Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • del0
    The Order: 18.86avg fps

    garance od SONY
    • Kdy redakce už konečně začne filtrovat tyhle nějak přilezlý degenerovaný piss-sí gumáky a jejich zbytečný pochody od normálních uživatelů? Dokážu si představit, že návštěvníky této stránky, kteří chtějí sledovat a bavit se o hrách, podobní blbci už příliš dlouho obtěžují. Díky nim úroveň Games velmi nelibě klesá a spousta lidí raději odchází, protože tady se normální diskuse pro šířící se marast v podobě nevyzrálých nad grafikou masturbujících špín, rádoby všeználků a jiných fetek bez herního vskusu s vidlema v poli, ničeho rozumnýho nedočkají. Žádám Vás laskavě, zabanovat je nadobro, ať se tady mohou začít bavit slušní lidé a opravdoví hráči.
      • Magister_Peditum
        Jo, nadobro se zbavit theggg, hnisavce, maxe a dalších podobných by Games jen prospělo, souhlas! *3*
        • A zbavíš se zdravýho a chytrýho jádra. Profesore, ten akademickej humor si nech pro smrady na přednáškách dějepisu.
          • Magister_Peditum
            Kdyby si furt jen netrollil, tak bys sis mohl zjistit, co ten název znamená. *2*
            • Magister_Peditum
              Trpíš schizofrenií? *15*
            • Tak chytrej, až je vlastně blbej. Kolego, na tvůj dicknejm název nám totiž s*re pejsek, z toho opravdu nevycházíme.
      • MrSanta
        Měl by sis založit účet a nevystupovat jako anonym. Někdo další s nickem he/he píše howadiny na které tu nadáváš v diskuzi bleskovek. Teď to vypadá že tady nadáváš na to, co sám děláš.
        • Klausi, ty srandisto, v bleskowkách jsem se pouze zapojil do diskuse pro selský rozum od lidí vyžadujíc s dotazem na jednoho magora, zda je schopný odůwodnit svý klasicky ze sebe cucaný teze a poznámky. Místo odpowědi jsem se dočkal přednášky nad textem nepřemýšliwé jakési zdravotní sestry a označení mongola od nějakýho nesmyslu. Tož mi wyswětli, kde jsem napsal howadinu a měl bych být zrovna spojován s touhle pakáží.
          • MrSanta
            Zapni mozek amatérský hňupe, když už na mě chceš reagovat a poučovat. S upřimným zvednutím prostředníčku a s pozdravem táhnutím do kanelu

            to ti jako zbytečný pochod nepřijde?
            • Srajda

              Omyl, mistře, PC není naprd, na p*ču jsou jeho vymazaní uživatelé. Proti CP krámu v baráku nemám vůbec nic, sám jsem jeden z posledních normálně uvažujících pissingčkářů, který na tom hraje straetidži gejms a sleduje s manželkou čunačinky, takže CD skutečně problém není, i když platformně a herně je už trochu za zenitem.

              No a že jsou konzole dobrý věci, který to vedou? No to jsou a ano, rozhodně mají oproti CB značné výhody, minimálně co do hraní ve funkčnosti i spolehlivosti a za rozumnou cenu.
            • Santa: he/he ma maleho ptaka a jeho borec mu utekl s nejakym pc hracem, tak tu ted vsude spamuje o tom ze konzole je dobra a pc naprd. *3*
            • Asi jo...
            • MrSanta
              V tom případě se naše názory na zbytečné pochody výrazně liší :D
            • Ani v nejmenším. Jen laskavá reakce na nechápavého paňácu, co dřív než mozek tasil sentimentální úd. Takový lidi bych taky připojil k doživotnímu pomeranči.
    • Draken69CZ
      Ne ne už si uvědomili že 24 je málo a slibují 30 fps v 2.4:1 :)
  • A jéjé, už jsem tu asi půl roku nebyl a koukám, že se toho tady moc nemění... 15ti letý PC socky, se ztopořeným dickem závistí si nervózně sdírají kůži na klikací ručičce, a hlavou se jim honí "ty vole, to asi na uloz.to nebude... to je v pr...
  • MrSanta
    Video pěkné o tom žádná. Jenom bych už rád viděl aspoň 20 minut souvislého nepřerušovaného gameplay videa. Má to být venku za 3 měsíce a zatím toho moc neukázali. Na dnešní dobu velmi neobvyklé.
  • Jack1947
    Mně se to už ani tak nelíbí že... už ani nevím co na tom komentovat ten majstrým z toho přímo sálá nemusí to bejt zlá hra jen. Už to začíná být trochu nuda. *7*
  • takova hra by se na pc ani newarezila,natoz kupovala, qte odpad *1*
    • TheGGG
      ano, na PC je moc práce s hraním omalovánek a 8bitových sra*ek.
  • Draken69CZ
    Tak tu máme dva názor, 1. PC hráče to nezajímá a podle nich to nebude nic moc - proč by taky mělo když to nevychází na PC 2. PS4 hráče kteří se na to těší a už mají jasno jak to je dobrý - jasně co jiného by měli říkat ono těch her moc nebude tak ještě aby byli špatný.
    • TheGGG
      PC hráče to nezajímá, musí proto chodit na všechny diskuze a neustále na to nadávat.
      PS4 hráči mají dost exklusivních her na které se těšit (samosebou je tu i spousta multiplatformních) a nikdo nemá jasno v tom jestli to bude dobrý, jen mě baví, jak se tu kolem té hry, kvůli pár křiklounům, vytvořila iluze že to bude sra*ka. Majitelé PS4 se prostě těší na steampunkovou TPS příběhovou mestskou fantasy, tak prosímtě zase netrolluj.
      • Draken69CZ
        Věta " tak prosímtě zase netrolluj" od krále trolů opravdu pobavila, ale nechme toho. Já chtěl jen poukázat jak oba dva názory jsou vesměs úplně mimo dokud ta hra nevyjde a nedostane se mezi lidi těžko soudit, ale ty v tom zase jen vidíš útok na PS4.
        • TheGGG
          Díky, ale král trollů bohužel ještě nejsem.
          Jinak, nevidím důvod proč by se majitelé PS4 v diskuzi pod hrou na PS4 nemohli těšit na hru co má vyjít na jejich platformu.
          PCTARDi jsou taky hotoví ze SC a ještě to ani zdaleka nevyšlo.
          • C-BEAM
            "Díky, ale král trollů bohužel ještě nejsem."

            ešte si nebol korunovaný ?, takže v menej GAMES.cz ktorá sa rozhodla urobiť z diskusií žumpu, ťa menujem a zároveň korunujem králom všetkých trollov. Korunu ti príde odovzdať pán Bieber osobne a hovoril niečo o vazelíne, neviem o čo ide ale vraj ty už budeš vedieť.
          • Ja ten duvod vidim. Protoze ps4 je kram. *3*
            • TheGGG
              menší než tvůj kompl anonymku
  • Mato1987
    Z ukážky som bol skôr sklamaný ako nadšený...v podstate neukázali dokopy takmer nič, ale na hru sa stále teším.
  • Hra vypadá mooc dobře, ale určitě se nepose*u, že to nebude na PC. Ty trapné ubohé ovce tady dnes smrdí víc, než normálně - GGG, Hnisavec, i ostatní, co si tady jen mastí své zakrslé oháňky.
    • TheGGG
      LoL, kdo si tu co h*ní, že napíšeme, že se na hru těšíme a pak se sem slítne nějaká banda trolů a začne hatovat asi těžko bude moje, nebo hnisova chyba.
  • Veskoslave alias Sirenime. Co blbneš, když si z tebe tady ti konzolisti dělají prdel, si tě mažou na chleba a ty jako hlupák největší na ně reaguješ.Hlupák jednou, hlupák navždy že Veskoslave
    • kdyby nebyl Veskoslav tak si ho lidé jako ty vymyslí *7*
  • Hnisavec
    PCčkári nedokážu pochopiť, že exkluzivity ako Wasteland a Divinity zaujímajú 0.5 % hardcore hráčov....drvivá väčšina kúpyschopných (nie warez sociek vo veku 12 rokov) hráčov, chce graficky luxusný intenzívny filmový zážitok s aspoň priemerným príbehom, ktorý odsýpa a nie sa 100 hodín kukať na naťahovanú nudu o 3x3 pixeloch, ktorá beží na PC za 1500 eur, ale utiahla by to i 386tka.

    doba sa zmenila a buď sa prispôsobiť ako múdri konzolisti, alebo byť odkázaný na underground od vymierajúcich mastodontov ako Fargo
    • del0
      Skoro jako kdyby to vyšlo z huby nějakého marketingového experta. Radši si běž udělat popkorn, nažhav těch pár zakrnělých mozkových závitů a dej si QTEčko. Každopádně cokoliv, jen se nevyjadřovat ke hrám, očividně jim nerozumíš.
    • TheGGG
      Tidle HC hejsi se nemohou smířit s faktem, že už je nikdo neplácá po rameni za to, že po večerech se slovníkem, tužkou a papírem, hrají nějakou tahovou blbinu o 8pixelech. Tak je nechme brečet.
    • nevím jestli se tvé debilitě smát nebo zoufat jak je vůbec možné že člověk jako ty vychodil vůbec základku *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit