Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V tom videu, v té 17 sekundě mi to připomíná Orgrimmar *4* . Jinak ne nadarmo jsem si tuhle hru koupil a tím i podpořil vývojáře. Krásný patch, mám radost *4* .
  • jnsCZ
    Zcela na férovku - co si mám koupit: Chivalry nebo War of the Roses? :) Rád bych si zahrál nějakou dobrou středověkou rubanici, spíš team deathmatch nebo nějaký jiný zajímavý mód. Samotný deathmatch mě moc netáhe, historická přesnost není určující. Hodnocení tu obě hry dostaly podobné, ale počítám, že se multiplayerovky od doby vydání trochu změnily - patche, updaty, ladění gameplaye...
    • jnsCZ
      Mount and Blade jsem věru nehrál, možná je na čase to napravit!
    • A proč nedat šanci Mount & Blade? Má hromadu modifikací a skvělou komunitu. Na online boje to nejlepší *4*
    • A pokud chceš to nejlepší tak "Mount and Blade Warband" (toho si do výběru nedal tak nevim jestli jsi ho hrál nebo ne). *4*
    • trolo
      http://www.youtube.com/watch?v=73Q7FETIxZw

      vlastnim chivalry. war of the roses ma trapny squad spawn system kde sa ti objavuju enemaci pred ksichtom a podobne srajdy.
      • Neni ale Chivalry nejak o moc jednodussi nez War of the Roses? Myslim tim predevsim techniku boje, tzn aby to nebyla jen klikacka.
        • trolo
          hlavne chivalry je o timingu. vo war of the roses si "pripravis" uder a bezis nonstop s natiahnutim mecom hore jako debilko a kazdy tam takto beha no si predstav ako to vypada.

          v chivalry mas 4 typy utokov - swing z prava/ z lava, pichnutie a utok z hora. potom ich mozes rozne kombinovat, potom tam mas blokovanie a parry system. fakovanie, kopnutia atd.
          mozes sa skrcit a vyhnut sa horizontalnemu svihu alebo skocit, mierit na nohy, opozdit uder atd. moznosti je vela. na prvy pohlad je system jednoduchsi ale zvladnut ho a vediet kedy co pouzit, ake triky atd nieje uz take jednoduche. navyse ta niekedy moze aj uplna lama vyhodit z timingu svojou lame technikou :D lebo ocakavas komba a on len spamuje lave tlacidlo. ale taka lama sa da uplne lahko zabit ked zistis ze len spamuje. bloknes ho raz a uz si neskrtne.
          • Ok,to nezni uplne spatne! Hm nejspi to kaufnu, i kdyz mam na steamu dost nedojetych her (Farcry3, Batman:AC, Darksiders 1-2 a par dalsich), tak mam stejne chut zahrat neco noveho.
        • WotR sem nehrál, ale Chivalry boj mi přijde podobný jak v MaB, jenom jiný v tom že se musíš mět protivníkovu zbraň zhruba uprostřed obrazovky, jinak nevyblokuješ. A teda tím, že místo určování úderu pohybem myší tak ho prostě klikneš a pak nasměruješ.
        • Pethulla
          jsou tam 3 typy úderů, kombo, blokování, kopnutí, finta a u někoho úskok. Není toho sice moc, ale stačí to k tomu, abych si proti zkušenějším hráčům moc neškrtl.
          Smutnou pravdou ale zůstává, že toho LMB spamu je tam fakt hodně a co je smutné je to, že to kolikrát stačí - ale nevím jak je to po tom patchi, třebas to opravili.
          • Po patchi je tam úderú o tři víc, a LMB spam podle mě nikdy nefungoval, kromě mapy na Free-for-All kde je 25 lidí a víc
    • http://www.youtube.com/watch?v=73Q7FETIxZw

      TotalBiscuit možná nesedí každému, ale videa má slušný...snad ti to pomůže si vybrat.
    • Rozhodně Chivalry. Lepší odreágující řež neznám :-)
      • Pethulla
        v poslední době spíš nasírací řež. V málokteré hře se vám stane, že vaši spoluhráči vás dostanou víckrát než protivník...
        • Walldstein
          Tady to neni problém díky několik důvodům.
          1. Spoluhráči jsou lamy co neumí zamířit (lukostřelci)
          2. Spoluhráči jsou nečestní - málokdy spíše skoro nikdy bojujete s nepřítelem 1vs1, buď se do toho montuje další nepřítel nebo ideálně mezi vás vběhne noob zuřivě mávající halapartnpou kolem sebe a zabije vás aby byl v zápětí zabit nepřítelem.
          3. Spoluhráči jsou prostě dementní...omilem do něj seknete protože vběhnul mezi vás a soupeře uprostřed souboje, on se otočí a urube vás...
          • Pethulla
            přesně tak, ještě bych dodal za 4. když hrajete za Agathu a jste zranění, tj. na vaši modré uniformě je krev, tak se najdou borci, kteří si vás spletou s nepřítelem, který sice má červené, ale úplně jinak červené mundůry.
            • Yep. Specialne, pokud nezna uniformy, sam je zranenej a vidi cernobile ;-)
  • Gut, gut, gut, gut, gut!
  • Dlouho sem ted neparil koukam, ze je zase cas se na to vrhnout.
  • parááda
  • Super, bolo to treba. Snáď to rozbije ten stereotyp, čo sa časom dostavil. Lebo ako odreagovačka je to skvelé.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit