Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak určitě. Konzole nemají dropy pod 30 fps a hry nikdy nepadaj.
  • Na nejvyšší detaily se stabilními 60 fps to nedává např grw, poslední Deus ex, evil within 2,
  • 70ti jsou jen "zmetkove" 80tkove cipy, nic vic. Clanek o nicem.
  • frag.ment
    S tím Playerunknown’s Battlegrounds bych byl opatrnější, protože ta hra zatím neviděla optimalizaci ani z rychlíku. Dobrá grafická karta je jen jedna z věcí, co je třeba, aby to pořádně jelo. Bez SSD disku, pořádného procesoru a 16GB ram je s tím trápení. Kdo uvažuje nad pořízením PUPG, tak bych raději počkal na finální verzi, jestli s tím něco provedou (slibují, že jo, ale já BH moc nevěřím). A ta cena grafiky je celkem dost vysoko, kupoval jsem v létě MSI 1080 Gaming+ (1860MHz, 8GB na 11Gbps) za 15500.
  • Mohu se zeptat které? Vlastním starou R9 270X a Battlefield1 a Shadow of War hraji na vyšší střední detaily ve full HD uplně v pohodě (cca 50+ FPS). 1070ka musí ve full HD dávat hry v pohodě.
  • uživatele Xboxu by mohli vyprácět o Red Ring of Death, mě zase u PSka odešla mechanika, vždycky se může něco p*dělat. Jinak je dobře, že nabízejí výrobky dle kupní síly zákazníka, to je v pořádku, všichni taky nechtějí jezdit v levných autech
  • Proč bohužel? Tahle karta je parádní, nicméně si počkám až na řadu 11xx asi na 1170, nicméně naprosto chápu že si za ty stejné peníze někdo radši koupí ps4/switch/xbox a ještě mu zbude na hry. Zrovna minulý víkend jsem řešil problém s kompem kdy mi ani nenaběhnul, po restartu biosu naběhnul ale nechytla se klávesnice, nakonec pomohlo odpojit kabely od disků, dostal jsem se do biosu, nic jsem neuložil opustil bios a od té doby funguje, u konzolí jsem podobnou situaci nikdy nezažil a chápu že lidi si chtějí zahrát a ne řešit tyhle "překvapení"
  • Spoustu her na max 1070 ve fhd nezvládne
  • Já si třeba koupil nový evil i Wolfa protože openworld online hry mě už se..u
  • Proč je GTX 1070 zastaralá ? vždyť na ni budeš hrát ještě dost dlouho a prakticky max detaily,
    a nebo si se chtěl pochlubit že máš 1070 ? :))

    PC hraní byl vždy drahý koníček, a vždy i bude, ono pro mně osobně je horší to co se děje s hrami,
    15 až 17 stovek za PC hru,, to je problém a to zabije herní průmysl, ono se to vlastně i děje,
    proto je prakticky skoro každá druha hra masivní online,, aby člověku co nejdéle vydržela,,

    kdo jen tak vyplázne za nějaký Evil Within 2 +- 12 stovek ? a to ještě nepočítám DLC,,, prostě singl hra na pár hodin zábavy,,,
  • No nevím jestli konzole znamená žádné problémy, ale do ceny téhle grafárny se vleze a to je co říct
  • Žádné problémy? Vím, že hromada lidí to nerada slyší, ale bohužel odpověď je: konzole.
  • No tak to je fajn že za 13 tyček nebude mít velké problémy.
    A kolik stojí žádné malé problémy a hlavně za kolik jsou vůbec žádné problémy?
  • člověk si koupí gtx1070 a za rok už je to zastaralé a vychází gtx1070ti... hodně smutné. Klika vývojářů her a karet jede na plné obrátky, aby nasytila svůj buržoázní kapitalistický chřtán západních vykořisťovatelů... hry vychází neoptimalizované, aby lidi kupovali nové a nové karty a zrůdná kola drtící těla proletariátu se mohla dál točit... *16* *16* *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit