Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 48 hodin BAN za nápis "hipsters.cz", děláte si ze mě kozy?

    Vás to snad uráží či co? stačí mi vteřinový pohled na Petra Poláčka a ten jeho Apple noťas oblepený trendy nálepkama a hadry co má na sobě a ty hranatý brejle s tlustejma černejma obroučkama a je jasnej, jen si myslím že není za co se stydět tak proč se tomu bránit, nedej bože kvůli tomu někoho banovat když napíše to co stejně každý vidí .,.,., *2*
  • Add 1. Kdo říká, že musíš střílet na 300m ... Když zapojíš hlavu, tak Ti asi dojde, že by bylo dobrý se dostat na kratší vzdálenost, pokud nehraješ vyloženě snipera v TD a pod. Ty mapy jsou na to teď jak dělaný aby se hráč dokázal dostat co nejblíže. Naopak sniperům to čím dál více ztěžují. Což je i dobře.
    Add 2. To se tady vůbec neřešilo, ale budiž. Uvědom si, že to je jen arkada. Jestli hledáš něco víc, jsi na špatném místě. A mm své mouchy má a občas dělá dost nesmyslný kraviny, ale povětšinou funguje celkem rozumně.
    Že je online 100k lidí neznamená, že všichni čekají na hru. To si malinko pleteš pojmy.
    K tomu poslednímu se snad ani nemá cenu vyjadřovat. Tvoje "argumenty" stojí za to.
  • Ty si fakt mimoň. *1* "U většiny tanků potřebuješ zasáhnout určité místo." No LOL.
    1) pokud nejsi díky RNG schopnej na 300 metrů trefit ani celej tank, tak jak má člověk asi trefit třeba 20cm kulomet u řidiče??
    2) je celkem "normální", že když trefíš tumor na střeše tanku, kde není nic jinýho než dekl, tak ti to udělá stejný poškození, jako když trefíš třeba zezadu motor, fakt logika
    Pokud jde o vylepšování, tak je sice super, že se na tanku bude hejbat připevněná lopatka, ale co z toho? Už rok na dotaz, kdy provedou opravu nesmyslnýho MM odpovídaj, že to je podružné a není potřeba s tím nic dělat.
    A pokud jde o servery, tak nechápu, jak to všude hlásí, že je online 100k lidí a když mě to pak hlásí do hry, tak už je v seznamu jenom 500 a MM má problém mě jako třeba 7 dát k sedmičkám, protože tam vlastně žádný sedmičky nejsou. Jestli todle znamená vyladěnost, tak už fakt nevim.
    I když, co se vlastně divim, když člověk, kterej nemá argumenty, uzavírá svoje vševědoucí příspěvky větou "když se to někomu nelíbí a nebaví ho to, tak to nemá hrát" *11*
  • Dodatek.
    Jestli na tom máš "OO", tak mi zděl herní jméno ať se s tebou můžu spojit a popř. zahrát pár her s těmi tvými problémovými tanky a popovídat si o tom.
  • No tak to sorry, ale s balancem to tak je. Řekl to sám člověk od WG pro českou komunitu a i lidi co se hrou opravdu zabývají a šťourají se v kde jaký drobnosti. Možná jsem to nepospal zcela přesně, ale základ odpovídá. A co se týče prostřelování, tak každej tank je schopen prostřelit cokoliv na své úrovni nebo +- 1 úroveň. OPAKUJI KAŽDÝ. To že toho nejsi schopen není už problém WG, ale čistě tvojí neschopnosti si vypracovat pozici apod. A u francouzů bych to nevytahoval. Ti tímto problémem zas tolik netrpí. A jestli čekáš, že tank určený např. pro průzkum bude levou zadní dávat těžké tanky, tak by jsi se měl zamyslet malinko.
    Nechci se tady dohadovat o kdejaký kravině. Jak jsem napsal, když se ti tak nelíbí tak to nehraj, nic jednoduššího udělat nemůžeš. A beztak my dva tady nic nevyřešíme a můžeme se o tom dohadovat do příštích Vánoc. Na tom se doufám shodneme. Mě ta hra baví a zajímá mě stav v jakém je teď. Zajímají mě činy, které se hrou dělají ne nějaký řeči a PR. To je u každé hry. Něco slibují něco dodrží něco ne. Lidi toho v životě naslibujou mraky, ale udělají pramálo. To by jsi už mohl vědět. A WG bohužel nemá teď potřebu nějak šlapat na plyn. Alespoň počty hráčů tomu nenasvědčují. A obávám se, že ani WT a ani tato hra s tím nic nenadělá. WoT je prostě těžkej mainstream a to dnes prostě je největší tahoun ať se nám to líbí nebo ne. Až mě to nebude bavit, tak to odinstaluju a už si na to ani nevzpomenu. Jinak víš co mě na tom baví nejvíce ? ... Když se svými herními kolegy donutíme tyhle mainstream a causal hráče se pomalu rozbrečet. Tohle není o goldech ani o placení, ale čistě jen o spolupráci a bavení se na účet neschopných hráčů. Pokud hraješ sám, tak se nedivím.
  • je zajimave ze ty minusy sem dostal dřív nez sem tohle napsal taze tim tvoje teorie pada a sam ses usvedcil ze ses jeden s tech kre.enu
  • Jack1947
    Resit minusy je nesmysl, kdyz to nekomu pomuze tak at kazdy sveho stesti strujce.

    Hlavne treba se zbytecne nerozcilovat. Znas to nohy v teple... prd...
  • GF bude kopanec do koulí pro všechny ty internetové hrdiny co řvou že hned přejdou k WT. Až dostanou one-shot od TD zakopanéhol kilometr daleko tak zase rychle poběží zpátky k WoT
  • tonnymontana
    ale o tech nafukovackach si mel pravdu, pouzivaji se paradoxne napriklad hodne amerikou jelikoz nepritel ma maximalne nocni oci. Delaji se falesna letiste atd. Ale naopak to dneska uz nefunguje diky technologii. Jsem si vzpomel na moc hezkej dokument kde se ty nafukovacky popisovali je to opravdu chytre a bylo to uz za 2sv nevim jestli offic nebo neoffic kazdopadne v te dobe pomerne nakladne ale elegantni reseni dezinformace nepritele.

    k tomu iraqu vzdy se mluvilo o tezke prevaze ale v realu to bylo vzdy jen dojeti do mesta. Iraq se dvakrat v podstate vzdal a tezky odpor nakonec nebyl. ovsem to muze a nemusi byt pravda jak rikam vsechno co o tom vime mame z telky a novin ktere ovlada par lidi jez ani nezname
  • tonnymontana
    x: :D hele ja se hadat nebudu a jestli si myslis ze armada bude zverejnovat ze te vidi tak si naivni. logicky je dezinformace tezkej kalibr a radsi reknou ze za stromem nejsi videt aby jsi se tam skoval a dostal kulku. jinak si najdi na wiki co je to infra zareni a tepelna detekce. by me zajimalo jestli ten tvuj drevenej tank mel uvnitr generator a nebo US sundal celej les mimochodem nekde v pousti :D musis rozlisovat mezi offic zpravou a rozumem. Amerika priznala ze v telce byla hodne dezinformaci pro nepritele aby byl necekane napaden to neni zadne tajemstv. Urcite te nechci urazet kazdej ma na to jinej nazor ale takove je to pro mne a za ty roky co jsem cetl offic zpravu ktera byla za dalsich 10let dementovana cetl hodnekrat. mladsi rocniky maji pocit ze vsechno v telce je pravda, vsechno v ucebnici dejepisu je pravda ale ve skutecnosti to pisou ti co jsou nazivu a vse starsi 100 let je velkej odhad. doporucuju mrknout treba na cs.histori ktera je na ct1 pokud se nepletu nebo ct24. vzdy nekolik odborniku kteri pripousteji ze to mohlo byt vselijak
  • Jop, a proto slavna US army strilela v iraku do drevenych maket Tcek jak diva ...
  • tjn ... trebas UI od vydani prekopavaj skoro v kazdym patchi ... zcela zbytecne, zato mechaniky do hry, trebas i naprosto trivialni, implementovatelny za par minut ... kde nic tu nic.

    Ostatne, je to uz dobry 3 roky co slibovali, ze budou vetsi mapy a 30 vs 30 ... zatim je to tak, ze kazda nova mapa je horsi nez vsechny stavajici dohromady ... zaseknes se na kazdym rohu, pripadne se ti tank zacne topit v louzi ...
  • možná bych ti doporučil pro začátek začít psát jako člověk a nenazývat všechny okolo sebe kretény, uvidíš že těch mínusů hned ubyde
  • https://www.youtube.com/watch?v=vWN7ak3oAx0

    tohle to mělo být už dávno, ale konečně se snad rozhoupali. Jinak to brečení, že mi to nebude stíhat komp, jsou celkem relevantní. Spusta lidi, si mysli, že na PC, který je xy let starý a pamatuje ještě krála klacka, že rozjednou nové hry či vylepšení stávajicích her...
  • Hmm, ty jsi hral GF betu, ze vis, jake to bude? A co je zbozne prani? Ja jsem seknul s WoT a War Thunder vyzkousim, az vyjde. To neni prani, to je fakt.
  • tzy wle to minuskovani bych zrusil,,,kdejakej blb tady rozdava minusy a hoji si tim ego,,,hruza,,,,,covek se na něco zepta a hned ma minus,,,,ste ubohy vy kre.e.i
  • tonnymontana
    nafukovacky:D clovece tady maji byt nove techno a ne roky stare:D ano nafukovacky i letadel zna kazdej dobre a take je to pro velke armady jako USA nebo rusko spise k smichu..
  • tonnymontana
    x: podivej se na nejakou akci apachu pri strileni skupiny teroristu na videu vidis i jemny pohyb ruky. Ja si to nevymyslel ale videl jsem videa a z toho vychazim zejo takze bezpecne vidis i rozlitou krev kolem tel. lezici clovek je opravdu napadny a jeste se hybe. imho kour atd mu nepomuze
  • jo oni me maj vybrat jo,,,aha,,,no prihlasenej sem,,tak teda uvidim no
  • GF bude propadak, ty hlasky jak vsichni pujdou hrat GF jsou smesne a jenom zbozny prani, nic vic. Uvidi se v prosinci az vyjde ten prej realistickej paskvil od gaijinu.
    A ten obsidian paskvil to same, s modernimi tanky jako M1A2 budem strilet jako v druhy svetovy, bez laserovych zamerovacu a balistickych pocitacu. Smesne.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit