Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj, nemate nekdo problem s tim, ze by vam po patchi antivir hlasil trojan? Ja to hral jeden den, pak jsem dal update a od te doby mi to hlasi trojan_backdoor a hra nejde vubec spustit a co vic - nejde mi spustit zadna hra pres steam a ze jich v knihovne mam dost !!! :/
  • Pete.palis
    dneska opět padaly hlavy a končetiny*16*
  • Odulin
    Výborně, tak to zas po čase zapnu.
  • Až na to, že to nejsou cepy, ale řemdihy....
  • Nevite jak hrat ten Duel ja to tam nikde nevidim
    • Máš to jako normální mód. Víš co, Team Objective, Team Deathmatch, Last-Team Standing etc.
  • Magister_Peditum
    Farlak is a doob! *15*
  • Možná by stálo zato investovat do té hry trochu času.
  • Duely bylo přesně to co hra potřebovala...palec nahoru *2* hned to musim jit zkusit
  • Poobede som spustil, že pozriem, čo nového pridali :
    - prišiel som o všetky veteran helmy a odomknuté zbrane, prišiel som o všetky nastavenia a namapovania
    - pingy mi z priemerných 50-60ms vyskočily na 90-100ms (čo je asi tak hranica, za ktorou sa začínajú diať čudné veci)
    - celý gameplay mi príde nejaký spomalený (najciteľnejšie je to asi pri throwing zbraniach), ale to môže byť pingom
    - v novej citadel mape sa mi hneď v prvej hre podarilo dvakrát zaseknúť do nejakej neviditeľnej diery v zemi, zazrieť lietajúcu balistu a po respawne sa mi v strede obrazovky objavila moja vlastná mŕtvola
    - autobalance je po patchi úplne pošahaný, pár hier v ktorých som bol bolo 2v8, 5v15 apod.
    - nové zbrane mi sú úplne ukradnuté, keďže všetky zbrane fungujú len ako meče rôznej dĺžky (aj drevcové, aj sekery, taká halberda je vlaste len dlhší longsword s väčším damage)
    - server finder stále nedokáže zobraziť aktuálny (reálny) počet hráčov v hre a asi tak v 1 prípade z troch ma skrátka nepripojí a vyhodí do úvodnej obrazovky (ale aspoň už nemusím hru trikrát reštartovať, aby mi vôbec nejaké servery našlo)
    + kôpka ďalších glitchov a bugov (spálený nepriatelia kričia aj po smrti, štíty naopak, ak ma zasiahne luk a mám v ruke throwing weapon nemôžem ho použiť ani zmeniť zbraň apod.)
    • za co mu davate ty palce dolu? vzdyt pise regulerni nedostatky
      • Říká se tomu nesouhlasit z názorem někoho jiného, každý na to má právo...
    • A teď nejdůležitější dotaz. Cos měl na oběd?
    • -O helmy si přišel kvúli tomu že musíš mět odemklé VŠECKY zbraně pro klasu na helmu.
      -Pingy sem se díval a všichni ostatní to měli jak předtím, já dokonce nižší
      -Gameplay je stejný, jenom Throwing Axe a Knify se spomalili, naopak javeliny se sakra zrychlily.
      - Autobalance problémy sem neviděl, furt lidí stejně na oboch stranách
      - To o zbraních: Úplně stejně to bylo už púvodně, tak nevím proč si na to stěžuješ u patchu.
      -Reálný počet hráču neukazoval ani předtím, předtím si taky nemusel restartovat, stačilo chvílu počkat anebo jít do tréningu a hned ho vypnout
      -Nepřátelé křičeli po smrti aj předtím a je to víceméně logické a přesně ten další problém tam byl aj předtím, jenom rozšířenější, jelikož to bylo když dostaneš jakýkoli damage.
  • A takovýmto vývojařúm nemám problém dat moje penízky. Torn Banner, CD Projekt... *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit