Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • naopak je sympaticke že na tom porad delaji a pokud to bude dobre, hra i studio muže získat dobrou povest zpátky
  • flash789
    Bohuzel tahle hra se z toho prusvihu globalne uz nevyhrabe ani kdyby tam dali cokoliv. Je to jak zenska ktera dala v hospode 20ti chlapum najednou, muze se pak rozkrajet ale to ze je stetkaa ji uz do konce zivota nikdo neodpare.

    Stetkaa je zakazane slovo? Ty blaho jeste ze to neni forum maliru pokoju..
  • Jack1947
    Konečně to trochu dokončily aby nalákali lidi ke koupi... tedy jak se to vezme Mp furt nic žee
  • Tak po updatu horší fps než před updatem. Nejspíše se mi přenastavilo něco, co jsem se snažil tehdá vyladit, když jsem to hrál naposledy. To zase bude ladění.

    Jinak řešili blbosti a neřešili důležitější věci. Třeba nepochopim, proč pořád musím dlouze klikat na loď, abych nastoupil. To je pořád stejně otravný.

    Sdílená základna mi přijde jako totální blbina. Vlastně nechápu, na co to je. Možnost vlastnit více lodí je fajn. Jen ještě nevím, jak to funguje - kam se podějí moje další nepoužívané lodě.
  • Na co jsou ta vozidla, když mám loď, s kterou si můžu podstatně rychleji dolétnout, kam chci???

    Jako určitě super, že na tom dál dělají, ale podle mě pořád přešlapují. Třeba ten survival byl tak extrémně špatně vyvážený, až jsem se musel smít. Stavěcí mód mi do hry vůbec nesedí - je to sdílený vesmír, kde pro každého hráče platí trochu jiná pravidla a to mi přijde hrozně divný. Jeden hraje survival, druhý má všechno zdarma a třetí na normal tak, jak by to zhruba podle mě mělo být pro všechny (+ bych trochu vylepšil survival pro normal).

    Update jsem si stáhnul a vyzkouším. Nečekám ale z toho nic extra.
  • hura nove auticko do proceduralne generovane nudy
  • http://data.whicdn.com/images/178845839/superthumb.jpg
  • To snad ne *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • a pak se ti to bude valet na steamu ve skatulce nikdy nehrano max. 1-2x spusteno....
  • Ted už tam chybí jen rozdílné epické národy. Strhující kampaň s chytrým scénářem. Dospělý design vlastně všeho. Bitvy v mezihvezdnem prostoru a dobývání základen na planetách. A bude to perfektní. 8/10
  • Vakek
    Pravda. Cena je pořád stejně vysoko jako při vydání, takže to není pro každého. Já osobně jsem to bral hned, protože samotný koncept hry se mi moc zamlouvá a pár desítek hodin tam nahráno mám. Ale souhlasím s těmi názory, že by měli s cenou klesnout alespoň o 20% aby nalákali lidi.
  • Pane Vy jste hloupi.
  • Aby ses tam necítila sama... a ten název "no man sky" je jen jako fráze do prázdna? Alespoň vývojáři jasně názvem hry ukazují, co máš čekat :)
  • Miki je z Nintendilda.
  • pane mutant vasim pristupem byste jen podporoval herni byznys v tom, ze jim projde vsechno. Vas komentar me tak zaujal, ze se musim zeptat, pro jakou herni firmu pracujete?
  • Je tohle taky ironie? Já nevim, táto.
  • Paulcz
    Je tam už alespoň nějaký normální letový model na planetách?
  • Paulcz
    Ironie? :)
  • nightborne
    Mickey je samozřejmě sarkastický. To on rád.

    Že ty nemůžeš dostat přes srdce tu epizodku s Hatred, přiznej se.
  • spatne pane mutant. Kdyz nekdo prodava produkt, tak je spravne ho zrecenzovat okamzite, tak at lidi vedi do ceho jdou. Ano muzou rict, ze kdyz se podivali do vestecke koule, tak by ta hra mohla za rok vypadat jinak, ale ted je dulezite to, co je ted. To je jako by ti nekdo recenzoval auto ve stylu "ono tomu sice chybi jedno kolo, nema to zpatecku a okenka nejdou stahnout, ale to za rok bude urcite jinak, takze jdete do toho" To myslite vazne pane Mutant?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit