Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A upřímně se musím vždy smát nad tím, když fanatici onanují nad tím, jak ta jejich vyvolená platforma válcuje tu druhou a byli by nejradši, kdyby tu konkurenci zadupala do země. A při vší té krátkozrakosti a omezenosti si vůbec neuvědomují, jaké krušné časy by je čekaly, kdyby tu žádná schopná konkurence nebyla.
    Snad z toho jednou vyrosteš. *3*
  • Víš, hra nemusí být hned open world s rozhlelým světem, ale interaktivní film má do hry přece jen hodně daleko.
    Kdyby to byla herní náplní běžná koridorovka, tak by spousty lidí co to kritizuje neřeklo ani slovo.
    Osobně mě na té hře zatím zaujalo jen prostředí a snad i zajímavá zápletka. Herně mě to spíš odpuzuje.
  • Pane jo tedy, ty děláš, jako kdyby PS4 stálo 200 000Kč. *1*
  • TheGGG
    ano, na PC je moc práce s hraním omalovánek a 8bitových sra*ek.
  • TheGGG
    menší než tvůj kompl anonymku
  • MrSanta
    Video pěkné o tom žádná. Jenom bych už rád viděl aspoň 20 minut souvislého nepřerušovaného gameplay videa. Má to být venku za 3 měsíce a zatím toho moc neukázali. Na dnešní dobu velmi neobvyklé.
  • Hnisavce ty jses fakt pablb. Koukni se treba jenom na steam kolik je tam her a pak neco mekotej ze nemame co hrat. Mimochodem ten trailer stal pekne za starou belu. Nevim jaka hra bude ale po takovehle prezentaci potes. Jo na Crysisu se asi shodneme ten nestoji za nic ale zase je ceho vybirat. Coz ty rict nemuzes. Salut.
  • Jack1947
    Mně se to už ani tak nelíbí že... už ani nevím co na tom komentovat ten majstrým z toho přímo sálá nemusí to bejt zlá hra jen. Už to začíná být trochu nuda. *7*
  • takova hra by se na pc ani newarezila,natoz kupovala, qte odpad *1*
  • Ja ten duvod vidim. Protoze ps4 je kram. *3*
  • TheGGG
    Díky, ale král trollů bohužel ještě nejsem.
    Jinak, nevidím důvod proč by se majitelé PS4 v diskuzi pod hrou na PS4 nemohli těšit na hru co má vyjít na jejich platformu.
    PCTARDi jsou taky hotoví ze SC a ještě to ani zdaleka nevyšlo.
  • Draken69CZ
    Věta " tak prosímtě zase netrolluj" od krále trolů opravdu pobavila, ale nechme toho. Já chtěl jen poukázat jak oba dva názory jsou vesměs úplně mimo dokud ta hra nevyjde a nedostane se mezi lidi těžko soudit, ale ty v tom zase jen vidíš útok na PS4.
  • vlastik.plaminek
    Jestli to bude mít hratelnost jak Last of Us tak potěš. Jediná hra, u které se mi povedlo usnout.
  • TheGGG
    PC hráče to nezajímá, musí proto chodit na všechny diskuze a neustále na to nadávat.
    PS4 hráči mají dost exklusivních her na které se těšit (samosebou je tu i spousta multiplatformních) a nikdo nemá jasno v tom jestli to bude dobrý, jen mě baví, jak se tu kolem té hry, kvůli pár křiklounům, vytvořila iluze že to bude sra*ka. Majitelé PS4 se prostě těší na steampunkovou TPS příběhovou mestskou fantasy, tak prosímtě zase netrolluj.
  • Draken69CZ
    Tak tu máme dva názor, 1. PC hráče to nezajímá a podle nich to nebude nic moc - proč by taky mělo když to nevychází na PC 2. PS4 hráče kteří se na to těší a už mají jasno jak to je dobrý - jasně co jiného by měli říkat ono těch her moc nebude tak ještě aby byli špatný.
  • Mato1987
    Z ukážky som bol skôr sklamaný ako nadšený...v podstate neukázali dokopy takmer nič, ale na hru sa stále teším.
  • TheGGG
    LoL, kdo si tu co h*ní, že napíšeme, že se na hru těšíme a pak se sem slítne nějaká banda trolů a začne hatovat asi těžko bude moje, nebo hnisova chyba.
  • Hra vypadá mooc dobře, ale určitě se nepose*u, že to nebude na PC. Ty trapné ubohé ovce tady dnes smrdí víc, než normálně - GGG, Hnisavec, i ostatní, co si tady jen mastí své zakrslé oháňky.
  • proč se Veskoslave tak zrapnuješ? Ještě bonzuješ! Je mi tě líto, taková troska. Umři, bude to lepší pro tebe i pro společnost.
  • TheGGG
    jistě, naklikáných, od 17 majitelů PS4.
    Neb nejsem takový PC MASTER RACE, abych obešel systém games, který při druhém kliknutí hlási, že už bylo hlasováno dříve.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit