docela bezne ze system zblbne a vyhodnoti aj nevynneho cloveka ako hrozbu a to dokaze minimalne otravit zivot.
  • Pilgrim66
    Upřímně a myslel si někdo, že to nesledují? Vždyť v každý MMO hře probíhají desetitisíce rozhovorů denně. By stačilo, aby si terorista zapl WoWko a kromě pár raidu si jako bokovku naplánoval teroristickej útok.
    • Myslíš jako teroristickej útok na stormwind, případně ogrimmar?
      • To je dost trollí pochod...
  • USA už ve sve aroganci zašlo pridaleko a meli bychom jim to prestat tolerovat
    • Si děláš srandu, ne? Tohle dělá každá velmoc a z docela dobrých důvodů...
    • A čo spravíš? Poskladáš sa?
      • Ne, šeptnem vpřed a po špičkách k nim doběhneme s pokřikem pšššššt, a pak je udusíme v Listrově podpaží. :-) Joe by si měl raději stopnout taxík, aby ho zavezl zpět do reality.
      • tezko rict, podle mne by stačilo aby evropska unie poslala usa nejakou diplomatickou notu, že se nam to nelibi. ja jako volič mužu akorat nevolit politiky kteri ohybaji zada. ale ja prestal volit uz davno... a když nebudeme ohybat zada pred usa tak nas rozdrti rusko nebo islam z jihu
        • Ja myslím, že islám nás drtí už teď a bohužel ne z jihu, nýbrž zevnitř.
          • A já nechápu, proč to každej bere černobíle. Proč by nemohli islámisti a křesťané a židé atd žít mezi ssebou. Proč by v každém městě nemohla stát mešita a katedrála atd.. Proč. proč
            • vlastik.plaminek
              Protože islám, který uznává jenom jejich víru. Pokud budeš někdy v Londýně, zajdi si do Hyde Parku a poslechni si projev plný "lásky a pochopení", který ti tam vystřihne drtivá většina muslimů.
            • Jestliže si nedokážeš sám odpověď na otázku proč, pak se v této tématice očividně VŮBEC neorientuješ.
      • hele Zulukufre znás tohle rčení ? "k vítězství zla stačí aby dobří lidé nedělali nic." ? tak tady to platí taky.
    • Alex81
      Jsem si taky rikal, kolik asi tech agentu wowku propadlo a vecerni raidy si psaly jako prescasy.
    • Konecne sem se i pousmal :D
  • frag.ment
    Dokud mi nebude někdo čumět přes kameru na záchod a do ložnice, tak mi to moc žíly netrhá (na TV mám kamerku vyplou a hovadiny ala Kinect si nehodlám pořizovat). Na PC jen surfuju a občas mrknu na nějakej kvalitnější film pro dospělé, takže si můžou šmírovat o sto šest... Tím nechci říct, že je to dobřře, ale zřejmě se toho nevyvarujeme.
    • kamerku máš vyplou jo? *15*
    • duno123
      Back to the USA!
  • Odoporucam im sledovat komunikaciu hracov cs go za T stranu *1*
    • Asharak
      Stačí slyšet "Terrorists win!"
    • The bomb has been planted. *1*
  • A proc si myslite ze M$ nejprve prisel s vecmi jako musis byt 1x za 24h v pozoru online s xbonem... musis mit zapnuty kinekt s kamerou 24/7 a podobny sragory?
    fAKTHEM.
    • so steamom su online stale a je mi to upici. a MS prisiel stym hlavne kvoli tebe, aby videli ako planujes teroristicky utok na USA
  • U MS je monitorovano uplne vsechno, od nich uz me domu nic nesmi.
    • Sony je zase iluminátská firma,takže si nevybereš...
      • Proč tak soudíš? Kdo vůbec jsou podle tebe illumináti?
        • Illuminati je organizace pristupna pouze jedincum zasvecenym. V historii to byli prevazne mistri remesla kteri slozili slib o zachovani jejich tajemstvi vedeni. Byli to velici stavitele, fyzici, matematici, zemedelci, obchodnici a podobni velikani a o svoje znalosti se delili pouze s rodinnymi prislusniky a cleny organizace. Sve sluzby nabizeli sobe navzajem zdarma ci velmi vyhodne a vsem ostatnim samozrejme za pekne penize. Clenove nejsou pouze zidi nybrz je tam cela skala nabozenstvi. Dokonce je podminkou ze clen musi verit v nejakou nadprirozenou silu nebo bytost. Verim ze i dodnes at uz to jsou magnati a nemuseji hnout prstem ze maji dobre skoly a mistrne ovladaji svoje remeslo.
        • Zjednodušeně -Židovská "elita" která si s námi hraje...Hitler tehdá věděl,proč jde proti Židům. ..a jako bonus - karetní hra Illuminati ..původní verze z r.1981, druhá pak 1995 (vzápětí hned stažena z prodeje) http://jedenacteho-zari.7x.cz/rubriky/karetni-hra-iluminati
          • jindra.veliky
            a romove jsou tedy take iluminati? *8*
            • Tys ale tupoun co
            • a kto vlastne nieje iluminat?:) lebo ja podla tych roznych konspiracnych teorii zacinam mat dojem, ze sme vlastne vsetci iluminati len o tom asi nevieme:)
  • Jack1947
    Kdo by to byl cekal, ze v MMO ( nejen tam) bude nekdo nekoho sledovat... takove masy hracu, skupiny a sifrovane zpravy jako kryti (organizovaneho zlocinu, teroru a buhviceho jeste), nakolik je tohle legalni/nelegalni na to vam ani neodpovi Strycek Sam.
  • Tak nejak mi z toho vychazi, ze by to mělo zajímat hlavne danove poplatníky, ze za jejich dolary se hraje wowko a csko.
    • Asharak
      Těm stačí říct že je to pro jejich ochranu. :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit