Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • victor
    Wargaming má problém .... Warplanes jsou přes všechny PR kecy nebetyčná (zbytečná) arkáda , která dostává po právu na zádelku od War Thunderu patřícímu Gaijinu . Tankové bitvy ve War thunderu už od počátku vypadají lépe než ve WoT a teď se s hřebíčkem do rakve přidá i Obsidian ....

    WoT hraji , ale taky vnímám stagnaci a vylepšování prvků které jsou spíš na okraji hráčského zájmu . Konkurence je třeba ;)
  • WT se právě nesnaží být nějak přehnaně realistický, akorát tam prostě nervou takové krávoviny jako prémiovou munici apod. Pořád je to arkáda jak bič, ale zábavná
  • Se obavam ze stim uz nic udelat nejde ... to mas tak, kdyz naslibujes hory doly, a pak hledas vymluvy, proc to nejde. S kazdym patchem pridaj novy scifi krabice ... a rozjebnou ty stavajici ... normalni clovek s mozkem na to co je ve hre nesaha, a ladi co pridal, oni neustale prekopavaj vsechno ...
  • Další casual tančíky? *7*
  • Na to naprosto zapomen ...

    Existujou (najdes na webu) trebas pokusy o vyuziti T-34. Samo ze 1:1 v celnim souboji je to mrtvola, ale takhle valci leda magor. Je vyzkouseny, ze ten 85mm kanon je schopnej prostrelit libovolnej soudobej tank z boku/zezadu. Samo za rozumnych podminek (=predevsim vzdalenost).

    Ta modla T-72 svym vybavenim +- odpovida T-90 (konstrukcne je to temer totez, T-90 ma lepsi ochranu, predevsim proti ruznych rizenym strelam), ale to neni ani zdaleka rozhodujici parametr.

    Jinak realita soudobycho valceni v tanku je takova, ze zivotnost taku se pocita nekde kolem 4 minut ... a z 90% ho znici pesak. Defakto je tank jako valecnej stroj odepsanej, i proto se neustale pouzivaji konstrukce ze 70tych let. Tank mel smysl v dobe, kdy pechota nemela moc cim ho zastavit. Dneska si kazdej sisma muze hodit pres rameno strelu ... ktera za "par" dolacu vyridi tank za miliardu.
  • Notorických haterů je tu pár. Zbytek vyjadřuje nesouhlas s některými nuancemi hry. Jsem občasným hráčem WoT, jen tak na okraj ( cca 18k bitev za 2,5 roku, co jsem se registroval ). A hra mě pořád baví, ale díky lidem, se kterými hraji. Hrát to singl bych vydřel asi tak měsíc. Ale k věci. WT tančíky mě vůbec nezaujali. Snad proto, že nějakou wow grafiku mám umístěnou až někde vzadu za dalšími aspekty hry. Odehrál jsem několik desítek bitev, což pravda nění mnoho, ale na nějaký ten prvotní dojem to stačí. Odradil mě hlavně systém bitev. Ale třeba to za čas zase zkusím. A tanky od Obsidianu vyzkouším určitě taktéž. Video toho moc neřeklo, tématika modernějších strojů však zaujala. Budu jim držet palce, aby z toho vylezlo něco kloudnýho :).
    P.S.: co se týče WoT. Podpora více jader se chystá ( je velice zajímavé, že do teď to nikdo nevytahoval, ale jakmile se o tom zmíní, hned to notorici začali používat jako argument, proč je WoT špatný), nadále se bude vylepšovat grafická stránka atd. Problém s matchmakingem pro tier 8 nastal až po posledním patchy, takže to není žádný dlouhodobý problém. A v dalším patchy ty poměry přenastaví. Nastavení bitev 1:1:1 (tier 8-9-10 pro tier 8) je nešťastné. Minimálně se to k tomuto poměru blíží. Pro letošek mimo jiné chystají balancování hry na úkor přilejvání nové techniky. Stejně tak i map, pro což mají dostatek dat. Hra to jako každá jiná (včetně WT) není dokonalá a je zde ještě spousta práce. Ping se zvýšil po přemístění druhého serveru za prvním kamsi do Holandska či kde to je, ale není to nic strašnýho. Stabilně se se držím na jejakých 20-30ms. Jediný co jim mám momentálně opravdu za zlé je nedostatek serverů v Evropě. Např. v Rusku je poměr hráčů na server 2-3x nižší.
  • To si nemyslím, Gaijin klade větší důraz na realismus, což byl dobrý tah u letadýlek ale u tanků to ne každému musí sednou. Samozřejmě třeba se mýlím a všichni touží být zničení po prvním zásahu. To se samozřejmě dozvíme až po vydání WT tanků.
  • Depa, vis jak se resi maskovani? Normalne nafukovacka ... generuje to jak odrazy (pokryto kovem) tak teplo ... mno a kdyz vemes 30 tanku a kolem rozmistis dalsi 100 takovehle nafukovacek ... tak enemaci proste nebudou vedet co je tank a co nafukovacka.

    BTW: Cerstve picnutyho od leziciho nezranenyho nepoznas ani nahodou. Musel bys tam cumet minimalne hodinu, nez telo vychadne dostatecne na to, aby byl rozdil.

    BTW2: Jop, a pokud nemas vzdusny kryti, tak je ti stejne maskovani khownu.
  • Hele, to nic jinyho nez arkada bejt nemuze ... kdyby to byla simulace, tak si 99,999% hracu ani nevystreli. A hlavne, i kdyby to bylo cosi "pseudo" tak pokud by to melo aspon trochu simulovat soudobou techniku, tak tank bude cile zamerovat sam, zasah na rozumnou vzdalenost (rekneme do 3km) bude jistej na 99,9999%, samo i pri jizde maximalni rychlosti ... takze co na tom chces hrat?
  • Wow, ještě to ani není hotové a už to vypadá lépe než Wot, určitě si to zahraju.
  • Protoze zadny jiny tanky online jaksi nejsou ... az budou, tak pokud budou aspon stejny jako wotko, tak 2/3 hracu od wotka utece. Proc? Protoze neuveritelna arogance, lhani, neplneni slibu ...
  • Este by to chcelo kvalitny single player simulator.
  • Tanky jsou doména WG, protože ve WT ještě nejsou veřejnosti přístupné *3*
  • Prestoze ma WoT tolik hateru, kteri si nevidi na spicku nosu, nikdo nemuze WoTku uprit nedostatek hracu, WT vali v letadlech, ale tanky jsou domena WG,hraji uz nekolik let a hra se neustale vyviji a je porad zabavna, tanky se optimalizuji, MM obcas zazlobi, jedna se o prvotridni zabavu. Konkurence nikdy neuskodi,ale nedokazu si predstavit, co by musel Obsidian vymyslet, aby me ziskal.
  • Takové mrhání na další Free to try koninu...
  • takze WoTko na CryEngine ? .. ohhhh
  • wenceslaus
    To vidím opačně. Když už je to hlavně o 2. sv. válce, tak raději jen o ní.
  • Keyz
    Proto se musí řešit balancování. Protože část toho si upraví.

    Jinak by se to nemuselo řešit ale bylo to velice HC.
  • chtělo by to, aby WarThunder neměl matchmaking co tě hází s vrtulovým letadlem proti proudovým stíhačkám, v současném stavu by se ti mohlo stát že kdyby tam dali moderní stroje, pojedeš s Panzer IV proti Abramsu *4*
  • To je jedině dobrá zpráva, aspon bude větší konkurence a tím i lepší hry.Snad to obsidián nezmrví a neudělá z toho arkádovku.Mimo téme: Reklamy toleruji, nějak se živit musíte, ale opravdu nesnáším zdejší vyskakující reklamu na Pokerstar.... a nebo novější na nějakou banku, takže jednoduše jsem si dnes zde zablokoval všechny reklamy a neotravuje mne zde vůbec nic.Doufám, že to takhle dělá dost lidí aspon nedostanete nic.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit