Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Se docela těším. Chtělo by to, aby např. WarThunder neměl jen 2 sv. v. až poválečné obdobý ale aby to mělo i moderní techniku 21. století
    • wenceslaus
      To vidím opačně. Když už je to hlavně o 2. sv. válce, tak raději jen o ní.
    • chtělo by to, aby WarThunder neměl matchmaking co tě hází s vrtulovým letadlem proti proudovým stíhačkám, v současném stavu by se ti mohlo stát že kdyby tam dali moderní stroje, pojedeš s Panzer IV proti Abramsu *4*
      • Počkej až tě v F22 sundá někdo se sovětským dvoupolšníkem...

        Radši bych naopak, aby se vývoj ubíral spíš na druhou stranu směrem k 1. sv válce. Tam to byly ještě zajímavé souboje. Pokud to dopracují až k současným strojům tak to bude jen o tom, že uvidíš x km na radaru tečku, tak klikneš a letí tam řízená raketa a konec.
  • KIMCID
    *9*
  • Ja bych radsi tanky z druhe svetove. Vim , ze je tu uz WoT a budou i ve War Thunderu. Ale co jsem hral a videl, tak by se to dalo udelat mnohem lepe.
  • Prestoze ma WoT tolik hateru, kteri si nevidi na spicku nosu, nikdo nemuze WoTku uprit nedostatek hracu, WT vali v letadlech, ale tanky jsou domena WG,hraji uz nekolik let a hra se neustale vyviji a je porad zabavna, tanky se optimalizuji, MM obcas zazlobi, jedna se o prvotridni zabavu. Konkurence nikdy neuskodi,ale nedokazu si predstavit, co by musel Obsidian vymyslet, aby me ziskal.
    • Problem je ve slove hracu. Clovek, co na zacatku bitvy strili ptaky, nebo se heavy tankem napise do chatu I defend arty je take hrac, ale kdyz z nich mate slozenou vetsinu tymu v osmi bitvach z deseti, tak je opravdu lepsi to vypnout.
    • Notorických haterů je tu pár. Zbytek vyjadřuje nesouhlas s některými nuancemi hry. Jsem občasným hráčem WoT, jen tak na okraj ( cca 18k bitev za 2,5 roku, co jsem se registroval ). A hra mě pořád baví, ale díky lidem, se kterými hraji. Hrát to singl bych vydřel asi tak měsíc. Ale k věci. WT tančíky mě vůbec nezaujali. Snad proto, že nějakou wow grafiku mám umístěnou až někde vzadu za dalšími aspekty hry. Odehrál jsem několik desítek bitev, což pravda nění mnoho, ale na nějaký ten prvotní dojem to stačí. Odradil mě hlavně systém bitev. Ale třeba to za čas zase zkusím. A tanky od Obsidianu vyzkouším určitě taktéž. Video toho moc neřeklo, tématika modernějších strojů však zaujala. Budu jim držet palce, aby z toho vylezlo něco kloudnýho :).
      P.S.: co se týče WoT. Podpora více jader se chystá ( je velice zajímavé, že do teď to nikdo nevytahoval, ale jakmile se o tom zmíní, hned to notorici začali používat jako argument, proč je WoT špatný), nadále se bude vylepšovat grafická stránka atd. Problém s matchmakingem pro tier 8 nastal až po posledním patchy, takže to není žádný dlouhodobý problém. A v dalším patchy ty poměry přenastaví. Nastavení bitev 1:1:1 (tier 8-9-10 pro tier 8) je nešťastné. Minimálně se to k tomuto poměru blíží. Pro letošek mimo jiné chystají balancování hry na úkor přilejvání nové techniky. Stejně tak i map, pro což mají dostatek dat. Hra to jako každá jiná (včetně WT) není dokonalá a je zde ještě spousta práce. Ping se zvýšil po přemístění druhého serveru za prvním kamsi do Holandska či kde to je, ale není to nic strašnýho. Stabilně se se držím na jejakých 20-30ms. Jediný co jim mám momentálně opravdu za zlé je nedostatek serverů v Evropě. Např. v Rusku je poměr hráčů na server 2-3x nižší.
      • No problem je, ze i nehater, co jen upozornuje na vylozene chyby a veci, co by se daly zlepsit, casem ztrati trpelivost, kdyz vidi, ze jsou ty nazory ignorovany. A nemluvim o nazorech jedincu, ale o tech, na kterych se shodne vetsina komunity. Takovy clovek se na tu hru bud vykasle, jako ja, nebo to zkusi razantne a defacto se stane haterem.
      • Ehm ... ty musis hrat jeste min nez ja ... protoze problem s MM je kontinualni, vzdycky byl a vzdycky bude ... hromada tanku ma tak uzasnej, ze nevyexpeny sou razeny do bitek kde nejsou schopny nic jinyho, nez sem tam nekomu shodit pas.
        Nejvetsi problem je ptak prave to, ze MM neustale prekopavaj a pokazdy to dojebou jinak ...

        Podporu vice jader slibovali uz v bete (nedelam si iluze se to neni davno smazany, jinak bys to nasel na forech), a tvrdili, ze "to staci prekompilovat". Nadavalo se na to odjakziva, protoze odjakziva platilo, ze hra sezere 100% jednoho jadra, a zcela bez ohledu na GPU FPSa litaj od 0 do oo.

        Jejich "balancovani" je naprosto khownu, protoze balancujou tanky na zaklade schopnosti hracu snima hrajicich. Tzn, pokud s danym typem hranou zrovna ti schopnejsi, tak ho nerfnou, aby ho priste zase bufli, paac se stane zcela nepouzitelnym. A tohle se deje s kazdym patchem porad dokola.

        Ping je zcela nezajimavej parametr, daleko podstatnejsi je dihter (rozptyl latence) a ten je doslova strasnej ... protoze to lita od desitek ms po jednotky sekund. 99% her se da klidanko hrat pri 300ms ... pokud to je 300ms furt. V bete kdyz jel server v US nebylo nic nenormalniho hrat pri 200 ... a fungovalo to. Tzn, taktez to poradne dojebali.

        A to, ze nejsou schopny rozhodit bitky podle zateze ... z JEDNOHO login serveru ... beru jako totalni neschopnost. Pak se neustale resi kdo kde hraje, kde to zrovna jak laguje ...
        • Argument s balancem podle vykoumaných částí tanků je irelevantní. Pokud narážíš na neschopnost prorážet pancíř, je to mimo mísu. U většiny tanků potřebuješ zasáhnout určité místo i s plně vyzkoumaným tankem. Mimo to existují již normálně dostupné podkaliberní náboje. Chceš li APCR či HEAT apod. A pokud s nimi střílíš do pásů, tak se nediv. Mimochodem tyto náboje dostali již před časem horší normalizaci, což v důsledku znamená, že už tak OP nejsou a hráč konečně nutí je používat s rozumem (pokud nějaký má teda).
          K těm jádrům. Sice moc nesleduji diskuze ohledně tohoto tématu, ale pokud vím, tak nikdy neslibovali kdy to bude. Ano je to další věcí, kterou kdysi řekli, což je jejich chyba.
          S balancem to je těžký, ale není to tak jednoznačný jak píšeš. Sice jim to trvá, ale zkoumají všechny skupiny hráčů od řekněme svátečních, špatných atd. až po ty unikátní. Zahrnuje se do toho počet bitev (čím víc, tím to má samozřejmě větší váhu). A zkoumá se hlavně to, jestli hráč s daným tankem hraje lépe nebo hůře nežli je jeho standart. Čímž se částečně eliminuje vliv toho, jestli to je hráč dobrý nebo špatný. Dám ti malý příklad. Německý tank VK 45.02 (P) aus. A (tier 8). Řada hráčů na něj nadává, všechno jej prostřelí, nepřesný dělo atd. Dle statistik by potřeboval buffnout, neboť dle nich je špatný. Já s ním mám však o nějakých 16% lepší výsledky nežli je můj průměr. Znamená to, že se má nerfnout, neboť to je OP ? Tímto neduhem povětšinou trpí nově přidané větve (v současnosti řada WT), kde i naprostej ňouma s ním nafláká daleko víc, nežli s čímkoliv jiným). Ale takto se nadávalo i na JGPZ nebo Focha 155, Obj. 268. Ty momentálně rebalancovali a dá se říci, že teď už jsou tak jak by měli být.
          Co se týče pingu. Uznávám, že v tom hraje roli více parametrů, ale osobně bych se rád podíval na to, jak hraješ s pingem byť jen 100+. Fakt by mě to zajímalo.
          Problém s přeplněností serverů taktéž beru jako jejich neschopnost. Nebo lenost, lhostejnost. Jak chceš. Pro Eu region by v současnosti stačilo např. přidat jeden server a nastavit strop na 100k hráčů či i méně. Osobně bych raději byl na serveru s max 50k, ale toho se asi jen tak nedočkám.
          Každopádně je to jen hra a není to konec světa. Tak proč se kvůli tomu rozčilovat ;) .. A jako vždy, když se to někomu nelíbí a nebaví ho to, tak mě uniká smysl toho proč to vlastně hraje. Cokoliv :)
          • Ty si fakt mimoň. *1* "U většiny tanků potřebuješ zasáhnout určité místo." No LOL.
            1) pokud nejsi díky RNG schopnej na 300 metrů trefit ani celej tank, tak jak má člověk asi trefit třeba 20cm kulomet u řidiče??
            2) je celkem "normální", že když trefíš tumor na střeše tanku, kde není nic jinýho než dekl, tak ti to udělá stejný poškození, jako když trefíš třeba zezadu motor, fakt logika
            Pokud jde o vylepšování, tak je sice super, že se na tanku bude hejbat připevněná lopatka, ale co z toho? Už rok na dotaz, kdy provedou opravu nesmyslnýho MM odpovídaj, že to je podružné a není potřeba s tím nic dělat.
            A pokud jde o servery, tak nechápu, jak to všude hlásí, že je online 100k lidí a když mě to pak hlásí do hry, tak už je v seznamu jenom 500 a MM má problém mě jako třeba 7 dát k sedmičkám, protože tam vlastně žádný sedmičky nejsou. Jestli todle znamená vyladěnost, tak už fakt nevim.
            I když, co se vlastně divim, když člověk, kterej nemá argumenty, uzavírá svoje vševědoucí příspěvky větou "když se to někomu nelíbí a nebaví ho to, tak to nemá hrát" *11*
            • Add 1. Kdo říká, že musíš střílet na 300m ... Když zapojíš hlavu, tak Ti asi dojde, že by bylo dobrý se dostat na kratší vzdálenost, pokud nehraješ vyloženě snipera v TD a pod. Ty mapy jsou na to teď jak dělaný aby se hráč dokázal dostat co nejblíže. Naopak sniperům to čím dál více ztěžují. Což je i dobře.
              Add 2. To se tady vůbec neřešilo, ale budiž. Uvědom si, že to je jen arkada. Jestli hledáš něco víc, jsi na špatném místě. A mm své mouchy má a občas dělá dost nesmyslný kraviny, ale povětšinou funguje celkem rozumně.
              Že je online 100k lidí neznamená, že všichni čekají na hru. To si malinko pleteš pojmy.
              K tomu poslednímu se snad ani nemá cenu vyjadřovat. Tvoje "argumenty" stojí za to.
          • Mimo misu ses leda ty, protoze nekterejma gunama neprostrelis zhola nic. A to ani goldovou munici. Jedinej zpusob jak se rozumne dostat pres ten tank je pak pouzit na nej free expy (tyka se specielne nekterych francouzu, ktery se zakladnim gunem neprostrelej ani sami sebe).

            Jinak je videt, ze vis taky prdlajs o hre jako takovy, protoze sem tu uz nekolikrat linkovat primo z mainpage engine, ze tam je napsany, ze multicore podporuje. WG je vlastnikem toho engine. A napsany to tam bylo uz v dobe, kdy byla hra v bete. Pak zacli WG tvrdit, ze to engine neumi (a hezkejch par lidi dostalo ban za to, ze odkazali na web engine, kde je napsany ze jo).

            Nikoli, balanc delaj tak, ze vemou vsechny bitky ve kterych je dana technika, a koukaj na to, jestli je danej tank uspesnejsi nez ostatni. Pokud je, tak ho nerfnou (100% vzdy po uvedeni novyho, protoze ho vzdy nejdriv maji zkusenejsi hraci s hromadama free expu) ... a nasledne, kdyz ho lepsi hraci odvrhnou, tak ho zase prekopavaj proto, ze je podle tech stats zcela nepouzitelnej.
            • Dodatek.
              Jestli na tom máš "OO", tak mi zděl herní jméno ať se s tebou můžu spojit a popř. zahrát pár her s těmi tvými problémovými tanky a popovídat si o tom.
            • No tak to sorry, ale s balancem to tak je. Řekl to sám člověk od WG pro českou komunitu a i lidi co se hrou opravdu zabývají a šťourají se v kde jaký drobnosti. Možná jsem to nepospal zcela přesně, ale základ odpovídá. A co se týče prostřelování, tak každej tank je schopen prostřelit cokoliv na své úrovni nebo +- 1 úroveň. OPAKUJI KAŽDÝ. To že toho nejsi schopen není už problém WG, ale čistě tvojí neschopnosti si vypracovat pozici apod. A u francouzů bych to nevytahoval. Ti tímto problémem zas tolik netrpí. A jestli čekáš, že tank určený např. pro průzkum bude levou zadní dávat těžké tanky, tak by jsi se měl zamyslet malinko.
              Nechci se tady dohadovat o kdejaký kravině. Jak jsem napsal, když se ti tak nelíbí tak to nehraj, nic jednoduššího udělat nemůžeš. A beztak my dva tady nic nevyřešíme a můžeme se o tom dohadovat do příštích Vánoc. Na tom se doufám shodneme. Mě ta hra baví a zajímá mě stav v jakém je teď. Zajímají mě činy, které se hrou dělají ne nějaký řeči a PR. To je u každé hry. Něco slibují něco dodrží něco ne. Lidi toho v životě naslibujou mraky, ale udělají pramálo. To by jsi už mohl vědět. A WG bohužel nemá teď potřebu nějak šlapat na plyn. Alespoň počty hráčů tomu nenasvědčují. A obávám se, že ani WT a ani tato hra s tím nic nenadělá. WoT je prostě těžkej mainstream a to dnes prostě je největší tahoun ať se nám to líbí nebo ne. Až mě to nebude bavit, tak to odinstaluju a už si na to ani nevzpomenu. Jinak víš co mě na tom baví nejvíce ? ... Když se svými herními kolegy donutíme tyhle mainstream a causal hráče se pomalu rozbrečet. Tohle není o goldech ani o placení, ale čistě jen o spolupráci a bavení se na účet neschopných hráčů. Pokud hraješ sám, tak se nedivím.
    • Protoze zadny jiny tanky online jaksi nejsou ... az budou, tak pokud budou aspon stejny jako wotko, tak 2/3 hracu od wotka utece. Proc? Protoze neuveritelna arogance, lhani, neplneni slibu ...
    • Tanky jsou doména WG, protože ve WT ještě nejsou veřejnosti přístupné *3*
      • To si nemyslím, Gaijin klade větší důraz na realismus, což byl dobrý tah u letadýlek ale u tanků to ne každému musí sednou. Samozřejmě třeba se mýlím a všichni touží být zničení po prvním zásahu. To se samozřejmě dozvíme až po vydání WT tanků.
        • WT se právě nesnaží být nějak přehnaně realistický, akorát tam prostě nervou takové krávoviny jako prémiovou munici apod. Pořád je to arkáda jak bič, ale zábavná
          • Ale vetsina lidi nechce realismus. Vetsina lidi ale nesnasi 25% RNG system, ktery je ve WoT naprosto sileny. Strelim ze 152mm BL10 z tesne blizkosti do, na rovine stojiciho, Tigera I zepredu a ono se to odrazi. Budiz. Navic je to trouba, strili mi do masky kanonu, tak stihnu znovu nabit, znovu vystrelit a vysledek? Opet se to odrazi! A takovych prikladu najdete desitky v jedne bitve. Neni to jen o prustrelu/nepristrelu. Ale zamerite tank se superpresnym delem na vzdalenost, na kterou by se trefil i slepy a bum, strela leti uplne mimo, protoze RNG. Prominte, ale takhle opravdu ne.
            P.S. Vygenerovalo mi to kod KV5 *14*
  • náhodou, konečně se možná dočkáme hry, kde nebude nepokrytě nadržováno Ruské technice *4*
    • Keyz
      Je možný, že to bude zase nadržovat americké technice :)
      • wenceslaus
        Alespoň změna.
      • to je dost pravděpodobné *1*
  • To snad nemyslia vazne.
  • zdar hlasi se někdo do ty bety??jakej je postup??dik za odpovedi:c))
    • tak co chlapci?,to se tam nikdo nehlasi??,,,nevim kde tu hru mam stahnout,,,zaregistroval sem se ale dal nic,,:c//
      • takze nikdo to este nehraje ale vsichni tady ste chytry jak svin co
        • postup je následující:

          1. Přihlásíš se do bety
          2, Počkáš až tě vyberou
          3. Profit
          • jo oni me maj vybrat jo,,,aha,,,no prihlasenej sem,,tak teda uvidim no
  • Este by to chcelo kvalitny single player simulator.
    • Bohuzel, od dob Panzer Elite jsem na zadny nenarazil :( Alespon ze to PE je na gog.com za par korun.
  • Další casual tančíky? *7*
  • Už u tanků z druhé světové je tento herní systém mnohdy směšný, s moderními stroji to bude úplná fraška. Buď to bude naprostá arkáda, což je k smíchu samo o sobě, nebo to bude alespoň trochu realistické, ale pak to bude pro průměrného cílového zákazníka nuda.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit