Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vetsina lidi se do te hry jeste vic nez rok nedostane tak nechapu jakej ma smysl informovat u nejakych updatech
    • SnakePlisken
      Smysl to má takový, aby mohli nasírat brečící děti, kteří nemají do technické alfy přístup. *2* *3*
    • Closed beta january 2015
      Už teraz je tam niekoľko desiatok tisíc ľudí a pridávajú dalších. Budúci rok už budú musieť hru vydať pretože je to veľa iných MOBA hier ktoré chcú uspieť tiež. A technická alfa je takmer bez chýb až na občasne problémy ako spomalený loading som sa s inými bugmi ani nestretol. Co sa týka jednoduchosti je aj táto typicky blizzardovska "easy to play hard to master"
  • Kedaro
    Přístup do alphy jsem získal před pár týdny a hra mě baví. Blizzard vzal úspěšný žánr a přidal své zkušenosti a nápady. Líbí se mi délka zápasů kdy je na rozdíl od Doty2 40 minut už velmi dlouhá hra. Jednotlivé postavy jsou až na výjimky hratelné. Jen jsem se bál monetizace hrdinů, že budu stejně jako v LoL před pár lety vydělávat na jednoho hrdinu měsíc, ale za ty tři týdny jsem jich koupil několik a mám ještě mnoho goldů na další. Ve hře nejsou žádné znevýhodňující prvky, které byste si mohli koupit. Hra mi zatím vyhovuje.

    PS snad bude i starcraft mapa.
  • Bez ohledu na hru... video mě pobavilo *1*
  • Jojo, další MOBA byla něco, co herní svět postrádal. Ach jo. Je načase se porozhlédnout po jiném koníčku. Na ty dnešní hry jsem asi starej...
    • SnakePlisken
      Byly časy, kdy po adventurách vládly strategie, FPSka apod. Kde si byl v 90. letech, kdy to byla jedna adventura za druhou nebo na přelomu století, kdy snad každý dělal strategie? Nebo v době, kdy každá firma musela mít FPS hru? Těch "MOBA" her je prostě málo oproti jiným žánrům dědku. ;)
      • lol MOBA a prej malo, MOBA sracek je plno nezapominej pocitat i MOBA mody do vseruznych her, MOBA to je herni hnuj pro deti, znam plno dospelych hracu hrajicich nejruznejsi zanry, ale NIKDO z nich nehraje MOBA to jsem videl hrat jen deti!
        • my máme v DOTA tým 5 lidí a všem je nám přes 30, teda jednomu je 29 no, tak už víš aspoň o 5 *3*
    • presne a nejhorsi je ze nezkutecne zfotravatel blizzard firma co delala vzdy hry pro hrace pro SEBE ted uz ty paprdove delaj hry jen pro svoje deti *13* viz tragedie Overwatch *11*
      • Nebul tolik.
      • Veskoslav
        Nevyšlo, ale už je to tragédie. A zfotrovatěl? Spíše ty máš růžové brýle s tlustými skly.
        • ano je to tragedie stacilo videt 10sec gamplay, strilecka s ratingem 12 *11*
  • Hnisavec
    btw. niet nadto vypnúť od hier, stretnúť sa s kamošmi pri fľaške kapitána Morgana a zahrať si naživo poker a pár fufňov... *3*
    • Jack1947
      To je možné ale to by jsme museli mít článek o Hearthstone a ne Heroes of the storm lol. Pak by to i, světe div se dávalo smysl. *3*
      • Aha ok omyl...tie nazvy sa tak podobaju ze sa to myli
        • SnakePlisken
          To je tak, když někdo, kdo není pořádně informovaný žvatlá, jako kdyby tomu rozuměl. :)
  • Hnisavec
    boli časy keď Blizzard robil hry ako Starcraft (3kampane v jednom) a Warcraft 3....
    • Asharak
      *Byl čas, kdy Blizzard vyrobil Starcraft a Warcraft 3
  • Jack1947
    Stimpack = Booster navýšení zkušeností/zlata za peníze ve SMITE se tahle sranda dá vyhrát i prvním zápasem za den. Takže nic znevyhodnujicí ostatní neplatící to je sranda brát u MOBA her platící a neplaticí hráče... myslím že u MOBA je fuk jen je to takový support pro životnost hry do budoucna.
    • Co si to zase kur*a napsal..
  • a hele, Crystal Maiden *1*
    • Jsem si celkem jistej ze CM byla dělaná podle Jainy a ne naopak...
      • Veskoslav
        To je pepa, ten je poněkud zabrzděný v tomto.
        • to je ovšem urážka, vyzývám vás na duel pane, DOTA2, 1vs1 mid
          • Tak to tedy né, Dneska jdeme na oběd k mojí mamince.Už si zase zapomněl ty kořalo ?
            • kušuj stará, duely cti jsou chlapská záležitost
  • buď by jim měli dávat zbroj hrdinům tak aby byla efektivní a nebo vůbec, ale jinak jsem se opět zamiloval

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit