Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ico.crook

    Nevypadá to zle. S Yen mám pořád trošku problém, tak doufám, že mě mile překvapí :)

  • Jack1947

    Trailer hezkej, jen 8dílů to se sfoukne za 2dny ani ne jen doufám že tam nebude i dabing to by zhoršilo kvalitu ještě o stupen více 😬

    • yeniczek

      Na Netflixu, když už je dabing, si ho můžeš vypnout.

  • BoB.2

    Najde se tu odborník co mě to vysvětlí ,znamení jsou čistě herní věc nebo jak to je tet dočítám pátou knihu a Geralt nepoužil ani jedno🙂 ?

    • lito

      znamení jsou spíše takové triky na odvedení pozornosti než skutečná magie. Geralt to používal minimálně a hlavně v povídkách. Myslím, že např. Igni použil na lano, když byl svázaný v kapitole o Zlatém draku. Ale to už je dost dlouho, co jsem to četl. 

      Ona hra to strašně zesílila. Ve trojce už je to pak spíše magič než Zaklínač. Obecně hlavně trojka jde dost šíleně proti lore knihám, takže to nemůžeš brát na moc velkou váhu, co jsi tam viděl.

    • BlackenedHalo

      samozrejme, ze su to veci aj v knihach :) to co poznas z hier je hlavne vystihnute v poviedkovych vydaniach, nie romanovej sage

    • 0011

      Tak to znamená že si nečetl povídky což si udělal velkou chybu, skoro bych doporučil přestat číst, načíst povídky a pak dočíst paní Jezera. Znamení používá ale zdaleka ne tak často, nejvíc snad v první povídce.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit