Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 25 euro max podle mě. Více to hodnotu nemá. Já to k*o*t koupil ve slevě za 35 euro a jako není to zlý, ale nikomu bych nedoporučil dát tolik.
  • My chceme multiplayer!
  • Jack1947
    ELít danžerous
  • Jack1947
    Já nevím ale nějaké rozhořčené reakce byli hlavně směrovány na Mp složku *3*
  • Tak,teď ještě snížit cenu tak na těch 35€, pokračovat dále v updatech,sic si špatnou reputaci Hello Games nenapraví,tak aspoň dělají něco pro ty,které i navzdory neduhům,hra zaujala
  • Johnny
    co to je dneska za d€bilní úchylku srááat do všeho mp?! :/
  • Myslim ze Star Citizen zacne byt dost zajimavy s vydanim patche 3.0 kdy uz bude mozny transport carga a zakladni trading. A 3.0 by mela vyjit nejpozdeji do pul roku.
  • Multiplayer ve smyslu dva hráči spolu objevují planety,střílí nepřátele atd. tam není a nikdy nebude!Počkej na Star Citizen ten ale vyjde bůhví kdy.
  • ted je veekend deal za 35€ ale je to porad moc
  • Jack1947
    Jsou hrozně naivní a důvěřivý když to nemá v betě ani po roce a něco Space citizen a to je mnohem větší mapa, vyvojář jen toho využil.
  • holt tohle není hra pro fanoušky zaklínače nebo planescape torment kde musí mít nalinované questy ktere je vodí za ručičku aby se nestratili *7*
  • flash789
    Co se rozcilujete, ja snad rekl ze neni dobre ze na tom pracuji, samo ze to je dobre, pac patrim mezi ty kterym ta hra zas tak uplne spatna neprisla. Ale to co jsem napsal je proste fakt. takovy pruseer jako NMS herni svet nepamatuje, ani Duke, ani Aliens ani nic dalsiho se s tim nemuze merit.
  • nejde o to že by si hráči neco vysnili, spíš jim vyvojari nejspíš naslibovali hory doly (lidove rečeno je oklamali) a nakonec se nic nesplnilo. občas píšeš hlouposti.
  • Jack1947
    Jde spíš o to že lidi si vysnily něco cio prostě v takovéhle hře v jejím rozsahu nebylo reálné od začátku, občas to chce nebejt debill a uvažovat racionálně a reálně.
  • treba mne se ta hra líbí na pohled (podle gameplayu) a i bych ji zkusil. Pravda ale je že jsem vubec nesledoval její vývoj a co naslibovali. Tak jestli behem vyvoje neco naslibovali co tam ted není, a hráči meli jine predstavy než jaka je nakonec realita, tak chápu že nekterí mužou byt naštvaní.
  • Jack1947
    Vidíš opravit si to umíš sám ty bote *4*
  • cink cink...pořád nic?
  • dokončily, aby nalákali...to píše nějakej bot s náhodným generováním i/y ?
  • Tak jsme se zasmáli... No ale stejně by mě zajímalo. Pořád se vykládalo, jak kdesi v nějakém rozhovoru někomu řekl ano na dotaz, jestli tam bude multiplayer, nikde jsem ale neviděl oficiální prohlášení, kde by bylo černé na bílém, že tomu tak bude. Naopak jsem na pár místech četl, že běžný multiplayer nemáme čekat.
  • Nevím, jestli se studiu podaří získat jinou pověst, jelikož se to zvrtlo v nehoráznou lavinu, kdy se nadávalo už i jen tak, protože byla možnost. Ale rozhodně je lepší vydávat další obsah pro ty, kterým se hra líbí a zůstali u ní, případně se vracejí, než pro někoho, kdo stejně bude jen nadávat, ať dostane cokoliv.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit