Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja bych chtela aby to fumgovalo jako mmo, abych se v tom vesmiru necitila tak sama a ztracena :( Je tam alespon multiplayer?
    • Multiplayer ve smyslu dva hráči spolu objevují planety,střílí nepřátele atd. tam není a nikdy nebude!Počkej na Star Citizen ten ale vyjde bůhví kdy.
      • Jack1947
        ELít danžerous
      • Myslim ze Star Citizen zacne byt dost zajimavy s vydanim patche 3.0 kdy uz bude mozny transport carga a zakladni trading. A 3.0 by mela vyjit nejpozdeji do pul roku.
    • Aby ses tam necítila sama... a ten název "no man sky" je jen jako fráze do prázdna? Alespoň vývojáři jasně názvem hry ukazují, co máš čekat :)
    • Multiplayer ve hře je, můžeš se potkat s ostatními hráči, ale v tak obřím vesmíru je velmi malá šance, že se to stane
      • Můžeš potkat planety které navštívili ostatní hráči,ale už bylo vyzkoušeno že se neuvidíte
        • To bylo v prvních hodinách po launchi, kdy byly servery pod velkou zátěži a nefungovaly všechny online funkce, v současné době je multiplayer plně funkční!
          • Tak jsme se zasmáli... No ale stejně by mě zajímalo. Pořád se vykládalo, jak kdesi v nějakém rozhovoru někomu řekl ano na dotaz, jestli tam bude multiplayer, nikde jsem ale neviděl oficiální prohlášení, kde by bylo černé na bílém, že tomu tak bude. Naopak jsem na pár místech četl, že běžný multiplayer nemáme čekat.
  • Veskoslav
    Počkám, až to bude stát 20 éček. Ale když stojí limitovaná edice na PS4 cca 1000 Kč (steelbook, artbook a komiks) a na pc okolo 1100 a to je obyčejný digitální balast, tak na to kašlu. Na Gogu je teď v akci, ale pořád je to 950 Kč....
    • Vakek
      Pravda. Cena je pořád stejně vysoko jako při vydání, takže to není pro každého. Já osobně jsem to bral hned, protože samotný koncept hry se mi moc zamlouvá a pár desítek hodin tam nahráno mám. Ale souhlasím s těmi názory, že by měli s cenou klesnout alespoň o 20% aby nalákali lidi.
    • já počkám až to bude stát 20 kaček *1*
      • a pak se ti to bude valet na steamu ve skatulce nikdy nehrano max. 1-2x spusteno....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit