Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Core
    Hehe, tak já se svou Ati HD5145 / 1GB Ram (+ Intelem i3 2.26GHz / 4 GB Ram) budu naprosto spokojený, když se podívám, alespoň na menu hry *1*
  • A gothic 4, kde mě to ale vůbec nemrzelo. větší sračku sem nehrál... a po chvíli ji odinstaloval
  • Věřím, že úplně v klidu, mám to taky a zatím sem u žádné hry neměl problém s vysokými detaily, snad s výjimkou GTA 4
  • Největší problém budeš mít v tom dvoujádru. Jinak možná to na to medium dáš...
  • http://www.youtube.com/watch?v=62bElLioaBM
  • Odulin
    Minulej tejden jsem to udělal. Akorát bez tý půjčky *3*
  • všem nám je jasný o co ti de *3* *1*
  • Vypadá to suprově, ale s 256 MB u grafárny to asi nerozjedu:( Na grafiku kašlu, klidně to osekám co to pude, ale obávám se, že ani to nepomůže.
  • Ten Geralt vypadá dokonale! Takhle jsem si ho představoval. Už v knihách je popisován jako starej a unavenej, se spoustou vrásek a s viditelně ustaraným a zasmušilým obličejem. Takže když jsem viděl toho modela v alfa verzi, dost jsem se zděsil. No tohle už je mnohem lepší.
  • Těžko...Bude to spíš Gothic style.
  • john.linhart
    V tom vidím taky kámen úrazu. Souboje mi přijdou chaotické. Možná mi jenom něco uniká - bude nějaký izometrický/taktický pohled?
  • dúfam že to na dvojjadre 3 Ghz a 9800 gt rozbehám na 1440x900 aspoň na medium *4*
  • No uvidíme... Doufám, že to bude bomba, ale raději bych očekávání mírnil, čím větší jsou očekávání tím větší zklamání.
  • Tak tohle bude pecička! A Bioware se může jít klidně zahrabat ,)
  • kostejnesmrtelny
    Půjčky nebrat.
  • Jak jsem přečetl V Kostkách tak mě hned napadlo a předočima probliklo XD
    Jak Geralt Hází Dlažební kostky na Poldy XD
  • Drom
    jen skoda toho soubojoveho systemu... hack and slash moc nemusim
  • thx ;-)
  • Minimální sestava:
    OS: Windows XP SP2 / Windows Vista SP2 / Windows 7 (32/64-bit)
    CPU: Intel Core 2 Duo 2.2 Ghz nebo AMD Athlon 64 X2 5000+
    Paměť: 1 GB Windows XP / 2 GB Windows Vista a Windows 7
    Grafická karta: 512 MB RAM, podpora Pixel Shader 3.0 (Nvidia GeForce 8800 nebo ATI Radeon HD3850)
    Doporučená sestava:
    OS: Windows XP SP2 / Windows Vista SP2 / Windows 7 (32/64-bit)
    CPU: Intel Core 2 Quad nebo AMD Phenom X4
    Paměť: 3 GB Windows XP / 4 GB Windows Vista a Windows 7
    Grafická karta: 1 GB RAM, podpora Pixel Shader 3.0 (Nvidia GeForce GTX260 nebo ATI Radeon HD4850)
  • jaký budou HW nároky? nevíte někdo?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit