Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Presne tak,mam tu samou a vse na full hd na max nebo vysoke a pohodicka jen jsem poridil jeste lepsi chlazeni nez tri x.sice zere a topi ale vali jako blazen a to netaktuju coz s mojim chlazenim muzu hodne.30 v idle 60 v zatezi.a vykon je nad 1060.takze je cas ;)
  • Ja porad jedu na R9 290X Tri-X OC, docela prekvapko jak to dneska dlouho drzi..
    To driv chcipne nez budu mit nutnost to menit...
  • 13 klacku za grafiku. Za ty prachy ma člověk 2 PS4 na kterých ten assassin vypadá stejně jen jede 30 fps. Davat o 6-7 tisíc víc za 30 fps navíc....no nevím.
  • >firmy
  • Jack1947
    U Nvidia o těch všech relacích dost pochybuji, střední třída je za cenu highend dneska. Jo jsem zvědav jak se to vyvyne... opravdu nejvíce zajimá pamět hry jsou čím dál tím nenažranější.
  • Já myslím že se to posune až tady bude Tesla,,, tyhle grafiky cenově padnou a Tesla je nahradí,
    a nebo je vyřadí a budou už jenom nové karty, ve všech cenových relacích,,,
  • to se tedy netýká zdejších diskutujících, zde aby jsi inteligentní pohledal *1*
  • Jack1947
    Erly akces ještě to je skoro všechno neoptimilizované zlo *16*
  • Jack1947
    Co se týče ceny tak moc ne teda... uvidíme jestli bude nějaká do 10 tisíc alternativa.
  • PS4Pro je jediná konzole na trhu? Ne, počkej. Zapomněl sem, že už i konzole se musí updradovat, pokud chceš "nemít problém".
  • haha pán jedl vtipnou kaši
  • A napadlo tě že to není karta pro majitelé GTX 1070 nebo GTx 1060 ?
    ale pro lidi co teprve teď jdou upgradovat řadu 1000
  • Emilio Přesně tak pro čechy jsou hry drahé proto všechny velké skupiny jako skidrow, reloaded, 3dm, jsou české firmy že ? vzbuď se,, beztak si blbe,ček co si koupí hru maximálně jednou ročně o vánocích a hledá co nejlevnější
  • Zpátky do klece Blbánku
  • nebo kazdy dva roky novou konzoli
  • Gr wildlands je kravina lol
  • Takže ne jakákoliv konzole, ale jen PS4pro? Já mám základní ps4 a sice na ni hraju minimálně (primárně hraju na PC), ale propady fps jsem si užil vícekrát a už mi i 2x úplně zatuhla a musel jsem ji natvrdo restartovat.
    Holt je to jen custom PC v krabici :)
  • TheGGG
    ano, high jsou defakto střední detaily, protože nad nima je ještě very high a ultra, grafika na střední nic moc. Já hrál bez problému na very high, ale jak jsem zkusil ultra, tak jsem brečel... 40fps trhanice
  • Hrál jsem na high bez problémů :-) *11*
  • Bezny a inteligentni clovek upgraduje prumerne jednou za pet let.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit